Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O değil de Zoro şu an Vista'yı alabilir mi ?

Ona göre bu arc ne yapacağı az çok belli olur.

Teach varken 5 o yokken tayfada 4. sırada bu adam.Jozu,Marco,Thatch sonrasında gelir desek hadi Ace'den bile güçlü sayıyorum sıralaması yüksek değil.

Zoro Vista'yı alamıyorsa Jack biraz sıkar baya baya power up dayamazsa mangaka.
Vista kaçıncı tumen komutaniydi?

Başka korsanlarda tümen komutanı falan var mı belli bile değil. Mesela Jack, Queen ve King üçlüsü sağ kol olarak geçiyor. Ancak kendi içlerinde bir hiyerarşileri var. Vista falan gayet güçlü olabilir Jack'den.

Mf'de Mihawk'ı tutmuş ve denk dövüşmüş birisi , 5 veya 7tumen komutani seviyesi elemanı alabilir.
Canon mu? 5. veya 7. Tümen komutanları tam olarak kimler oluyor?

O konu öyleyse biraz degisebilir bazi guc dengeleri. Ama Mf hali baz alınacaksa Zoro'nun kolay yenemeyecegi rakiplerden biri olur. He yener mi yener ama Vista'da birseyler alir yenilmeden once.
Vistayı yenemez.Mihawkın dengi adam vista , mihawk kendi ağzıyla söylüyor.2 yıl zaman atlamasının sonlara doğru yenseymiş mihawkı o zaman zoro.Zaman atlamasından bu yana herhangi bir power-up almadı çünkü.Balık adam adasında neyse şuan hala o zoro.Vista ha :fool::hhh: Sizi çılgınlar sizi.İlk önce tırpanlıyı indirsin kılıç sayısı önemsemeksizin , sonra vistaya yönelsin.Hahahaha , alem insanlarsınız yahu :D

Durdurmak seviye belirler ama tahmini olarak belirler. Çok uç örnekler vermeye gerek yok ama durduramayan Luffy'de Croco'yu yeniyor diyebiliriz.
Shanks'ın Akainu'yu durdurmasıyla Croco ve Jinbei'nin Akainu'yu durdurması farklı şeyler. Tabi Akainu'yu gidip Cruel durduramaz. O ayrı. Fakat karakterin seviyesini güç unsurları belirler net olarak.

Neyse geç bunları.

Seni bitirdim.Kapı gibi argüman buldum.:flaugh:

Kılıç ustalığında Vista'yı geçememiştir daha Zoro.Vista'yı geçemeyen daha Vista'yı bile yenemeyen adamın Jack neyine yahu kırsın dizini otursun gemisinde.

Yeaaa işte bu kadar.:a:
Ben de sağlam bir şey geliyor sandım :) Kılıç ustalığı kılıç ustasının seviyesini belirlemek için kullanılan 6-7 unsurdan sadece biri. Tek bir güç unsuru seviye belirlemez.

Shanks'ın Akainu'yu durdurmasıyla Croco ve Jinbei'nin Akainu'yu durdurması farklı şeyler. Tabi Akainu'yu gidip Cruel durduramaz. O ayrı. Fakat karakterin seviyesini güç unsurları belirler net olarak.

Ben de sağlam bir şey geliyor sandım :) Kılıç ustalığı kılıç ustasının seviyesini belirlemek için kullanılan 6-7 unsurdan sadece biri. Tek bir güç unsuru seviye belirlemez.
Kılıç ustalığı , adı üstünde kılıç ustalarının seviyesini etkileyen en temel şey.Yazdığını tekrar oku istersen , garip bir mânâ ortaya çıkıyor.

Kılıç ustalığı , adı üstünde kılıç ustalarının seviyesini etkileyen en temel şey.Yazdığını tekrar oku istersen , garip bir mânâ ortaya çıkıyor.
Kılıç ustası için en temel şeylerden biride haki,fiziksel güç,kılıcın kalitesi.Sadece kılıç ustalığının çok bir önemi yok bana kalırsa.Zoro gayet de King kadar kılıç kullanabilir belki.Ama aradaki farkı diğer faktörler oluşturuyor olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık