Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hayır tabi. Herkes benim gibi yorumlasa bizim bir farkımız olmaz :a: :fool:

Ama bazı bariz şeyler var onları görüp yorumlamak için de pro olmak gerekmiyor. Dünyanın en iyi kılıç ustası da haki yoktur gibi absürt yorumları diyorum. Komik. Hani insan bunu yazarken dünyanın en güçlü adamını gözünün önüne getirir yahu :)
Daha bir kaç ay önceye kadar o şey "en iyi"ydi yahu :rolleyes: Pekala Mf zamanında öyle bir beklenti olabilir. Sırf gözlerinden ötürü belki gözlem hakiye bile ihtiyaç duymayacak Mihawk. Bak bu da bir yorum. Mihawk'ı küçük göstermeden bir adet hakiden feragat ettirdim mesela:gamyon:

Daha bir kaç ay önceye kadar o şey "en iyi"ydi yahu :rolleyes: Pekala Mf zamanında öyle bir beklenti olabilir. Sırf gözlerinden ötürü belki gözlem hakiye bile ihtiyaç duymayacak Mihawk. Bak bu da bir yorum. Mihawk'ı küçük göstermeden bir adet hakiden feragat ettirdim mesela:gamyon:
Ünvan için mi "en iyi" ydi diyorsun ? En güçlü değil en iyi muhabbeti mi demek istediğin anlamadım ?

Daha iyisi Mashima'nın Rave Master serisini okumak. :)
Ona hazır değil, önce seyreltilmişini okusun :)

Fairy Tail'i 6 sene önce izlemiştim, geçen tekrar niyetlendim başlamaya, sarmadı. Kadın karakterlerinin kaliteli olması dışında aklımda kalan güzel yanı da yok valla.

Başka öneri alabilir miyim?
Sana ne önersek okumuşsundur olm ne önericez ki :T

Geçen bana önerilen mangayı yazayım, hiçbi fikrim yok araştırmadım da :D bu hafta içi başlarım neymiş ne değilmiş. Gyeok Gi 3 Ban

"greatest" yerine "strongest" olarak yazılması yakın zamanda değil miydi? Strongest yazılmadan önce doğal olarak bu "sıfat" tartışmaya açıktı ve tartışılıyordu.
Onu tartışanlar Mihawk gerçekten en iyi mi diye konu açan, Mihawk'ın Shanks'la olan dövüşlerinde Shanks'ın hakisini kapattığını iddia eden, Mihawk'ta haki olmadığını söyleyen Mihawk haterı ve yandaşlarıydı. Hani neredeler şimdi bunlar ?

Bir konuda en iyi ünvanı verilen adamın en iyi mi en güçlü mü olduğunu tartışmak kadar gereksiz bir şey yoktur. En iyiden kasıt ne olacak ? Kılıcını en iyi sallayan, kılıcıyla akrobatik, erotik, romantik hareketler yapan kişi mi ? Shounen bir seride her ünvanın ucu güce dayanır. Üstelik Zoro gibi güç hastası bir adamın hedefi eskrim gibi puanlama usulü düello yapan bir kılıç ustası mı olur ? Hiçbir şey bilmiyorsan Zoro'ya bakarak ünvanın içeriği hakkında bir fikir edinirsin. Ama yooook, en iyi dendi en güçlü değil. O zaman burdan yürüyüp bitten yağ çıkaralım mantığıyla tartışmak güzel tabi. İşlerine geliyor. Yaa, yaaa :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık