Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bunu Shanks vs Mihawk konusunda da yazar mısın?
Teşekkür ederim beklediğim cevap buydu.
Beklediğin cevabın bu olduğunu ben de biliyorum. Çünkü hepiniz kafası aynı. Orada da yazdım. Shanks odanın vivre ve sbsde onayladığı üzere bir 1. sınıf bir kılıç ustası. Aksi olmasa zaten Mihawk onla neden düello etsin? Ve mihawk neden shanksten daha güçlü bir kılıç ustası beklesin? Sen bunu ayırt edemiyorsan o da senin problemin. İyi forumlar.

Bu seride ne zaman adam akıllı bir dövüş sahnesine şahit olacağız. Mihawk vs. Zoro'yu da geçiştirirse şaşırmam.
  • Aokiji vs Akainu
  • Mihawk vs Shanks
  • Teach vs Marco
  • Garp vs Roger
  • WB vs Roger

Sonra hezimetler.
  • Kaido vs Kid ittifakı
  • WB vs Croco
Bunlar göstermek yerine Usopp vs Perona gosteriyim. Çok kötü.

Sanji vs. Page1 güzel gidiyordu ama gizem kasmak için yine göstermedi dövüşü. Ayıp ediyor.
Biraz da dövüşün tek taraflı geçmesinden kaynaklandı bence. Sanji page one'ı çok ağır eziyordu hatta page one'a bir kere bile odaklanmadı hep suit hakkında düşüncesini belirtiyordu. Son panelde acılar içinde bağırıyordu dinozor reis. Tasarımı iyiydi ona üzüldüm:/

Sanji vs. Page1 güzel gidiyordu ama gizem kasmak için yine göstermedi dövüşü. Ayıp ediyor.
Çizemiyor, gizem kasmaya çalıştığı falan yok. Kishi bu çizilmeyen dövüşler için ayrı bir seri çizse keşke.
  • Aokiji vs Akainu
  • Mihawk vs Shanks
  • Teach vs Marco
  • Garp vs Roger
  • WB vs Roger
Sonra hezimetler.
  • Kaido vs Kid ittifakı
  • WB vs Croco
Bunlar göstermek yerine Usopp vs Perona gosteriyim. Çok kötü.
O tip vs. çizmek rahatına geliyordur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 41)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık