Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yalnız forumda biraz yeni olduğun için sen bilmezsin. Bu sahneler bir zamanlar Luffy'i yermek Zoro'yu övmek için kullanılırdı. Zaten ona çağrışım yapabilmek için üstüne basa basa ondan bahsediyorum.:D Zoro'nun iki kılıçla yenemeyip güçlü diye övdüğü adama ağzına bir şey alınca tek atması sorunsalı. Bu bazılarına bir çok şeyi hatırlatmalı da bakma sen.:D
Ben o güçlü laflarını takmıyordum ki hiç. Ne Luffy için Ne de Zoro. He Oda diğer karakterlerden birazda olsa sıyrılsınlar diye Luffy ve Zoro'ya böyle dedirtiyor bu bariz belli :D Baksana Luffy kesinlikle güçlü diyor sonra Zoro güm :D İki kılıç mevzusuna gelirsek; Zoro zaten 3 kılıç kullanıcısı ama iki kılıç ile alamazdı diye bir şey yok bence. Mr1'e tek kılıç ile son darbeyi vurmuştu. 1 kılıçla da 2 kılıç la da işini görüyor yeri geldiğinde. Orada olan şey bence daha çok; delindikten sonra silahını aldı adamın sonrada onun silahı ile ona ders verdi. Yoksa iki kılıç ile de işini görürdü belli yani :D

Ben o güçlü laflarını takmıyordum ki hiç. Ne Luffy için Ne de Zoro. He Oda diğer karakterlerden birazda olsa sıyrılsınlar diye Luffy ve Zoro'ya böyle dedirtiyor bu bariz belli :D Baksana Luffy kesinlikle güçlü diyor sonra Zoro güm :D İki kılıç mevzusuna gelirsek; Zoro zaten 3 kılıç kullanıcısı ama iki kılıç ile alamazdı diye bir şey yok bence. Mr1'e tek kılıç ile son darbeyi vurmuştu. 1 kılıçla da 2 kılıç la da işini görüyor yeri geldiğinde. Orada olan şey bence daha çok; delindikten sonra silahını aldı adamın sonrada onun silahı ile ona ders verdi. Yoksa iki kılıç ile de işini görürdü belli yani :D
Adam kamayı ağzıyla kamazoudan iyi kullanıyor.

Sen nasıl Manga okuyon ben anlamıyorum. Ne yapmasını bekliyorsun. 2 düşman varken bir kılıcı yere atıp eliyle kamayı çıkarmasını mı? Adam ağzıyla çıkarıyor, hazır çıkardım bari santoryu yapayım diyor. Adam kama ile bile santoryu çakıyor.

Ayrıca cevap alamadım. Luffy kokalı G3 attı choppaya punk hazardda. Demek ki kokasız G3 ile yenemez mi ? Choppa > G2 luffy mi?
İroni yapıyor benim anladığım. Geçmişte böyle denildi diye. Çok ciddi değildir dediklerinde.

Son zamanlardaki güzel bölümlerin önüne geçmesin bu tartışmalar. Sanji gayet güzel bir şekilde güçlendi, bu bölümden anladığımız Zoro ve Luffy silahlanma hakisi konusunda baya seviye atlayacaklar.

İroni yapıyor benim anladığım. Geçmişte böyle denildi diye. Çok ciddi değildir dediklerinde.

Son zamanlardaki güzel bölümlerin önüne geçmesin bu tartışmalar. Sanji gayet güzel bir şekilde güçlendi, bu bölümden anladığımız Zoro ve Luffy silahlanma hakisi konusunda baya seviye atlayacaklar.
Yok o ciddi. Ben anladım artık onu. İlk geldiğimde başta trol sanıyordum :D luffy çıkıp deseki zorodan benden güçlü, bu gelir derki luffy çok mütevazi :D

Herkes Zoro kadar şanslı değil ki, gidip öyle haki ile yoğrulmuş kılıç bulsun...Maşallah Zoro çekiyor böyle özel kılıçları kendine, sonra millete kılıç kalmıyor. :D

Monet kısmına gelince, sen her şeyi netleştirmiş olabilirsin ona karışmam. Ama bana göre daha net değil. İşin içinde aura meselesi giriyor. İkincisi bir de haki düzeyi diye bir şey var. Kılıçta kaplı olan hakinin durumunu bilmiyoruz. Sadece kılıca etki ettiğini biliyoruz. Ayrıca şunu hatırlatayım, gerçi dikkate alır mısın bilmiyorum: kütüphane verilerine göre kadın şu an için ölü olarak biliniyor.
Auradan dolayı korkuyor işte. Auranın ne olduğu belli değil sadece. Onun da kılıçtaki hakiyle alakası yok.
Durumunun bilmediğin şey üzerinden neden atıp tutuyorsun o zaman? Kılıcın haki kaplı olduğuna dair bir bilgi yok. Sadece zamanla renginin değiştiği söylendi.
Monet'in ölü olmasının Zoro'yla alakası yok.

Sen nasıl Manga okuyon ben anlamıyorum. Ne yapmasını bekliyorsun. 2 düşman varken bir kılıcı yere atıp eliyle kamayı çıkarmasını mı? Adam ağzıyla çıkarıyor, hazır çıkardım bari santoryu yapayım diyor. Adam kama ile bile santoryu çakıyor.

Ayrıca cevap alamadım. Luffy kokalı G3 attı choppaya punk hazardda. Demek ki kokasız G3 ile yenemez mi ? Choppa > G2 luffy mi?
Eskileri baya anımsatıyor. Sebepsiz yere Doflamingo Family'den Gladius aklıma geldi.:D

Sen gözlemine ölü diyorsan, sana karşı dalga geçmeyeyim o zaman. :D Sana biraz daha normal şekilde yazabilirim. :)

Valla bana göre Shuten'i Jack'in önüne koyacak ya da eşit diyebilecek durum yok. Jack saldırı aldı diye eziklenmemeli bu kadar. Fiziksel gücünün çok iyi olduğu belli. Daha meyvesinin ne getirisi var bilmiyoruz. O yüzden acele etmemek lazım. Kaldı ki eğer Shuten'i Jack'in önüne koyacaksak, Oda Wano'ya boşuna müttefik yığıyor. Şu an için Luffy ve bi ihtimal Kid hariç, geri kalan müttefiklerden daha güçlüdür Jack.
Sen gözlemine ölü diyorsan, sana karşı dalga geçmeyeyim o zaman. :D Sana biraz daha normal şekilde yazabilirim. :)
Demek normalde dalga geçerek yazıyordun. Olması şimdi bu ama. :D

Valla bana göre Shuten'i Jack'in önüne koyacak ya da eşit diyebilecek durum yok. Jack saldırı aldı diye eziklenmemeli bu kadar. Fiziksel gücünün çok iyi olduğu belli. Daha meyvesinin ne getirisi var bilmiyoruz. O yüzden acele etmemek lazım. Kaldı ki eğer Shuten'i Jack'in önüne koyacaksak, Oda Wano'ya boşuna müttefik yığıyor. Şu an için Luffy ve bi ihtimal Kid hariç, geri kalan müttefiklerden daha güçlüdür Jack.
Net bir şey söylemek için erken de, Shutenmaru da atıyorum çok dayanaklidir, veya B. Hakisi çok iyidir belki bilmiyoruz. Şu an sadece,
-Jack'e çizik attı.
-Zamanında Oden'a sorun çıkaran kişilerden biriymiş.
-Kankaları ile birlikte Kaido ile savaşmış.

Bunları biliyoruz. Bence bunlar, şimdilik Shutenmaru > Jack demek için yeterli gibi.

Müttefik konusunda da şunu diyeyim. Shutenmaru zaten yaşayan en güçlü Wano vatandaşı olabilir. Hani Kawamatsu ve Denjiro da Jack'den güçlü çıkacak diye bir şey yok.

Bir de şu an için müttefik yağmıyor aslında. Biz öyle olacağını düşünüyoruz yani sadece.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık