Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bakalım :D ama ben son rakip Jack diyorum. Ah ulan Oda. Orochi'yi şöyle çizse Shogunla vs attırılırdı da çirkin olunca yakışmıyor Zoro reise :D Bence hiç biri aradan çıkmasın ve finalde adam akıllı tam takım vs izleyelim.

Cracker aradan çıktı çünkü amaç savaş değildi ve bi ihtimal Oda'nın tankman tanıtımı gibi bişi oldu. Jacki aldı hadi oradan başka birine yürüyim olayı meh. Olmaz. İmkansız görüyorum
Zoro bu serinin kilit isimlerinden. 2y sonra tek atıp atıp sonra Wano gibi belki de kendine en uygun arc'ı Jack ile bitirmez. Ben Zoro'nun, Jack ile dövüşürse arc'ın ortasında, kalkamayacak hale geleceğini sanmıyorum. Shutenmaru'yu gömemedi Jack mesela. Gayet başa çıkabildi Shuten. Zoro hayvanı her türlü yer onu, O yüzden diye düşünüyorum. O yüzden böyle kalkamayacak halde olmaz sonra son savaşa yetişebilir bence. :D Bak ne güzel demişsin; "Cracker aradan çıktı tankman tanıtım" falan. Şimdi de Zoro 2y sonrası tanıtımı için Jack gayet uygun :D

Orochi'ye gelirsek Oda çok güzel ters köşe yaptı. Gayet sağlam bir düşman olabilirdi :D

Başkaları gibi 2-3 defa banlanıp yüzsüz yüzsüz foruma geri dönmeye niyetim yok zaten kardeşim. :oleyo2: 4 senelik üyeliğim, iyi arkadaşlıklarım var. Bir hayali karakter için tribe girecek kadar düşmedim. :/

Ortamlarda hehehe korktular dersiniz, kim bilecek?
Bahsettiğin kişiler kim bilmiyorum.
Üyeliğin ya da arkadaşların beni ilgilendirmiyor. Kimse sana iddiaya gir de demedi.
Son dediğini de yapmadığıma göre yazmasan daha iyiymiş.:flaugh:

Yani bu hiçbir zaman belli olmayabilir. Beklemek de kötü olur. Atıyorum Zoro iki bölüm sonra Jack'i alsa iddia yalan olur.

Orochi güçlü gelmiyor bana. Güçlüyse de anlaşılır herhalde.
Zoro şu gösterdikleri ile pupsuz Jacki doğrarsa zaten kimse daha da bir şey demez. Zoro eğitimden en kötü ihtimalle eşit dönmüş demektir.
Oroçi fazla korkak/dikkatli davranıyor. Haliyle pek güçlü beklenmiyor. Ama bu durum Oden'in büyüklüğünden de kaynaklanıyor olabilir.

Zoro bu serinin kilit isimlerinden. 2y sonra tek atıp atıp sonra Wano gibi belki de kendine en uygun arc'ı Jack ile bitirmez. Ben Zoro'nun, Jack ile dövüşürse arc'ın ortasında, kalkamayacak hale geleceğini sanmıyorum. Shutenmaru'yu gömemedi Jack mesela. Gayet başa çıkabildi Shuten. Zoro hayvanı her türlü yer onu, O yüzden diye düşünüyorum. O yüzden böyle kalkamayacak halde olmaz sonra son savaşa yetişebilir bence. :D Bak ne güzel demişsin; "Cracker aradan çıktı tankman tanıtım" falan. Şimdi de Zoro 2y sonrası tanıtımı için Jack gayet uygun :D

Orochi'ye gelirsek Oda çok güzel ters köşe yaptı. Gayet sağlam bir düşman olabilirdi :D
Adada o kadar eleman var ya :D Zoro 2 yüksek eleman indirmesi :/ sanmıyorum ya. Jack'i tanıtım diyorsun. Ashura falan mı diyorsun :D

Sen Kaido ile 1 vs 10(temsili sayı) savaşa mı katılır diyorsun yoksa 1v1 King'e mi diyorsun? Her ne olursa olsun çok sağlam vs olacak Jack vs Zoro. Benim temennim Shogun vs Zoro tabii ama işte :/ yine de olsun kabulüm. Reis kafaları teker teker keser. Havalı olur :D

Oda'ya sormaya falan gerek yok yav. Kendi kendine gelin güvey olan sensin. Kılıçta Ryuma'nın hakisi var falan yazmıyor mangada. Kılıcın rengi değişti diyor. Sen hayal dünyanda değiştirmişsin onu.
Monet olayını da açıklayamadığın halde bu saçmalığı devam ettirdiğine göre sen işin trollüğündesin. Uzatmaya gerek yok.
Monet olayını neden ben açıklayayım, Oda bile açıklamadı daha.:D Oda'nın bile cevap vermediği bir konuda benden cevap bekleyip sonrasında da cevap veremedin diye suçlama bari. Ben şu an kendi düşüncemi söyleyem, bu sefer de ''bu senin düşüncen, mangayı/bizi bağlamaz'' diyeceksiniz.

Bence de uzatmaya gerek yok. Her şey ortada.:rolleyes: Kılıcı siyah hale getirmek sadece rengine mi etki ediyor zannediyorsun? Mihawk boşuna söylemiş o zaman, benim siyah kılıcımda hiç çentik izi yok diye.

Adada o kadar eleman var ya :D Zoro 2 yüksek eleman indirmesi :/ sanmıyorum ya. Jack'i tanıtım diyorsun. Ashura falan mı diyorsun :D

Sen Kaido ile 1 vs 10(temsili sayı) savaşa mı katılır diyorsun yoksa 1v1 King'e mi diyorsun? Her ne olursa olsun çok sağlam vs olacak Jack vs Zoro. Benim temennim Shogun vs Zoro tabii ama işte :/ yine de olsun kabulüm. Reis kafaları teker teker keser. Havalı olur :D
Ben Jack ten sonra Kaido savaşına katılacak diye düşünüyorum. Zoro ve Luffy ön planda olur bence o dövüşte:D Yani şu ünlü ejderha kesme olayı beni düşündürüyor. Punk hazard da ejderha'yı Luffy indirmiş, Zoro da kesmişti yani iş birliği yapmışlardı. Bunlar ihtimaller tabi ki :D Ama bu kesin ki bu arc gerçekten çok sağlam olacak :D

Ben Jack ten sonra Kaido savaşına katılacak diye düşünüyorum. Zoro ve Luffy ön planda olur bence o dövüşte:D Yani şu ünlü ejderha kesme olayı beni düşündürüyor. Punk hazard da ejderha'yı Luffy indirmiş, Zoro da kesmişti yani iş birliği yapmışlardı. Bunlar ihtimaller tabi ki :D Ama bu kesin ki bu arc gerçekten çok sağlam olacak :D
Aynen öyle Wano çok sağlam. :mincika: Her bölümü ayrı keyifli. Zoro sağlam, Sanji sağlam, Luffy sağlam. Daha ne olsun. Her hafta çıkar çıkmaz 3 5 kez okuyası geliyor insanın. Son savaş olabilir belki bak. Supernovalar vs Kaido :mincika:

Jack Zoroya kalmaz,İnu ve Nekonun birlikte alacağı adam olacak Jack.Uzuvlarını boş yere aldırtmadı mangaka,2si dalacak Jacke.

Monet olayını neden ben açıklayayım, Oda bile açıklamadı daha.:D Oda'nın bile cevap vermediği bir konuda benden cevap bekleyip sonrasında da cevap veremedin diye suçlama bari. Ben şu an kendi düşüncemi söyleyem, bu sefer de ''bu senin düşüncen, mangayı/bizi bağlamaz'' diyeceksiniz.

Bence de uzatmaya gerek yok. Her şey ortada.:rolleyes: Kılıcı siyah hale getirmek sadece rengine mi etki ediyor zannediyorsun? Mihawk boşuna söylemiş o zaman, benim siyah kılıcımda hiç çentik izi yok diye.
Oda açıklamadı derken? Açıklanacak ne var ki anlamadım. Zoro, Monet'e karşı haki kullanmadı. Kullansaydı öldürürdü. Tashigi de açıkladı bunu. Kılıç kendiliğinden haki kaplı olsaydı aynı şekilde Monet ölürdü.

Amiraller falan da gerizekalı zaten. Boşuna enerji harcıyorlar. Alsınlar ellerine doktordan temiz kullanılmış kendiliğinden haki kaplı bir silah, onunla dövüşsünler.

Mihawk'ın dediği mevzu asıl açıklanmayan kısım işte. Ayan beyan ortada olan şey için Oda'dan açıklama bekleyip, gizemini koruyan bir konuda atıp tutmak da çok mantıklıymış.

Arkadaşlar kara kılıçlar haki kaplı değil. Aşırı haki kullanıldığı için rengi siyah kalmış o kadar. Üzerinde haki yok. Sadece renk değişmiş. Üzerinde ryumanın hakisi olsa, Zoro kumanın ellerini kesmiş olurdu. Bilmeden moneti öldürmüş olurdu. Fujiyi bile zorlardı. Hadi onu geçtim, ryumayı Zoro yenemez o kılıcı da alamazdı :) zira doğrudan Zoronun kılıçları kesilirdir.

Kılıçla çok uzun süre sık sık dövüş yaptığı için kılıç öyle kalmış. Mesela şu da olabilir; 1 ay boyunca haki kaplı olarak dövüşmüştür ryuma. Dövüş bitmiştir kılıç da 1 aydır siyah renkte diye öyle kalmıştır falan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık