Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Jack aradan çıkar. Mama Queeni alır. Eee? Kim kalacak finale? :D Kaido ve King alayına isyan mı diyecek? :D İkisi de aradan çıkarsa Big Mom ve Kaido ittifakı izleriz o da saçma olur. Jack ve Queen finale kalır. Kalmazsa ayıp eder Oda
Big mom, Queen'i almayacak bence. Queen'i daha yeni yeni görüyoruz ama Jack öyle değil Zou dan beri adam denizcilere, Shutene ve Kedi köpeğe daldı yani göreceğimizi gördük adamdan. Eğer Zoro ile de karşılaşacaksa son rakibi değil, 2y sonra ki seviyesini göreceğimiz bir dövüş olacak gibime geliyor ki, böyle olursa çok mantıklı olur. Hem daha adam var Wano da uçan 6 var bilmem ne var. Zaten Kaido tek başına sıkıntı. Zaten aradan sadece Jack çıkmış olacak :D

Altına koyuyorum. Ancak daha güçlü çıkarsa değişir tabii. O yakında anlaşılır. Sanmıyorum ama.
Yüksek ihtimalle Oroçinin kellesine doğru gidecek Zoro. O yüzden sordum. Olur da Jack başkasına kalırsa iddia nasıl şekil alacak diye. İşin aslı güç kısmı baya şaibeli şuan. Biraz daha bekle. Ben de düşünmüyor değilim öyle bir iddia. Ama seninkinin tersi şeklinde:D
Onun ne çıkacağı bence belirsiz. Ortalama bir headliner diyorum ben. Süpernova eder en azından.
İşte baya belirsizlik var. Bir kamyon güçlü adam var adada. Pekala hiç 3 komutan görmeden arkı bitirebilir Zoro.

Big mom, Queen'i almayacak bence. Queen'i daha yeni yeni görüyoruz ama Jack öyle değil Zou dan beri adam denizcilere, Shutene ve Kedi köpeğe daldı yani göreceğimizi gördük adamdan. Eğer Zoro ile de karşılaşacaksa son rakibi değil, 2y sonra ki seviyesini göreceğimiz bir dövüş olacak gibime geliyor ki, böyle olursa çok mantıklı olur. Hem daha adam var Wano da uçan 6 var bilmem ne var. Zaten Kaido tek başına sıkıntı. Zaten aradan sadece Jack çıkmış olacak :D
Bakalım :D ama ben son rakip Jack diyorum. Ah ulan Oda. Orochi'yi şöyle çizse Shogunla vs attırılırdı da çirkin olunca yakışmıyor Zoro reise :D Bence hiç biri aradan çıkmasın ve finalde adam akıllı tam takım vs izleyelim.

Cracker aradan çıktı çünkü amaç savaş değildi ve bi ihtimal Oda'nın tankman tanıtımı gibi bişi oldu. Jacki aldı hadi oradan başka birine yürüyim olayı meh. Olmaz. Zor olasılık görüyorum

Power up almadan yenemez, daha üç kılıcı olmadan Kamazo yenemiyor.:D
Dövüş içindeki power up normal bence. Çünkü Luffy Dof'la dövüştü, üstüne 3. Komutanı yardımla aldı. Bu şartlar altında Zoro sadece dövüş içi power up'la kaçmadan, yardım almadan yenerse, Zoro Luffy'yle aynı güçte dönmüş derim. Sen böyle yenerse kabul edecek misin? Şimdiden bir cevap ver ki eğer gerçekleşirse bu şartlar, bahane istemem :D

Öte yandan ben Zoro'nun Luffy'den güçlü döndüğünü falan düşünmüyorum şu an, ihtimal de vermiyorum. Yakın güçte dönmüş olabilirler tabi.

Zoro King'i alır diyenler lütfen başkalarına şaka yapıyor filan demesinler. :S

Zoro'nun bu arc alacağı en fazla Jack'tir. "Jack'e komutanların en zayıfı derler ehehe." diyenler komutandan neyi kastediyorlar bilmiyorum ama benim komutandan anladığım şey esas üçlü ve o da King Queen ve Jack'ten oluşuyor. Jack'te en güçsüzleri. Adamı King ve Queen ne beceriksizsin diye azarlıyorlar le. :/

Gelelim Jack meselesine. Arkadaşlar size daha arcın ortası hatta başı diyebileceğimiz bir yerde Jack gibi birisini alamayacağını rahatlıkla söyleyebilirim. Hatta eğer bir dövüş olursa vay Zoro'nun haline. Monet değil Pica değil orakçı hiç değil. :/

Bir de Zoro yenince ezikliyorlar meselesi var. Öyle bir şey yok. Siz çok egosantrik insanlarsınız arkadaşlar. Ne olursa olsun kendinize ve ya Zoro'ya bağlıyorsunuz. Zorosantrik mi demeliyim yoksa?

Orakçı adam Zoro yendi diye çöp olmadı. Bakın ben Luffy ve Sanji fanıyım. Hiç benden şey duydunuz mu? "Charlotte Raisin ezik değildi Sanji çok güçlüydü.". :D "Ya da Sheephead çok güçlüydü ama Sanji daha çok güçlü." :D

Ya da Luffy'nin teklediği örümcek zoanı mı ne yemiş adam için "Hayvan gibi güçlüydü ama Luffy daha güçlü." :D Ve ya karnında aslan olan Holdem için? :hhh:

Orakçı çöptü ama Zoro kestiği için değil. Mangaka karakteri bir kaç sayfada harcatıyorsa o çöptür. Dediğim şey, yukarıda verdiğim örnekten anlaşılacağı üzere her karakter için geçerlidir.

Bakın ben Sanji'nin teklediği Charlotte Raisin ve Sheephead'in ismini bilmiyordum lan. :D Mangadan baktım yoruma yazmak için. Luffy'nin yere serdiği hapishane muhafızının adına bakmaya gerek bile duymadım. :D Holdem'in adı sonra aklıma geldi. :/

Çünkü karakterlerin bu çeşit çöplere bakılarak övülmemesi gerektiğini biliyorum. Siz de lütfen hem kendinizi hem de Zoro'yu bu kadar küçültmeyin. ;)

Pica başka mesele. Pica'yı da Zoro için eziyor diye tahmin ettiğiniz kişilere sorun. Alayı da Mr. 1 ve Kaku'ya büyük saygı duyuyordur. Bilmem anlatabildim mi?
Jack tüm komutanlar içinde en zayıfı anlamında deniyor. Yoksa tabi King'den ve Queen'den güçsüzdür. Çöp karakter kısmına katılıyorum.

Ben hala kyoshironun orochinin meyvesinde gözü olduğunu düşünüyorum. Orochinin meyvesini alıp yeni shogun olup Zoro ile kapışabilir. Tam yılan gibi sinsi. Orochinin meyvesi de yılan meyvesi. Ah ulan keşke olsa.

Benim kimi alacağına dair bir öngörüm yok. Olamaz da. Sadece gösterdiği performans yüzünden Komutan'lara karşı power upsız bir şansı yok diyorum. Ne idiğü belirsiz bir tipten iyi bir yara aldı. 2 Kılıçlı iken yenemediği adamı güçlü diye övüyor. 3.kılıcı ağzına almadan sağlam bir atak yaptığını göremedik. K.haki adına çok açık veriyor, açık verdiği adamları övüyonuz. Sağlam bir b.hakide göremedik. Son bölümle de kılıcında öncesinde kalma haki sertliği olabileceğini öğrendik. Onun dışında kimi alırsa alsın, göstereceği performans önemli.

:rolleyes:
@Saitama

He bu arada her durumda avantajlar, dezavantalar durumundan bahseden sizleri de sahneye alalım.:D

Hemen hemen her konuya bakıyorumdur, Shutenmaru > Jack'e çok denk geldim ama dediğin şeyi görmedim yani. :ehe:

Jack Shutenmaru'yu tıklamadı, o yüzden yara aldı. Jack > Shutenmaru diyorsan, Zoro için de aynısını söylemen lazım. Zoro bunları çok tınlamış gibi durmuyor yani. Yoksa çelişkiye düşüyorsun. Shutenmaru > Jack olduğunu kabul et, Zoro için dediğin şeylere de tamam diyeyim. :D

Zoro kesiliyor, yine karizma poz veriyor. Ayrıca daha önce büyük iş yaptığı da çok olmuştur. Jack kesildikten sonra avel avel bakıyor. Hiçbir icraatı da yok. Kaido'nun tayfasındaki küçük enişte kendisi. Ona buna sataşıp dayak yiyor sadece. :ehe:
Valla ben de her konuya bakıyorum ve Jack'in sonlarda olduğu bir sıralama gördüğümü de hatırlıyorum. Ama malesef SS almak gibi bir özelliğim de yok. O yüzden o mesaj şu an nerede desen bulamam. :(

İşte Jack-Shuten olayından önce birisi çıkıp Jack de şöyle gözlem haki var, böyle gözlem haki var dese onunla da dalga geçerim. Ama sen Zoro'nun gözlem hakisini Arlong Park'a kadar dayandırırsan, insanın da aklına geliyor o koskoca kılıcı nasıl fark edemedi diye. Arkadaki dayının bağırarak haber verdikten sonra saldırması da işin cabası. Yoksa atağa dayanmasını kimse bir şey demiyor.

Valla Jack çok küçümseniyor ya. Shuten'in falan gerisini düştüğünü görünce üzülüyorum. Zaten abilerinden dolayı acı çekiyor, bir de forumdaki seviyesini görse intihar eder. Benim beklentim büyük ondan.

Monet neden ölmemiş o zaman? Hakiye karşı bağışıklılığı mı varmış? :flaugh:
Ahahah onu Oda'ya sor valla. Öyle alengirli sorularla bu konuyu örtemezseniz. Ryuma'nın hakisi Hazan Suyu'nda mı? Evet. Zoro o kılıcı 450 bölüm kullanıp hala kullanıyor mu? Evet. Bunun adı başkasının gücünü kullanmaktır. Artık bu durumu nasıl örtersiniz o sizin marifetinize kalmış :D

Bu arada dua edin de Hazan Suyu, Ryuma'dan önce de ünlü bir kılıç olarak çıksın. Malum Zoro o kılıcı aldıktan sonra kılıcı bayağı bir övmüştü. Şu anlık kılıcın özellikleri + Ryuma'nın hakisini kullanıyor reis. Eğer sıradan bir kılıç çıkarsa, Zoro'nun övmüş olduğu şey Ryuma'nın hakisi çıkmış olacak. 450 bölüm.....Voooov adam serinin yarısını başkasının gücü ile dövüştü. :D

@Çörekçioğlu Luffy

Millet kendi kara kılıcını döver , Zoro başkasınınkine konar diyorsun?:D
Zaten bu kılıçları alışlarında meymenet yoktu. Biri miras, biri şans, biri de Ryuma'nın hediye etmesi. Adam bedava güçle dövüşmeye alışmış da bizim haberimiz yokmuş yav. :D Boşuna dememişler alışmış, kudurmuştan beter diye. Offf daha bunun lanet kısmı var. O kısım da öyle Ryuma olayı gibi ya da ailevi bir şey çıkarsa efsanevi olur. :)

Yüksek ihtimalle Oroçinin kellesine doğru gidecek Zoro. O yüzden sordum. Olur da Jack başkasına kalırsa iddia nasıl şekil alacak diye. İşin aslı güç kısmı baya şaibeli şuan. Biraz daha bekle. Ben de düşünmüyor değilim öyle bir iddia. Ama seninkinin tersi şeklinde:D
Yani bu hiçbir zaman belli olmayabilir. Beklemek de kötü olur. Atıyorum Zoro iki bölüm sonra Jack'i alsa iddia yalan olur.

Orochi güçlü gelmiyor bana. Güçlüyse de anlaşılır herhalde.

Valla ben de her konuya bakıyorum ve Jack'in sonlarda olduğu bir sıralama gördüğümü de hatırlıyorum. Ama malesef SS almak gibi bir özelliğim de yok. O yüzden o mesaj şu an nerede desen bulamam. :(

İşte Jack-Shuten olayından önce birisi çıkıp Jack de şöyle gözlem haki var, böyle gözlem haki var dese onunla da dalga geçerim. Ama sen Zoro'nun gözlem hakisini Arlong Park'a kadar dayandırırsan, insanın da aklına geliyor o koskoca kılıcı nasıl fark edemedi diye. Arkadaki dayının bağırarak haber verdikten sonra saldırması da işin cabası. Yoksa atağa dayanmasını kimse bir şey demiyor.

Valla Jack çok küçümseniyor ya. Shuten'in falan gerisini düştüğünü görünce üzülüyorum. Zaten abilerinden dolayı acı çekiyor, bir de forumdaki seviyesini görse intihar eder. Benim beklentim büyük ondan.

Ahahah onu Oda'ya sor valla. Öyle alengirli sorularla bu konuyu örtemezseniz. Ryuma'nın hakisi Hazan Suyu'nda mı? Evet. Zoro o kılıcı 450 bölüm kullanıp hala kullanıyor mu? Evet. Bunun adı başkasının gücünü kullanmaktır. Artık bu durumu nasıl örtersiniz o sizin marifetinize kalmış :D

Bu arada dua edin de Hazan Suyu, Ryuma'dan önce de ünlü bir kılıç olarak çıksın. Malum Zoro o kılıcı aldıktan sonra kılıcı bayağı bir övmüştü. Şu anlık kılıcın özellikleri + Ryuma'nın hakisini kullanıyor reis. Eğer sıradan bir kılıç çıkarsa, Zoro'nun övmüş olduğu şey Ryuma'nın hakisi çıkmış olacak. 450 bölüm.....Voooov adam serinin yarısını başkasının gücü ile dövüştü. :D

Zaten bu kılıçları alışlarında meymenet yoktu. Biri miras, biri şans, biri de Ryuma'nın hediye etmesi. Adam bedava güçle dövüşmeye alışmış da bizim haberimiz yokmuş yav. :D Boşuna dememişler alışmış, kudurmuştan beter diye. Offf daha bunun lanet kısmı var. O kısım da öyle Ryuma olayı gibi ya da ailevi bir şey çıkarsa efsanevi olur. :)
Oda'ya sormaya falan gerek yok yav. Kendi kendine gelin güvey olan sensin. Kılıçta Ryuma'nın hakisi var falan yazmıyor mangada. Kılıcın rengi değişti diyor. Sen hayal dünyanda değiştirmişsin onu.
Monet olayını da açıklayamadığın halde bu saçmalığı devam ettirdiğine göre sen işin trollüğündesin. Uzatmaya gerek yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 22)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık