Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Emin misin? :D

Neden laf etmememiz lazım? Şu forumda birisi çıkıp da Zoro'ya yapılan güzellememler gibiJack'e güzelleme yapmadı. Ama sen gel, Zoro'da şu var bu var de, sonra ne idüğü belirsiz birisi gelsin senin kendi kafandan o kadar güç bahşettiğin adamı çizsin. Hem de öyle çok zor bir durumda kalmadan. Arkasındaki adamın saldırıyorum diye bas bas bağırmasına rağmen. Gibi gibi yani. Ha bu ilk defa olan bir şey değil. Önce Hawkins, sonra Kamazo. İkisi de bu adamı çizdi.
Hemen hemen her konuya bakıyorumdur, Shutenmaru > Jack'e çok denk geldim ama dediğin şeyi görmedim yani. :ehe:

Neden laf etmememiz lazım?
Jack Shutenmaru'yu tıklamadı, o yüzden yara aldı. Jack > Shutenmaru diyorsan, Zoro için de aynısını söylemen lazım. Zoro bunları çok tınlamış gibi durmuyor yani. Yoksa çelişkiye düşüyorsun. Shutenmaru > Jack olduğunu kabul et, Zoro için dediğin şeylere de tamam diyeyim. :D

Şu forumda birisi çıkıp da Zoro'ya yapılan güzellememler gibiJack'e güzelleme yapmadı. Ama sen gel, Zoro'da şu var bu var de, sonra ne idüğü belirsiz birisi gelsin senin kendi kafandan o kadar güç bahşettiğin adamı çizsin. Hem de öyle çok zor bir durumda kalmadan. Arkasındaki adamın saldırıyorum diye bas bas bağırmasına rağmen. Gibi gibi yani. Ha bu ilk defa olan bir şey değil. Önce Hawkins, sonra Kamazo. İkisi de bu adamı çizdi.
Zoro kesiliyor, yine karizma poz veriyor. Ayrıca daha önce büyük iş yaptığı da çok olmuştur. Jack kesildikten sonra avel avel bakıyor. Hiçbir icraatı da yok. Kaido'nun tayfasındaki küçük enişte kendisi. Ona buna sataşıp dayak yiyor sadece. :ehe:

Allah Alllah. Son bölümü okumadın galiba? Ryuma, Hazan Suyu'na kendi hakisini basmış ve o haki hala o kılıçta. Bunun senin düşüncen, benim düşüncem durumu yok. Mangada yazan bir şey. Okurken buraları atlamayın rica ediyorum. Yoksa sağlıklı tartışamıyoruz. O değil de 450 bölüm yardım alarak nasıl savaştı Zoro...Bunu öğrenmek nasıl bir duygu? :D
Monet neden ölmemiş o zaman? Hakiye karşı bağışıklılığı mı varmış? :flaugh:

Moria meyve gücü baya değişik olurdu ha. Teach adamları alsa bunun meyvesini.

• Ölüleri diriltme değil de Zombi olayı var.
  • Naruto'daki Edo Tensei mevzusu döner.
  • Final savaşı Teach'in yanında WB,Ace, Roger gibi isimler olursa bak sen şu işe
  • Ryuma gibi bunları da alır.
  • Orochimaru vs 3rd Hokage dövüşü gibi zayıf ama etkili edolar olur :oleyo2:

Biz oraları geçtik Kaido neyin uğraşacağız. Bi zahmet komutanlara el atsın emirerleri :)
He tamam o zaman kolay gelsin :)

Yenmesin hakkı zaten. Lakin son rakip bu olur. Öyle Jack bitti, sıra King'e gidiyim olayı olmaz bence. Şu an karizma olaraj yerlerde diyorum. Gücüne kimse bir şey demesin zaten.

Doflamingo > Jack olayları dönüyordu burda. Jack'i savunuyordum burada zaten. Jack sağlam lakin sizin için kötü eşleşme. Karizması cidden yerlerde. Çok güçlü olma olasılığına rağmen adamı kimlerin altına koydular :D
Biz üste koyarız adını sıkıntı yok :) Karizma değil güce bakarız biz :at:

Zoro, Jack'i yardımsız alırsa; iki yıl sonra Shabondy'ye daha güçlü dönenin Zoro olduğu düşünülebilir mi?
Aksi düşünülmesi mümkün değil :)

Zoro King'i alır diyenler lütfen başkalarına şaka yapıyor filan demesinler. :S

Zoro'nun bu arc alacağı en fazla Jack'tir. "Jack'e komutanların en zayıfı derler ehehe." diyenler komutandan neyi kastediyorlar bilmiyorum ama benim komutandan anladığım şey esas üçlü ve o da King Queen ve Jack'ten oluşuyor. Jack'te en güçsüzleri. Adamı King ve Queen ne beceriksizsin diye azarlıyorlar le. :/

Gelelim Jack meselesine. Arkadaşlar size daha arcın ortası hatta başı diyebileceğimiz bir yerde Jack gibi birisini alamayacağını rahatlıkla söyleyebilirim. Hatta eğer bir dövüş olursa vay Zoro'nun haline. Monet değil Pica değil orakçı hiç değil. :/

Bir de Zoro yenince ezikliyorlar meselesi var. Öyle bir şey yok. Siz çok egosantrik insanlarsınız arkadaşlar. Ne olursa olsun kendinize ve ya Zoro'ya bağlıyorsunuz. Zorosantrik mi demeliyim yoksa?

Orakçı adam Zoro yendi diye çöp olmadı. Bakın ben Luffy ve Sanji fanıyım. Hiç benden şey duydunuz mu? "Charlotte Raisin ezik değildi Sanji çok güçlüydü.". :D "Ya da Sheephead çok güçlüydü ama Sanji daha çok güçlü." :D

Ya da Luffy'nin teklediği örümcek zoanı mı ne yemiş adam için "Hayvan gibi güçlüydü ama Luffy daha güçlü." :D Ve ya karnında aslan olan Holdem için? :hhh:

Orakçı çöptü ama Zoro kestiği için değil. Mangaka karakteri bir kaç sayfada harcatıyorsa o çöptür. Dediğim şey, yukarıda verdiğim örnekten anlaşılacağı üzere her karakter için geçerlidir.

Bakın ben Sanji'nin teklediği Charlotte Raisin ve Sheephead'in ismini bilmiyordum lan. :D Mangadan baktım yoruma yazmak için. Luffy'nin yere serdiği hapishane muhafızının adına bakmaya gerek bile duymadım. :D Holdem'in adı sonra aklıma geldi. :/

Çünkü karakterlerin bu çeşit çöplere bakılarak övülmemesi gerektiğini biliyorum. Siz de lütfen hem kendinizi hem de Zoro'yu bu kadar küçültmeyin. ;)

Pica başka mesele. Pica'yı da Zoro için eziyor diye tahmin ettiğiniz kişilere sorun. Alayı da Mr. 1 ve Kaku'ya büyük saygı duyuyordur. Bilmem anlatabildim mi?

Zoro King'i alır diyenler lütfen başkalarına şaka yapıyor filan demesinler. :S

Zoro'nun bu arc alacağı en fazla Jack'tir. "Jack'e komutanların en zayıfı derler ehehe." diyenler komutandan neyi kastediyorlar bilmiyorum ama benim komutandan anladığım şey esas üçlü ve o da King Queen ve Jack'ten oluşuyor. Jack'te en güçsüzleri. Adamı King ve Queen ne beceriksizsin diye azarlıyorlar le. :/

Gelelim Jack meselesine. Arkadaşlar size daha arcın ortası hatta başı diyebileceğimiz bir yerde Jack gibi birisini alamayacağını rahatlıkla söyleyebilirim. Hatta eğer bir dövüş olursa vay Zoro'nun haline. Monet değil Pica değil orakçı hiç değil. :/

Bir de Zoro yenince ezikliyorlar meselesi var. Öyle bir şey yok. Siz çok egosantrik insanlarsınız arkadaşlar. Ne olursa olsun kendinize ve ya Zoro'ya bağlıyorsunuz. Zorosantrik mi demeliyim yoksa?

Orakçı adam Zoro yendi diye çöp olmadı. Bakın ben Luffy ve Sanji fanıyım. Hiç benden şey duydunuz mu? "Charlotte Raisin ezik değildi Sanji çok güçlüydü.". :D "Ya da Sheephead çok güçlüydü ama Sanji daha çok güçlü." :D

Ya da Luffy'nin teklediği örümcek zoanı mı ne yemiş adam için "Hayvan gibi güçlüydü ama Luffy daha güçlü." :D Ve ya karnında aslan olan Holdem için? :hhh:

Orakçı çöptü ama Zoro kestiği için değil. Mangaka karakteri bir kaç sayfada harcatıyorsa o çöptür. Dediğim şey, yukarıda verdiğim örnekten anlaşılacağı üzere her karakter için geçerlidir.

Bakın ben Sanji'nin teklediği Charlotte Raisin ve Sheephead'in ismini bilmiyordum lan. :D Mangadan baktım yoruma yazmak için. Luffy'nin yere serdiği hapishane muhafızının adına bakmaya gerek bile duymadım. :D Holdem'in adı sonra aklıma geldi. :/

Çünkü karakterlerin bu çeşit çöplere bakılarak övülmemesi gerektiğini biliyorum. Siz de lütfen hem kendinizi hem de Zoro'yu bu kadar küçültmeyin. ;)

Pica başka mesele. Pica'yı da Zoro için eziyor diye tahmin ettiğiniz kişilere sorun. Alayı da Mr. 1 ve Kaku'ya büyük saygı duyuyordur. Bilmem anlatabildim mi?
Sen bırak onları yenmesini , o adamdan öyle bir darbe almasını bile övüyorlar. Jack'i yenecek olsa buralar da kıyamet kopar.:D
Luffy aynı arc içerisinde iki komutan indiriyor da hala Sağ kol seviyesi değil ama Zoro sama eğitimden Sağ Kol seviyesinde döndü diyor arkadaşlar. Vallaha trajik bir durum var ortada.

Luffy eğitim yapıyor kairosekiler ile , çok ileri seviye dediği bir b.haki çeşidini kullanmaya çalışıyor ama seviyesi değişmiyor. Zoro efendi ağırlık kaldırıyor ama belki de ileri seviye olduğu ima edilen , kara kılıç olayından bir haber , şüpheli olduğu halde güçlenmiş dönüyor.

Darbeleri yiyor direk sezemiyor ama bomba k.hakisi var oluyor. Luffy , Cracker'in delme saldırılarını b.haki ile karşılıyor delinmiyor, Dof'un saldırılarını karşılıyor tam delinmiyor ama Luffy'nin kokası zayıf oluyor, Zoro beyin daha vücuduna koka bastığını görüp kendini savunduğunu bile görmedigimiz sıra delindigi için olaylar çok ani gelişiyor oluyor o yüzden k.hakisine laf kondurtulmuyor, deliniyor ama Zoro kendini eğitiyor bilerek koka basmıyor oluyor ama yine de b.hakisi en sağlam dönen kişi diye pohpolaniyor. B.hakisine laf kondurtulmuyor.

Luffy Cracker gibi komutan biri tarafından kesildiği sıra ezikleniyor ama ondan sonra savasa devam etmesi ardından öfkeli orudya karış savaşması, bilerek Sanji dayağı yemesi tüm bunlara rağmen Katakuri'ye karşı savasabilmesi övülmüyor ama Zoro delindi diye aşırı dayanıkli diye övülüyor.:D

Zoro fanı arkadaşlarımız buncacik şeyi bu kadar abartabiliyor ise herhangi bir komutanı indirdiği sıra buralar yıkılır yıkılır...

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık