Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adamlar doğmamış çocuğa don biçiyor la, bunun ötesi var mı :D Daha adam görülmemiş, Oden'in 3 komutanını da Jack'in önüne koydular. Sebep de Jack, Shutenmaru'nun saldırısını almış. Shutenmaru korkusuzca saldırmış.:hhh: Jack'in Shuten'i biplediği yok ama gel gör ki onlara göre iki dakikada Shuten > Jack oluyor. Sonra vay efenim neden Jack en güçsüz komutan yapılırmıi falan. :D
Oden'ın 3 komutanını hiç kimse Jack'in üstüne koymadı yav. :ehe:

Jack'in Shuten'i biplediği yok ama gel gör ki onlara göre iki dakikada Shuten > Jack oluyor.
Ayrıca şunu söyleyen birinin, Zoro'nun bu hafta yara almasına da laf etmemesi lazım. :(

Sana kalsa Kaidoya da kazarsın la! :)
Ama üzülme bi gün Zoro da bi komutan yenecek elbet, müsterih ol!
Kaido kadar güçlü rakiplerin de zamanı gelecek :a:

Üzülmüyorum la. Bu arc alacak zaten niye üzüleyim. Sen Zoro komutan indirdi diye üzülme de :)

Şu an elindeki 1b ödül dışı hiç övgü alacak seysi yok. Ha bi de karizma ve viking vari saçları var.
Katılamıcam. Jack'in en büyük özelliği dayanıklılığı ve fiziksel gücü. Bu konuda kimse hakkını yemesin.

Bu dayanıklılığı aşmak için aynı şekilde dayanıklılık, fiziksel güç ve silahlanma gerekir. Dolayısıyla Jack'i yenen biri bu konularda kendini geliştirir. Öyle yenip de kendine hiçbir şey katmayacağın adamlardan değil yani geç o işleri :)

Aldığı darbelere dayanıklılığı falan da mı kılıçtan mış? :D Ya da en zorlandığı rakibi Mr1'i keserken o kılıç mı varmış? İş her türlü Zoro'da bitiyor Çörekçi'ciğim. O zaman Luffy'nin vay haline, Shanks meyve getirmese KK lik iptal :D
İş tabi ki de Zoro'da bitiyor, aynı şekilde Luffy'de bitti gibi. Ama bu durumu Zoro'nun 450 bölümdür yardım aldığı gerçeğini değiştirmiyor. Eskiden sadece kılıçların özelliklerinden dolayı yardım alırdı, şimdi bir de başınıza ödünç haki durumu çıktı. Adam ödünç haki ile en güçlü kılıç ustası olacak yav. :D İnşalla Wano'da Ryuma'nın hakisi kılıçtan ayrılır da Zoro kendi hakisini yükler. Yoksa işiniz yaş.:)

Ama işin iyi tarafı şu: Oda, son 450 bölümdür Zoro'yu adam akıllı bir dövüşe sokmuyor. Belki bu haki olayından dolayı Zoro'yu dövüşlere sokmamıştır. Malum, Zoro manevi oğlu. Bu şekilde dalga geçilmesini istemez Oda. :D

İş tabi ki de Zoro'da bitiyor, aynı şekilde Luffy'de bitti gibi. Ama bu durumu Zoro'nun 450 bölümdür yardım aldığı gerçeğini değiştirmiyor. Eskiden sadece kılıçların özelliklerinden dolayı yardım alırdı, şimdi bir de başınıza ödünç haki durumu çıktı. Adam ödünç haki ile en güçlü kılıç ustası olacak yav. :D İnşalla Wano'da Ryuma'nın hakisi kılıçtan ayrılır da Zoro kendi hakisini yükler. Yoksa işiniz yaş.:)

Ama işin iyi tarafı şu: Oda, son 450 bölümdür Zoro'yu adam akıllı bir dövüşe sokmuyor. Belki bu haki olayından dolayı Zoro'yu dövüşlere sokmamıştır. Malum, Zoro manevi oğlu. Bu şekilde dalga geçilmesini istemez Oda. :D
Zoro'nun kimsenin bir şeyine ihtiyacı yok, işini Seppuku bıçağı ile de görüyor yeri geldiğinde :a: :D

Katılamıcam. Jack'in en büyük özelliği dayanıklılığı ve fiziksel gücü. Bu konuda kimse hakkını yemesin.

Bu dayanıklılığı aşmak için aynı şekilde dayanıklılık, fiziksel güç ve silahlanma gerekir. Dolayısıyla Jack'i yenen biri bu konularda kendini geliştirir. Öyle yenip de kendine hiçbir şey katmayacağın adamlardan değil yani geç o işleri :)
Yenmesin hakkı zaten. Lakin son rakip bu olur. Öyle Jack bitti, sıra King'e gidiyim olayı olmaz bence. Şu an karizma olaraj yerlerde diyorum. Gücüne kimse bir şey demesin zaten.

Doflamingo > Jack olayları dönüyordu burda. Jack'i savunuyordum burada zaten. Jack sağlam lakin sizin için kötü eşleşme. Karizması cidden yerlerde. Çok güçlü olma olasılığına rağmen adamı kimlerin altına koydular :D

Zoro, Jack'i yardımsız alırsa; iki yıl sonra Shabondy'ye daha güçlü dönenin Zoro olduğu düşünülebilir mi?

Zoro, Jack'i yardımsız alırsa; iki yıl sonra Shabondy'ye daha güçlü dönenin Zoro olduğu düşünülebilir mi?
İmkansız.

Baksana Ryuma'nın ünvanları dönemin gücünü bilmiyoruz falan diye kabul etmeyenler daha kılıç nasıl karartılır belli olmadan Zoro'nun adam almasını Ryuma'nın kılıcındaki hakiye bağlıyorlar. Bu durumda Jack'in yonkou komutanlığı bile sorgulanır.

Oden'ın 3 komutanını hiç kimse Jack'in üstüne koymadı yav. :ehe:

Ayrıca şunu söyleyen birinin, Zoro'nun bu hafta yara almasına da laf etmemesi lazım. :(
Emin misin? :D

Neden laf etmememiz lazım? Şu forumda birisi çıkıp da Zoro'ya yapılan güzellememler gibiJack'e güzelleme yapmadı. Ama sen gel, Zoro'da şu var bu var de, sonra ne idüğü belirsiz birisi gelsin senin kendi kafandan o kadar güç bahşettiğin adamı çizsin. Hem de öyle çok zor bir durumda kalmadan. Arkasındaki adamın saldırıyorum diye bas bas bağırmasına rağmen. Gibi gibi yani. Ha bu ilk defa olan bir şey değil. Önce Hawkins, sonra Kamazo. İkisi de bu adamı çizdi.

Zoro'nun kimsenin bir şeyine ihtiyacı yok, işini Seppuku bıçağı ile de görüyor yeri geldiğinde :a: :D
Valla geçen 450 bölüm bunun aksini söylüyor. :D Zoro'nun hakisi yetersiz kalırsa Luffy'de haki var bak. Ara sıra biz de yardım ederiz size. İstemekten çekinmeyin. Malum Luffy'nin G4'ten dolayı haki rezervi bayağı dolu. :D

Off daha bunun lanetli kılıçlar bölümü var. Wano bomba gibi ilerliyor. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık