Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sen bırak onu şimdi. Choppa > G2 luffy mi değil mi?
Luffy'nin g2 ile bir şeyler deneyip başarısız olduğunu görüp üstüne Chopper güçlüymüş dediğini görseydik öyle belki diyebilirdik.:D

Ayrıca ben Kamazo > iki kılıçlı Zoro demedim.:D Zoro üçüncü kılıcı ağzına almadan güçlü bir atak yapamıyor dedim. Dediklerimi çevirme.:S

Auradan dolayı korkuyor işte. Auranın ne olduğu belli değil sadece. Onun da kılıçtaki hakiyle alakası yok.
Durumunun bilmediğin şey üzerinden neden atıp tutuyorsun o zaman? Kılıcın haki kaplı olduğuna dair bir bilgi yok. Sadece zamanla renginin değiştiği söylendi.
Monet'in ölü olmasının Zoro'yla alakası yok.
Yahu sadece rengi diyen sensin. Bu kesin değil. Üzerine Mihawk'ın sözü var. Bu kılıçta haki olması muhtemel bir durum. Tabi ki de bunu öne süreceğim. Ama kılıçta ne düzeyde haki var bilmiyoruz. Misal kılıçta azıcık haki var diye ölmesi mi lazım. Sonuç ne olursa olsun bu kılıçta haki olması durumu hala muhtemel. Ama siz kafadan sadece rengi diyebiliyorsunuz hemen. Sen de daha kesin olmayan bir şey üzerine hemen kesin konuşuyorsun. Ama seninki doğru, bizimki atıp tutmak oluyor. Enteresan.

Haha bu arada beni engelleyen adamın benim mesajlarımı okumuş olması da ne güzel ya. Böyle tutuşturmak ne güzelmiş. :oleyo:

Yahu sadece rengi diyen sensin. Bu kesin değil. Üzerine Mihawk'ın sözü var. Bu kılıçta haki olması muhtemel bir durum. Tabi ki de bunu öne süreceğim. Ama kılıçta ne düzeyde haki var bilmiyoruz. Misal kılıçta azıcık haki var diye ölmesi mi lazım. Sonuç ne olursa olsun bu kılıçta haki olması durumu hala muhtemel. Ama siz kafadan sadece rengi diyebiliyorsunuz hemen. Sen de daha kesin olmayan bir şey üzerine hemen kesin konuşuyorsun. Ama seninki doğru, bizimki atıp tutmak oluyor. Enteresan.

Haha bu arada beni engelleyen adamın benim mesajlarımı okumuş olması da ne güzel ya. Böyle tutuşturmak ne güzelmiş. :oleyo:
Sadece rengi demiyorum. Mangada öyle geçiyor. Sadece rengi değildir de, sertliği de etkilenmiştir vs. Ancak kılıçta kalıcı bir haki olmadığı verdiğim örnekle sabit. Kılıçta haki olsaydı, Monet'in bedenine zarar verebilirdi. Zarar verseydi de, ortadan ikiye yardığı için öldürürdü. Hakinin çok olmasına gerek yok. Zoro zaten Monet'i kesmiş ama Monet zarar görmemiş. Neden? Çünkü haki yok. Manganın en temel bilgilerinden birisi bu. Ben buna dayanarak kesin olarak yok diyorum. Senin dayanabileceğin bir şey yok. Çünkü bu sahne senin dediğini çürütüyor. O yüzden sen atıp tutmuş oluyorsun.

Bu arada ben ne trol ne değil pek anlayamıyorum her konuya hakim değilim çünkü ama her türlü eğlencesine takılıyorum, kimse alınmasın yazdıklarıma :D Bu güçlü dedi muhabbeti öncesine dayanan bir şeymiş galiba bilmiyordum ben neyse artık :D

Demek normalde dalga geçerek yazıyordun. Olması şimdi bu ama. :D

Net bir şey söylemek için erken de, Shutenmaru da atıyorum çok dayanaklidir, veya B. Hakisi çok iyidir belki bilmiyoruz. Şu an sadece,
-Jack'e çizik attı.
-Zamanında Oden'a sorun çıkaran kişilerden biriymiş.
-Kankaları ile birlikte Kaido ile savaşmış.

Bunları biliyoruz. Bence bunlar, şimdilik Shutenmaru > Jack demek için yeterli gibi.

Müttefik konusunda da şunu diyeyim. Shutenmaru zaten yaşayan en güçlü Wano vatandaşı olabilir. Hani Kawamatsu ve Denjiro da Jack'den güçlü çıkacak diye bir şey yok.

Bir de şu an için müttefik yağmıyor aslında. Biz öyle olacağını düşünüyoruz yani sadece.
-Shutenmaru'dan çizik yedi ama tınlamadı. Garp'ın kılıç yiyip haberinin olmaması gibi bir durum bu.
-İnu ve Neko ile 5 gün ayrı ayrı dövüşebildi.
-Kankaları ile değil de kendi gücü ile içinde 1 amiral, 1 eski amiral ve 1 amiral gücünde olabilecek kişilerin bulunduğu konvoya saldırdı. Nasıl ki Shuten Kaido'dan ayarı yediyse, bu da amirallerden ayarı yedi gerçi. :D

Jack hakkında da bunları biliyoruz. Bence Jack > Shuten demek için yeterli. :) Yok ya, bu adam güçlü. Abileri azarlıyor diye eziklemeyin hemen. :D

Bizim tayfa + İnu-Neko ve bazı Minkler+ Kid ve tayfası+ Law ve tayfası(!)+ 9 kın muhabbeti+ Potansiyel Marco tarafı+ Potansiyel Kaido'dan bize geçebilecek olanlar+ Potansiyel Ana yardımı. Az buz değil ya. :)

Şimdi ben Mihawk'ın kılıcına takıldım. Onun nasıl bir hikayesi var aceba. Yalnız konuşmalarından anlaşılıyor, Mihawk kara kılıcın sırrını biliyor...

Sadece rengi demiyorum. Mangada öyle geçiyor. Sadece rengi değildir de, sertliği de etkilenmiştir vs. Ancak kılıçta kalıcı bir haki olmadığı verdiğim örnekle sabit. Kılıçta haki olsaydı, Monet'in bedenine zarar verebilirdi. Zarar verseydi de, ortadan ikiye yardığı için öldürürdü. Hakinin çok olmasına gerek yok. Zoro zaten Monet'i kesmiş ama Monet zarar görmemiş. Neden? Çünkü haki yok. Manganın en temel bilgilerinden birisi bu. Ben buna dayanarak kesin olarak yok diyorum. Senin dayanabileceğin bir şey yok. Çünkü bu sahne senin dediğini çürütüyor. O yüzden sen atıp tutmuş oluyorsun.
Sadece rengi kısmını senin öyle anlaman, cümlenin yarıda kalmasından ötürü. Daha adam konuştuklarını bitirmedi hatırlarsan. Yani bu kılıçlarda buna benzer şeyler çıkacak. Sertliğini etkilemek de olsa sonuçta kılıçta Ryuma'nın hakisi etkisi olacak. Bu kılıç tahminen Ryuma'dan önce de ünlü bir kılıç. O kılıçların kendi özellikleri var zaten. Üzerine bir de Ryuma'nın hakisinden dolayı daha da sert oluyorsa yine haki etkisi yok mu diyeceğiz? Ben o zaman da yine ''Zoro, Ryuma'nın hakisi ile savaşmış.'' diyebileceğim. Manganın en temel bilgisi dediğin olay, 300 bölüm sonra sallantıda farkında mısın? Biz bunun üzerine tartışıyoruz hatırlatırım.

Sadece rengi kısmını senin öyle anlaman, cümlenin yarıda kalmasından ötürü. Daha adam konuştuklarını bitirmedi hatırlarsan. Yani bu kılıçlarda buna benzer şeyler çıkacak. Sertliğini etkilemek de olsa sonuçta kılıçta Ryuma'nın hakisi etkisi olacak. Bu kılıç tahminen Ryuma'dan önce de ünlü bir kılıç. O kılıçların kendi özellikleri var zaten. Üzerine bir de Ryuma'nın hakisinden dolayı daha da sert oluyorsa yine haki etkisi yok mu diyeceğiz? Ben o zaman da yine ''Zoro, Ryuma'nın hakisi ile savaşmış.'' diyebileceğim. Manganın en temel bilgisi dediğin olay, 300 bölüm sonra sallantıda farkında mısın? Biz bunun üzerine tartışıyoruz hatırlatırım.
Ryuma'nın hakisinin şu an üzerinde olduğunu, hakili bir kılıç kullandığını yazıyorsun sabahtan beri. Ben de buna cevap verdim. Kılıçların sertlikleri zaten değişkenlik gösteren bir şey.

Ayrıca böyle şeyler olacak diyemezsin. Olmama ihtimali de var.
Sabahtan beri atıp tutuyorsun bir şeyler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık