Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Takılcak adam değil Law salın zaten kendi arc'ında Zoro ondan gerimi kaldı çok daha iyi iş yaptı.
Bırakın Zoro arc'ı başlamış ilerlemesini bekleyin zevkini çıkarın Law'da bir yerlere kaçar filan onlarla ugraşsınlar.

Karşı taraf, sırf Law kaptan olduğu için Zoro'dan üstün diyor. Kardeşim de diyor ki; kaptanlıkla bunun alakası yok. Bunda hemfikiriz sanırım?
Gelelim Zoro'nun korsan olması meselesine. Biliyorsun ki; Zoro, korsanları sevmiyordu. Korsan olmayı da asla düşünmüyordu. Hikaye gereği Luffy ile karşılaştı ve onu desteklemeye karar verdi. Burada Luffy'nin insanları etkileme gücünü de gördük. Zoro'yu da etkiledi bir şekilde ve ikna etti. Hikaye farklı bir şekilde işleseydi Zoro'da kaptan olacak kalibre vardı. Bunu da hikayede birçok kez; ''kaptan bu olmalı,'' tarzı repliklerle gösterdi Oda bize. Göstermedi mi?
Nereye gülüyoruz?:flaugh:
Şuna gülüyoruz. Zoro tayfaya katılmasaydı Buggynin tayfasında olacaktı ve yine de kaptan olmayacaktı.

Karşı taraf, sırf Law kaptan olduğu için Zoro'dan üstün diyor. Kardeşim de diyor ki; kaptanlıkla bunun alakası yok. Bunda hemfikiriz sanırım?
Gelelim Zoro'nun korsan olması meselesine. Biliyorsun ki; Zoro, korsanları sevmiyordu. Korsan olmayı da asla düşünmüyordu. Hikaye gereği Luffy ile karşılaştı ve onu desteklemeye karar verdi. Burada Luffy'nin insanları etkileme gücünü de gördük. Zoro'yu da etkiledi bir şekilde ve ikna etti. Hikaye farklı bir şekilde işleseydi Zoro'da kaptan olacak kalibre vardı. Bunu da hikayede birçok kez; ''kaptan bu olmalı,'' tarzı repliklerle gösterdi Oda bize. Göstermedi mi?
Nereye gülüyoruz?:flaugh:
Işinize nasıl gelirse öyle çekiyorsunuz ha ben orada mevki olarak üstün manasına getirdim. Konum olarak yani hani bu Law,Kid,Luffy i birlikte çizdiğine göre diğerlerinden ve sizin sevgili Zoronuzdan ayırmış demektir değil mi ???

Işinize nasıl gelirse öyle çekiyorsunuz ha ben orada mevki olarak üstün manasına getirdim. Konum olarak yani hani bu Law,Kid,Luffy i birlikte çizdiğine göre diğerlerinden ve sizin sevgili Zoronuzdan ayırmış demektir değil mi ???
One Piece'in ana çekirdeği Luffy, Zoro, Nami'dir diyen de Oda. Bu 3'ü dışında kimseyi ayırdığını görmedim ben. Sen de işine geldiği gibi alıyorsun bak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık