Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gin ile Kyoshiro denen numuneyi bir tutmak. Yakıştıramadım sana. Ben sezmedim hava filan.
Gözler,bakış tarzı ve surat ifadesi o yönde.Burada tıpkısının aynısı diyen yok benzerlik var dedim.Sinsilik var zaten o ortada.Kendine güveni olduğu da konuştuğundaki yüz ifadelerinden belli.Boş adam olmadığına dair etki verilmiş.Hafif andırıyor gözlerde kısıklık yok mu sence biraz ?

Nami gelip şenlendirmeli gönülleri.
Kesinlikle fanboyluk yapmıyorum.

Bu Nami Pro'yu alacak. Sonra gidecek King'in karşısına. Önce Wakanda'ya inen Thor gibi dağıtacak ortalığı. Sonra yırtıl lanet olası sopa yırtıl deyip King'e fırlatacak. Bunu bi şekil ölmeden atlatacak King. Nami, Pro'su sayesinde geçirecek bir ateş hükmü Kinge. Sonrası zaten belli. Zoro gelip ks alacak. Sonra yine Zoro övgü alacak. :artiz:

Wano sonu Nami amiral

Son düzenleme:
Nami bence diğer samuraylarla olaya giriş yapacak kaç bölümdür yok ..
Ben bu arc tüm tayfa üyelerinin kendine özel, etkileyici sahneleri olsun diyorum. Önceki arc'da bir iki tane Brook ve Chopper'ın oldu. Robin, Franky filan yıllardır yok.

Gözler,bakış tarzı ve surat ifadesi o yönde.Burada tıpkısının aynısı diyen yok benzerlik var dedim.Sinsilik var zaten o ortada.Kendine güveni olduğu da konuştuğundaki yüz ifadelerinden belli.Boş adam olmadığına dair etki verilmiş.Hafif andırıyor gözlerde kısıklık yok mu sence biraz ?
Önceki sayfada dediğim gibi, bu benim Gin sevgimle de alakalı olabilir.

Kesinlikle fanboyluk yapmıyorum.

Bu Nami Pro'yu alacak. Sonra gidecek King'in karşısına. Önce Wakanda'ya inen Thor gibi dağıtacak ortalığı. Sonra yırtıl lanet olası sopa yırtıl deyip King'e fırlatacak. Bunu bi şekil ölmeden atlatan King. Nami'nin Pro'su sayesinde geçirecek bir ateş hükmü Kinge. Sonrası zaten belli. Zoro gelip ks alacak. Sonra yine Zoro övgü alacak. :artiz:

Wano sonu Nami amiral
Umarım.

Sıkıntı yok. Fanlarına gıcıklık olsun diye Zoro'ya falan takılıyoruz ama bu marimo da çöp değil en nihayetinde. :/ Ha direkt King'e giderse hayatının dayağını yiyip 3 ay pipetle beslenir orası ayrı. King seviyesinde birisini şimdilik indirmesi imkansız bir durum. Öncesinde bir iki tane ciddi dövüşe girerse ne ala ama arc gidişatına göre zor duruyor bu. Bakalım artık.

@twei
Kara delik gibim aynı. :S
Zoro'da alır Sanji'de bence.
Bana göre arc başında imkansızdı bu durum. Enies Lobby'deki Luffy misali inanılmaz bir power up alıp ölüp ölüp dirilmeden hayatta alamazlardı. Hala alamayacaklarını düşünüyorum gerçi ama ihtiyaçları olan power up'ı alacaklar gibi. Şu saatten sonra alırsalar da şaşırmam; fakat tartıştığım Zoro'cu arkadaşlardan nasıl kaçarım bilmiyorum. :D

WB ile big-Mom neden kıyaslıyorsun ? aynı şey mi kadının tramvaları var işte sorunlu hala ne WB ile kıyaslıyorsun, MF de de WB yerine Big-mom olsa orada bir tane adam kalmazdı Big-mom ağrlık olarak Wb den üstün diye mi dolaşalım etrafta.
Ortam çok gergin. Gereksiz vs diye ban yemiyim.
Burdan yazim
Yonko ağırlığı dedim için rakip bir bölgeye giren yonko ağırlığı sunuyorum. Ondan örnek WB. Shanks de veriyim. Gelir gelmez MF'ye vay hafızam vay oyum demedi. Geldi durdurdu Akainu'yu

Ortam çok gergin. Gereksiz vs diye ban yemiyim.
Burdan yazim
Yonko ağırlığı dedim için rakip bir bölgeye giren yonko ağırlığı sunuyorum. Ondan örnek WB. Shanks de veriyim. Gelir gelmez MF'ye vay hafızam vay oyum demedi. Geldi durdurdu Akainu'yu
Kendini Squardoya deldiren bir WB vardı big-mom böyle bir şekilde delinir miydi buyur örnek işte buradan ağrlık çıkaramı yapabilir misin big-mom o duruma düşmezdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık