Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tabi sadece irade önemli değil de Luffy'de o irade olmasa kim takip edecekti? Nasıl birbirlerine bağlayacaktı. İkisinin farklı farklı öne çıktığı kısımlar yerine aynı zamanda öne çıktığı yere bakalım, Kuma olayı. İkisi de kendisini feda etmeye hazırdı fakat arada bir fark var. O da Sanji'nin yerime başka birisini almalısınız derken Zoro'nun onu bayıltması. Burada Sanji'nin yaptığını küçümsemiyorum ama Zoro o an yaptığı hareketle liderlik anlamında benim için daha önde. Ayrıca çoğu fanın aksine Zoro liderlik ederse Sanji'nin rahatsız olacağından veya Sanji liderlik ederse Zoro'nun rahatsızlık duyacağını sanmıyorum. Zaten ikisi birbirlerini tamamlıyor. Diğer üyelere de ciddi bir durumda susmak düşer.
Hah bu konuda katılıyorum işte sana. Sanji ve
zoro tayfanın abileridir dediğin gibi ikisi birbirini tamamlıyor. Farkettiysen tayfa ne zaman ikiye bölünse sanji bir tafafa zoro bir tarafa koyuluyor çünkü tayfa ve one piece hikayesi zoro’suz ve sanji’siz olmuyor. Kuma olayı olayında Oda zoro veya sanji’yi seçmesi gerekiyordu. Zoro ayağa kalktı Oda istese sanji’yi ayağa bile kaldırmazdı ama kaldırma isteği duydu. Yani bu sahnede luffy’ye bir şey olursa bu ikisinin devreye gireceğini gösterdi bize. Şahsen Oda sanji ve zoro’nun aynı adada olduğu zaman bir lider seçmez. Anca ayrılırlarsa çünkü sanji öyle kaptan olmuştu.

Mihawkın dünya umrunda değil bea, takılıyor reyiz, faniler eğlensin diyor. Yoksa Wano kim Kaidou kim Dünya Hükümeti kim allasen xd
Eskiden dünyanın 7 tane uydusu varmış.Sonra Mihawk bi sinirlenmiş bu benim güneşimi kapatıyor diye.Sonra 6 tane kalmış ve hiç güneş tutulması olmamış.

Op dünyasının 6 uydusu vardı galiba.

Hah bu konuda katılıyorum işte sana. Sanji ve
zoro tayfanın abileridir dediğin gibi ikisi birbirini tamamlıyor. Farkettiysen tayfa ne zaman ikiye bölünse sanji bir tafafa zoro bir tarafa koyuluyor çünkü tayfa ve one piece hikayesi zoro’suz ve sanji’siz olmuyor. Kuma olayı olayında Oda zoro veya sanji’yi seçmesi gerekiyordu. Zoro ayağa kalktı Oda istese sanji’yi ayağa bile kaldırmazdı ama kaldırma isteği duydu. Yani bu sahnede luffy’ye bir şey olursa bu ikisinin devreye gireceğini gösterdi bize. Şahsen Oda sanji ve zoro’nun aynı adada olduğu zaman bir lider seçmez. Anca ayrılırlarsa çünkü sanji öyle kaptan olmuştu.
Ya dalga felan geçiyoruz şu sıralar Sanjiyle ama harbi harbi Zoro ön plana çıkarılsa bile Sanji arka planda hep Zoro kadar bazen çok daha fazlası kadar iş yapan bir adam.
Luffyin en büyük şansı bu ikisini aynı anda tayfasına almasıdır.Oda reise sesleniyorum artık Alabastadaki Skypiadaki Moria arcındaki Enies Lobydeki sanjiyi bize geri versin...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık