Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Robin'in amiraller meydanda yokken verdiği tepkiden fazlası mı ? Yada amiral geliyor dendiği zaman verdiği tepkiden de.

Spandam devrimci lideri olsa emin ol bu kadar olmasa da adından korku ve saygıyla bahsedilir.Hükümete karşı isyan etmiş adamlar normal yani.

Neyse hadi bunları geçelim haklısın desek tüm bunların bir imparator edecek veriyi oluşturacağını düşünüyor musun ? Bir gösterge değil.Dragon'un imparatorluk olayı mekanını bırakıp kaçtığında benim için bitmiştir.Eski amiralden fazlasını beklemek doğru değil Kuzan gibi yada taş çatlasa Akainu olsun imparator ayarı şu an için olası görünmüyor eldeki bilgilerle.
Gene yön şaşmışsın. Bak gene isim değil dibindeki adamın adını duyunca korkuyor. Birinin sana direkt tehdit oluşturması başka şey, adını duyunca korkmak başka.

Spandamdan kim niye korksun la kişisel hiç bir gücü yok.

O ağırlık var bence. Altını ne kadar doldurur görürüz.

Gene yön şaşmışsın. Bak gene isim değil dibindeki adamın adını duyunca korkuyor. Birinin sana direkt tehdit oluşturması başka şey, adını duyunca korkmak başka.

Spandamdan kim niye korksun la kişisel hiç bir gücü yok.

O ağırlık var bence. Altını ne kadar doldurur görürüz.
Robin amiraller daha piyasada yokken adlarını ter dökercesine bir ciddiyetle anıyordu.Amiral olmasına izin verilen 3 kişi var diye ve siluet olarak gösteriliyordu.Sadece Kuzan yada Kizaru geldiğindeki tepkisinden bahsetmiyorum burada.

O ağırlık vardı madem mekanını neden korumadı ? Bir imparatorun mekanını savunmaktan aciz olduğunu düşünüyor musun ?

Robin amiraller daha piyasada yokken adlarını ter dökercesine bir ciddiyetle anıyordu.Amiral olmasına izin verilen 3 kişi var diye ve siluet olarak gösteriliyordu.Sadece Kuzan yada Kizaru geldiğindeki tepkisinden bahsetmiyorum burada.

O ağırlık vardı madem mekanını neden korumadı ? Bir imparatorun mekanını savunmaktan aciz olduğunu düşünüyor musun ?
Azcık zekası olan biri gitmeyi düşündüğü reverie arifesinde (kolayca edebileceğini düşünmüyorsa) gereksiz savaşlara girmez. sence de böyle değil mi?

Azcık zekası olan biri gitmeyi düşündüğü reverie arifesinde (kolayca edebileceğini düşünmüyorsa) gereksiz savaşlara girmez. sence de böyle değil mi?
Ah öyle mi ? :D Bu duyarlılığını dressrosaya gidip Law ve Luffy ile 2 vs 1 atacak Doflamingo'nun Kuzan ile dövüşmemesi meselesinde neden göremedik acaba merak ediyorum.:alkis:Karasakal dediğin adam da öyle mf savaşı gibi ölümüne savaşa giriyordu zaten.Şu beğenmediğin Cp0 bir avuç adamla vazgeçirip geri yolladı güçleriyle Dragon yapamaz mıydı ?

Ah öyle mi ? :D Bu duyarlılığını dressrosaya gidip Law ve Luffy ile 2 vs 1 atacak Doflamingo'nun Kuzan ile dövüşmemesi meselesinde neden göremedik acaba merak ediyorum.:alkis:Karasakal dediğin adam da öyle mf savaşı gibi ölümüne savaşa giriyordu zaten.Şu beğenmediğin Cp0 bir avuç adamla vazgeçirip geri yolladı güçleriyle Dragon yapamaz mıydı ?
Valla adamın 2 lafına güvenip ''Aokijiyi alırdı heuhuehue'' diyen sizisiniz. Ben burada kendimle çelişen bir şey göremiyorum.

Gene başkasının şeyiyle gerdeğe giriyon mw valla. Ne cp0 imiş he. Hani nerde cp0. Adama açık açık ateş ettiler gık edemedi :)

Valla adamın 2 lafına güvenip ''Aokijiyi alırdı heuhuehue'' diyen sizisiniz. Ben burada kendimle çelişen bir şey göremiyorum.

Gene başkasının şeyiyle gerdeğe giriyon mw valla. Ne cp0 imiş he. Hani nerde cp0. Adama açık açık ateş ettiler gık edemedi :)
Aokiji için lafına güvenmedik Fuji içindi o.Ben çelişiyorsun dememiştim kendi ağzınla söylüyorsun demek çelişkiyi fark edip savunmaya geçtin anlıyorum. :D

Şimdi şöyle düşün Albay Teğmen'i göndermiş Teğmen onun emri olmaksızın kafasına göre hareket edebilir mi ? Bu adamlar da böyle kutsal emir vermeden karşılık veremezler ufak birşey için.

Ha mermi yedi ne oldu ? Seride mermiden ölen adamlar varken bir hasar var mı gördün mü ? :)

Aokiji için lafına güvenmedik Fuji içindi o.Ben çelişiyorsun dememiştim kendi ağzınla söylüyorsun demek çelişkiyi fark edip savunmaya geçtin anlıyorum. :D

Şimdi şöyle düşün Albay Teğmen'i göndermiş Teğmen onun emri olmaksızın kafasına göre hareket edebilir mi ? Bu adamlar da böyle kutsal emir vermeden karşılık veremezler ufak birşey için.

Ha mermi yedi ne oldu ? Seride mermiden ölen adamlar varken bir hasar var mı gördün mü ? :)
Kuzan için bu işler kolay olsaydı, Dof'a orada dalardı ama açıkça ikisi de birbirini yoklayıp bıraktılar. Millet Sabo vs Bastille olacak sanıyor, en komik kısmı da bu. :D Dof tek başına uçarak Ph'ı basmaya gitti, law ise Lufy ve diğerlerini Dofy gelmeden kaçırdı. Law biliyor çünkü gücü yetmez, beraber olsalar bile inanmıyor.

Olum sen saldırdın cevap verince ''savunmaya geçtin'' diyon. Ne diyem la sende bir garipsin.

He şey diye yollamışlar ''siz gidin en kötü ölürsünüz nedir yani''

Uuu mermiye ölmüyor. Bence amiral seviyesi.

Kuzan için bu işler kolay olsaydı, Dof'a orada dalardı ama açıkça ikisi de birbirini yoklayıp bıraktılar. Millet Sabo vs Bastille olacak sanıyor, en komik kısmı da bu. :D Dof tek başına uçarak Ph'ı basmaya gitti, law ise Lufy ve diğerlerini Dofy gelmeden kaçırdı. Law biliyor çünkü gücü yetmez, beraber olsalar bile inanmıyor.
Kuzan için 10 dakikalık iş sanıyorlar öyle olsa 10 dakikasını ayırırdı değil mi ? :)
Aynen.Dediğin gibi plan program olmadan kaçıyor Law önce adamları dağıtması ve plan kurması gerek Hazard'da kafa göz girmeyi göze alamadı.

Olum sen saldırdın cevap verince ''savunmaya geçtin'' diyon. Ne diyem la sende bir garipsin.

He şey diye yollamışlar ''siz gidin en kötü ölürsünüz nedir yani''

Uuu mermiye ölmüyor. Bence amiral seviyesi.
Ben ondan da bahsettim.Saka Kizaru'yu riske atıp yollamıyor ama kutsallar bu üçünü gönderiyor bu adamları kaybetmekten korkmuyorlar.Çünkü üçünün tayfa olarak toplam gücü Kizaru'dan fazla dedim ekip çalışması yaparlarsa ancak yine kabul ettiremedim ahaliye. :( He tamam çöpler çöp hepsi,süs eşyasılar hatta ne diyeyim.

Ciddi ciddi bu ''Kullanıcı ölünce meyve ruhu en yakında ki meyveye geçer'' olayı varsa eğer Aokiji küçükken yakınlarda ölen bir meyve kullanıcısı'nın meyve ruhu Aokiji'nin sırtında ki meyvelerden birine geçmiş olabilir. Ciddi ciddi ''meyve kullanıcısını seçer'' olayını bile görebiliriz seride. :D
Başından beri bu olayı bekliyorum ben de. Kadere bağlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık