Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
E güzel kardeşim sen troller mesajlar atarken, Şaka üzerinden göndermeler yaparken problem yok, ben gerçekleri söyleyince mi problem oldu.
Gerçekler mi ? Aşağıda yazdığın şey gibi mi ?

Dofa boş demedim, H.haki seviyesinde değil. O seviye için boş. Onun dışında güçlü, spesifik tam bi korsan. Şişirmeye gerek yok.
Şunlar gerçekler yani.Sen gerçekleri dile getiriyorsun ben yazdığım zaman trollüyorum.Evet.
H.haki seviyesi diye birşey var mangada demek ilginç.

İstediğin gibi bakabilirsin bana yakın şekilde düşünen çok kişi var gerek forumlarda gerek globalde.Sadece biz burada azınlık olarak çok savunuyoruz diye tepki topluyoruz.Forumun sürüsüne uysana ne diye savunuyorsun tepkisi bu.Sizde de kendinizin mutlak doğru olduğu algısı oluşmuş bu yüzden çoğunluğun tarafındasınız ya forumda.Bunlara ek olarak bende Akainu seven gibi Zoro seven gibi sevgi gösterisi yapıyorum bu tarzda mesajlar atıyorum.Sesimizi çıkarıp çok karşılık veriyoruz diye niye antipati topluyoruz troll ilan ediliyoruz.Sesimizi çıkarmayalım mı ? Adam dressrosa esnasında Luffy tek başına galip gelirdi diyor mesela onun yorumu mutlak değil bu ben bunu kabul etmek zorunda mıyım ? Neden mutlak bilgiymiş gibi davranılıp troll ilan ediliyorum.Senin bana karşı laf atmaların oldu o yüzden bu kadar uzun açıklamalar yapıyorum.

Sen adamın seviyesini ve potansiyelini göremeyip suçu h.hakiye atıyorsun.Katakuri örneğin ona birşey demezsin o seviyede görürsün.Bu adam irade olarak boyun eğdi ama Doflamingo yenilirken bile irade olarak boyun eğmedi.H.haki ne manaya geliyor.Fethedenin hakisi.Ne oldu dressrosa fethedildi mi ? Evet fethedildi yani doğruymuş bu yakıştırma.Daha sonra da tek yumruk şeklinde yönetildi kral baskısını her türlü kurdu.

Haketmiyor diyerek nefret kusmuşsun tamamen, doğruluk payı yok.

Sıkıştırılmasına ve döndürülmesine durdur şunu diyor. Korkan adam ayna dünyasından çıkıp gelir mi?
Onu sıkıştıran ve döndüren Katakuri değil mi kendi kendine mi dönüyor?

Tamam işte, aynı mantıkta ilerlersek korkan adam Beyazsakal'a sonradan silah ile ateş edip meyvesini çalar mı?

Onu sıkıştıran ve döndüren Katakuri değil mi kendi kendine mi dönüyor?

Tamam işte, aynı mantıkta ilerlersek korkan adam Beyazsakal'a sonradan silah ile ateş edip meyvesini çalar mı?
Teach, sıkıştırılıp döndürülüyormuydu?

Ayrıca Teach’in yüzündeki korku ifadesini kare kare görebilirsin.

Ve niye zoruna gidiyor ki korkması? Dünyanın en güçlü adamı ve bu herifin en sinirli halini de biliyor bu adam yıllarca tayfasındaydı nerede korkulup nerede korkulmayacağının bilincinde bir insan ve orada apaçık korktu bu da gayet normal. Karşında dünyanın en güçlü adamı seni öldürmek için saldırı yapıyor ve sen onun neler yapabileceğini az çok bilen birisin.

Teach, sıkıştırılıp döndürülüyormuydu?

Ayrıca Teach’in yüzündeki korku ifadesini kare kare görebilirsin.

Ve niye zoruna gidiyor ki korkması? Dünyanın en güçlü adamı ve bu herifin en sinirli halini de biliyor bu adam yıllarca tayfasındaydı nerede korkulup nerede korkulmayacağının bilincinde bir insan ve orada apaçık korktu bu da gayet normal. Karşında dünyanın en güçlü adamı seni öldürmek için saldırı yapıyor ve sen onun neler yapabileceğini az çok bilen birisin.
Aynı şey, Teach'te kendisine titreşim ile saldırı geleceğini gördüğünde aynısını yapıyor.

Teach'in yüzündeki ifadesi ile şunun farkı ne;

Ben korktuğunu düşünmüyorum zaten, bir anlık panik. Karakter olarak rahat olmalarından ötürü olan şeyler, duygularını gizlemiyorlar. Bana göre Teach korksaydı, en baştan tayfasını çağırırdı, orada Beyazsakal'ı kandırmaya çalıştı, ama rahatlığından ötürü Luffy gibi telaşlandı.

Aynı şey, Teach'te kendisine titreşim ile saldırı geleceğini gördüğünde aynısını yapıyor.

Teach'in yüzündeki ifadesi ile şunun farkı ne;

Ben korktuğunu düşünmüyorum zaten, bir anlık panik. Karakter olarak rahat olmalarından ötürü olan şeyler, duygularını gizlemiyorlar. Bana göre Teach korksaydı, en baştan tayfasını çağırırdı, orada Beyazsakal'ı kandırmaya çalıştı, ama rahatlığından ötürü Luffy gibi telaşlandı.
Birisi kendine güveninden dolayı, Bisento ile saldırı alıp savunmasız yakalanıyor ve kafasını avucunun içine almış dünyanın en güçlü adamı var B. Haki kullanmıyorsun. Diğerinde sıkışmış ve döndürülüyor, yere düşerken de AAAHH diyor bu gayet normal değil mi? Yere düşerken de B. Haki ile savunabilme imkanı var çünkü düşmeden önce düşeceği yeri görüyor bana normal geldi. Yani zaten korkacak olan adam Kata'nın karşısına çıkmaz tekrardan onu orada bırakıp kaçardı bir daha dönmemek üzere.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık