Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Byakuya kum değil yav ama Gaara hokage olup hakkını vermişti.Croco sıklıkla Sables kullanıyor Ace mesela çok daha çeşitli şekillerde kullanıyor işlev açısından.100 milyonluk Luffy'i bu işlevle halletmeliydi kurutmak dışında ama pek göremedik.Ace hotarubi kullanıyor çok orjinal mesela.
Kum demedim ama genelde kum gibi mikro seviyede kontrol ediyor. Rangiku daha çok karşılasa da aslında o da iyi kullanamıyor doğru Croco= Rangiku(Bleach) Hem ikiside kadın?

O mesajlarım hala geçerli ama sen kaşınıyorsun ne yapalım. :D Fanı olduğun karaktere bakmadan laf atmaların sonu böyle olur. :D
Bırak bu ayakları Crocodile'ın ne seviyede olduğunu sende anlıyorsun. Dof sevdan kabarınca bir kıvırma geliyor Dof korkak olum anlayın diye şey ediyorum yine anlamıyorsunuz. Crocodile ile bir tutuyonuz adamı Crocodile WB'ye yürürken bu Tsuru'dan kaçmıyor muydu? :D

Aynı olay işte Kaido'nun adını duyunca titriyor işte Law'ın şaka yaptığını falan sanıyor o ara kafa bir gidip bir geldiği için korkudan. :D

Bırak bu ayakları Crocodile'ın ne seviyede olduğunu sende anlıyorsun. Dof sevdan kabarınca bir kıvırma geliyor Dof korkak olum anlayın diye şey ediyorum yine anlamıyorsunuz. Crocodile ile bir tutuyonuz adamı Crocodile WB'ye yürürken bu Tsuru'dan kaçmıyor muydu? :D

Aynı olay işte Kaido'nun adını duyunca titriyor işte Law'ın şaka yaptığını falan sanıyor o ara kafa bir gidip bir geldiği için korkudan. :D
Tsuru bir denizci filosuyla geliyor adam her korsan gibi denizcilerden kaçacak hasır şapkalar gibi bunda bir problem yok.

Kaido adı mevzusunu yukarıdaki mesajlarda açıkladım.Ama olayı anlayınca görmezden gelmek durumunda kaldın tabii anlıyorum seni. :)

Tsuru bir denizci filosuyla geliyor adam her korsan gibi denizcilerden kaçacak hasır şapkalar gibi bunda bir problem yok.

Kaido adı mevzusunu yukarıdaki mesajlarda açıkladım.Ama olayı anlayınca görmezden gelmek durumunda kaldın tabii anlıyorum seni. :)
Ne fark eder o filo bildiğin Tsuru'nun filosu yani aralarında en güçlü Tsuru. Dof da kendi tayfasıyla beraber yani düşün arada ki farkı sen :D

Ben beni alıntıladığım yorumlara bakarım olum neyini atlayacam. Bana değil de başka yorumlarda mı açıklıyorsun? :D

Ne fark eder o filo bildiğin Tsuru'nun filosu yani aralarında en güçlü Tsuru. Dof da kendi tayfasıyla beraber yani düşün arada ki farkı sen :D

Ben beni alıntıladığım yorumlara bakarım olum neyini atlayacam. Bana değil de başka yorumlarda mı açıklıyorsun? :D
Korsanlar denizcilerden her şekilde kaçıyor sayı üstünlüğü,güç seviyesi bunlar önemli değil uğraşmıyorlar ne olursa olsun.Koca denizci donanmasını boş yere karşılarına almıyorlar.Yani bunu argüman olarak sunmak olmaz.

Zaten seni alıntılamıştım o zaman biraz dikkatli bak anlatmışım orada.

Dofy hadi kayıpsız öldürsün, sonra ne olacak? Yahu korsanlar düşman ama önem sırası diye bir şey var. Garp, Sengoku ve daha nice güçlü önemli yerdeki kişiler bu duruma tepkisiz mi kalacak? Suçlu olmak var birde komple o kurumu karşına almak var. Bir nevi polis öldüren bir suçluyla normal suçlu bir olmaz. Denizcilere hele de önemli isimlere zarar vermek onların kırmızı çizgisidir. Teach ve ekibi Akainu'yu indirse sonra tüm amiralller toplanıp onun fişini çekerdi. Teach akıllı adam, kayıpsız bile olsa bu işe kalkışmaz. Dragon bak kırmızı çizgi olunca gizli yaşamak zorunda kalıyor rahat vermiyorlar. Amiraller öyle günlük korsan avlamıyor. Dofy'nin bile üstüne çok gitmelerine rağmen hep kaçmış, çünkü kazanmak aslında kaybettirir. Sonu yok, tüm denizcileri indirecek gücün yoksa akıllı olacaksın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık