Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
:)

Deli deli konuşma. Bazı sağ kolların bile amiral alma ihtimali varken sağ koldan güçlü birinin amiral olmaması mümkün değil.
Herhangi bir sağ kolun amiral indirme ihtimalini hayal bile edemiyorum açıkçası. Ha bir sağ kol ile amiral arasındaki farkın o kadar az olduğunu düşünüyorsan kendince haklısın tabi. Amirallere bakış açımız farklı biraz.

Alakası yok.Gördük ki her işe Jack koşuyor.Kral ve kraliçe sallamıyorlar bunu her işi bu adama yaptırıyorlar erzak vs.Kaido'nun haberi bile olmadan duyduğu zaman koşup gitti muhtemelen.O sıralarda da Zou'daydı zaten Kaido'nun yanına bile gitmemiş olabilir.Kaido novalarla karşılaşırken düştüğünden haberdar bile değil.Jack'in ilk işi filonun peşine düşmek oldu birde wanoya gidip zaman kaybetmesi mantıksız.
Hacı mangada teknoloji çok ilerlememiş gibi görünüyor biliyorum ama telefonları var:D kaido’nun yanına gidip yüzyüze konuşmasına gerek yok yani.

Jack’in kaido’dan nasıl korktuğuna baksan böyle bişeye kendi başına karar vermeyeceğini anlarsın zaten. Smile üreticisini kaçırmaya kendi kendine karar vermez.

Dof gibi fazla adam yok dünyada. Sana kalsa zaten sağ kol üstü. O seviyede adama bile saldırmayacaklarsa king ve queen niye var? Herşeyi jack yapıyor çünkü gücü fazlasıyla yetiyor.

Genelde tersi oluyor ama neyse :)

Güçlü çıkar ya da çıkmaz ayrı mesele. Senin bu kesin sözlerin çok afaki ve dayanaksız yahu, onu diyoruz. İsterse Orochi Kaido dengi çıksın ya da Momodan beter olsun mesele değil.
Görecez tersini düzünü :)

Hiç bir sağ kolun amiral alma ihtimali olduğunu sanmıyorum tabi gördüğümüz kadarıyla
Herhangi bir sağ kolun amiral indirme ihtimalini hayal bile edemiyorum açıkçası. Ha bir sağ kol ile amiral arasındaki farkın o kadar az olduğunu düşünüyorsan kendince haklısın tabi. Amirallere bakış açımız farklı biraz.
Bazıdan kastı Zoro'dur.
Marco, Shiliew ikilisi alır. Hatta şöyle diyim. Shiliew %99.9 Marco ise %70-75 amiral alır.

Marco, Shiliew ikilisi alır. Hatta şöyle diyim. Shiliew %99.9 Marco ise %70-75 amiral alır.
Oda'nın "Çünkü çok güçlüler." lafına dayanarak Shiliew'e o kadar oran verdin sanırsam. Tamam, mangakanın söylediğini baz alarak cevap vereyim. Diğer sağ kolların aksine Shiliew en fazla diğerleri kadar ezilmeden amiralin karşısında durabilir o kadar. Sonuç yine hüsran tabi haliyle.

Hacı mangada teknoloji çok ilerlememiş gibi görünüyor biliyorum ama telefonları var:D kaido’nun yanına gidip yüzyüze konuşmasına gerek yok yani.

Jack’in kaido’dan nasıl korktuğuna baksan böyle bişeye kendi başına karar vermeyeceğini anlarsın zaten. Smile üreticisini kaçırmaya kendi kendine karar vermez.

Dof gibi fazla adam yok dünyada. Sana kalsa zaten sağ kol üstü. O seviyede adama bile saldırmayacaklarsa king ve queen niye var? Herşeyi jack yapıyor çünkü gücü fazlasıyla yetiyor.
Ya ne farkeder bu adam dışarıda Zou'da.Her türlü diğer yıkımcılardan daha erken ulaşır.O gidecek tabii başka kim gidecek.Dışarıdaki tüm işleri halleden Jack ki bu adam Wano dışında zaten.

Onu soruyorum zaten neden gidip almamışlar Sezar'ı.Kendi ellerinde bu adam meyve yaparsa daha garanti değil miydi ? Almamışlar mı vermemişler mi yoksa ha. :)

Hahaha gücü fazlasıyla yetiyorsa filodan adam kurtarması lazımdı iyi sallıyorsun.

Oda'nın "Çünkü çok güçlüler." lafına dayanarak Shiliew'e o kadar oran verdin sanırsam. Tamam, mangakanın söylediğini baz alarak cevap vereyim. Diğer sağ kolların aksine Shiliew en fazla diğerleri kadar ezilmeden amiralin karşısında durabilir o kadar. Sonuç yine hüsran tabi haliyle.
Sağ kolların amiraller karşısında ezileceğini mi düşünüyorsun ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık