Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oroçi güçlüdür Doftan. Bence Orochi King’den de güçlü olabilir
Ülkede üçüncü adama denk o kadar samuray varken orochi daha zayıf çıkmaz bence de. Bi yonkou dof’u alsın diye dof’un yönettiği adaya jack’i yollamış. Diğer yonkou dof’u yendiği bilinen adama cracker’i yolluyor. Orochi bu kadar düşük seviyede olsa kaido’yla ortak olamazdı. Judge gibi kullanılırdı bence.

İşte neden öyle düşünüyorsun yahu be adam? Filo amirali oldun diye artık açıklama da yapmıyorsun ha, yazıklar olsun!

O zamanları bilmiyorum ama sen genel olarak abartarak konuşuyorsun zaten. :)
Doftan güçlü olması iki ortağından ilk elenen daha zayıftır mantığı.

yıkımcılardan güçlü olmasını ise bu adam Wano adasının en zirvesinde ve Kaido'nun da ortağı. Şimdi ortaklık felan ayrı ama Orochi bana niyeyse yıkımcılardan güçlü olmalı ki Kaido muhattap alıp onun hüküm sürmesine izin vermesi gerektiğini söylüyor. Umarım yanılmam Orochi'den beklentim büyük biraz.

Filo amirali olduk ama aslımızı unutmadık amirallikten gelmeyiz :d
Ülkede üçüncü adama denk o kadar samuray varken orochi daha zayıf çıkmaz bence de. Bi yonkou dof’u alsın diye dof’un yönettiği adaya jack’i yollamış. Diğer yonkou dof’u yendiği bilinen adama cracker’i yolluyor. Orochi bu kadar düşük seviyede olsa kaido’yla ortak olamazdı. Judge gibi kullanılırdı bence.
Bence de.

Alakası yok.Gördük ki her işe Jack koşuyor.Kral ve kraliçe sallamıyorlar bunu her işi bu adama yaptırıyorlar erzak vs.Kaido'nun haberi bile olmadan duyduğu zaman koşup gitti muhtemelen.O sıralarda da Zou'daydı zaten Kaido'nun yanına bile gitmemiş olabilir.Kaido novalarla karşılaşırken düştüğünden haberdar bile değil.Jack'in ilk işi filonun peşine düşmek oldu birde wanoya gidip zaman kaybetmesi mantıksız.

O değilde Kaido nasıl tek attı yahu. Yok böyle bir şey. Adam tek atacağını resmen gösterdi, Luffy Kaido ona bakınca öyle bir korku içine düştü ki. Ulan Kaido beyzbol sopasıyla bu kadar şekil vurulmaz topa.

Luffy'nin gözlerinin kayıp yerde kan revan içinde baygın yatması OP tarihine geçti...

Kid’i seveceğim sanırım. Yalnız hedeflerini veya hayallerini luffy’ye teslim edersen yada luffy’den yardım istersen bozuşuruz. Crocodile gibi kendi hedefin uğruna luffy ile geçici ittifak kurarsan sıkıntı yok.
Adı üstünde GEÇİCİ bu arctan sonra seni bizim safta görürsem law’dan betersin demektir. Şimdilik iyi kararlı sağlam kişilik sahibi bir izlenim veriyor.

O değilde Kaido nasıl tek attı yahu. Yok böyle bir şey. Adam tek atacağını resmen gösterdi, Luffy Kaido ona bakınca öyle bir korku içine düştü ki. Ulan Kaido beyzbol sopasıyla bu kadar şekil vurulmaz topa.

Luffy'nin gözlerinin kayıp yerde kan revan içinde baygın yatması OP tarihine geçti...
Daha sonra Home-run koşusu yapsa efsaneler arasına girerdi o sahne.Gerçi bu şekilde bile efsane.

Doftan güçlü olması iki ortağından ilk elenen daha zayıftır mantığı.

yıkımcılardan güçlü olmasını ise bu adam Wano adasının en zirvesinde ve Kaido'nun da ortağı. Şimdi ortaklık felan ayrı ama Orochi bana niyeyse yıkımcılardan güçlü olmalı ki Kaido muhattap alıp onun hüküm sürmesine izin vermesi gerektiğini söylüyor. Umarım yanılmam Orochi'den beklentim büyük biraz.

Filo amirali olduk ama aslımızı unutmadık amirallikten gelmeyiz :d

Bence de.
Bu ortağın sonu da şöyle olmasın;

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık