Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro'nun eskiden yön duygusu olduğunu farkettim. Karargahın nerede olduğunu farkedebiliyor, ilginç. Ya Oda önceden bunu düşünemedi, ya bunun altından bir şey çıkacak. Ya da bu kısım filler. Hangisi bilmiyorum :ehe:
(Videonun sonlarına bakın.)

Bir de aynı videoda Luffy'nin yerde ezilen yemeğe iğrenç, bunu mu yiyeceksin deyip, Zoro çok lezzetli deyince şaşırtması ama daha Sonra Sanji'nin getirdiği çamur olmuş yemekleri yeyip aynısını demesi detayı da var :D
Sebebini söyleyeyim.Beyne doğru taşmaya çalışan haki çıkış noktası bulamıyor beyne vuruyor rotayı saptırıyor. :)

Zoro'nun eskiden yön duygusu olduğunu farkettim. Karargahın nerede olduğunu farkedebiliyor, ilginç. Ya Oda önceden bunu düşünemedi, ya bunun altından bir şey çıkacak. Ya da bu kısım filler. Hangisi bilmiyorum :ehe:

Bir de aynı videoda Luffy'nin yerde ezilen yemeğe iğrenç, bunu mu yiyeceksin deyip, Zoro çok lezzetli deyince şaşırtması ama daha Sonra Sanji'nin getirdiği çamur olmuş yemekleri yeyip aynısını demesi detayı da var :D
Nerede olduğunu bilmesi oraya gidebileceği anlamına gelmiyor :/

Yani ilk bölümdeki Zoro'nun beyni yoktu, o yüzden yolu karıştırmadı mı demek istiyorsun :oleyo: (Hakisi yoktu diye anlamak istiyorum ama serinin ilk yarısında komple hakisi yoktu zaten :ehe:)
Hayır hakisi bu kadar yoktu.Yola koyulup azmedince tencereden çok az bir dökülme oluyordu daha doğrusu yukarı doğru olamıyordu.Şimdi ise fokur fokur kaynıyor artık hiç bulamaz yönünü. :D

Nerede olduğunu bilmesi oraya gidebileceği anlamına gelmiyor :/
Gerçi bir düşününce hak verdim. Perona'nın nerede olduğunu bildiği halde başka yola sapıyordu :ehe:

Hayır hakisi bu kadar yoktu.Yola koyulup azmedince tencereden çok az bir dökülme oluyordu daha doğrusu yukarı doğru olamıyordu.Şimdi ise fokur fokur kaynıyor artık hiç bulamaz yönünü. :D
Anladım, şimdi Zoro hariç kimsenin neden kaybolmadığı da anlaşıldı. Kimsede o kadar haki yok çünkü :D

Çoğu espri sonradan kararlaştırıldı zaten. :D Mesela Luffy'nin kadınlara kayıtsız olması da sonradan. Arabasta'da Nami memesini gösterince Luffy'nin de burnu kanamıştı. :D İlk zamanlar Sanji ve Zoro arasında pek atışma olmazdı bir de.

Bigmom yener diyen mi var ki? Anlamadım meseleyi açıkçası. Kaido illa ki yenen taraf olacaktır.
Düşünenler var.
%40 yenme şansı veririm ben BigMoma.

BigMom da gördüğümüz tüm karakterlerden daha sağlam bi vücuda sahip.
Belki de. Ben %90 Kaido derim.
Daflamingo'nun Katakuri altı, ikinci adam seviyesi olduğu birini savunan biri olaraktan...

Big Mom ve Kaido'dan daha iyi tasarlanmış bir karakter olduğunu söylesem linç yer miyim acaba? :artiz:
Dofi'nin 3. adam civarı biri olduğunu düşünerek Bm'den daha kaliteli tasarlandığı kesin bence de. Kaido ise şimdilik beklemede.

Fanlar başlamış çizmeye.

Ooo güzel ;)

Düşünenler var.

Belki de. Ben %90 Kaido derim.

Dofi'nin 3. adam civarı biri olduğunu düşünerek Bm'den daha kaliteli tasarlandığı kesin bence de. Kaido ise şimdilik beklemede.
Son gelen bilgilerden sonra sağ kol edeceğini iyice kesinleştirdim ben ne 3. adamı.
Kral ve kraliçe şimdiden tanıtılıyor.Shogun hala piyasada yok en kötü bir sağ kol çıkacak bu adam.Ve Shogun Kaido'nun ortağı.Ortaklık böyle birşey zaten.Kaido gibi birisi bir sağ kolu bile etmeyen adamla ortak mortak olmaz.Seninle ortaklık edeceğim der aynı masaya oturur sonra suikast düzenler Judge olayı gibi. :D

Yani şimdi sen düşün.Sen imparator olsan ayak işleri yapan Jack ile ortak anlaşma yapar mısın ? Adam her işe kendi koşturuyor Dof ailesi gibi işini yapacak gönderecek birilerine de sahip değil.Bu da zaten liderlik karizmasından h.haki gibi etmenlerden ileri geliyor.Aynısına Shogun da sahiptir yani liderlik vasfı ve kendine çok sadık adamları vardır. O açıdan ben Jack gibileriyle ortaklık yapmam açıkçası.Doffy ve Orochi gibi adamlarla yaparım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık