Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bigmom yener diyen mi var ki? Anlamadım meseleyi açıkçası. Kaido illa ki yenen taraf olacaktır.
%40 yenme şansı veririm ben BigMoma.

@Phoenix e de yazdım. İki yıl önceki Wb'nin durumuyla Kaido'nunki bir değil. Shanks Kaido'yu durdurmasaydı ve Kaido'nun niyeti Wb'yi öldürmek olsaydı Kaido istediğini alırdı. Ama Kaido sapasağlam. Olası bir Bm dövüşünde Bm'yi deşmesi lazım. Kabul edildiği şekilde herkesten güçlü ise.
BigMom da gördüğümüz tüm karakterlerden daha sağlam bi vücuda sahip.

Daflamingo'nun Katakuri altı, ikinci adam seviyesi olduğu birini savunan biri olaraktan...

Big Mom ve Kaido'dan daha iyi tasarlanmış bir karakter olduğunu söylesem linç yer miyim acaba? :artiz:

Zoro'nun eskiden yön duygusu olduğunu farkettim. Karargahın nerede olduğunu farkedebiliyor, ilginç. Ya Oda önceden bunu düşünemedi, ya bunun altından bir şey çıkacak. Ya da bu kısım filler. Hangisi bilmiyorum :ehe:
(Videonun sonlarına bakın.)

Bir de aynı videoda Luffy'nin yerde ezilen yemeğe iğrenç, bunu mu yiyeceksin deyip, Zoro çok lezzetli deyince şaşırtması ama daha Sonra Sanji'nin getirdiği çamur olmuş yemekleri yeyip aynısını demesi detayı da var :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık