Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Vivre Card'lardaki bilgileri Canon kabul ediyor musunuz? Hayır :üzgünüm:

Mangadakileri kabul ediyor musunuz? Hayır :üzgünüm:

Moderatör tarafında düzenlendi:
Her zorlu durumu genellikle bir fırsata çevirmeye çalışıyor. Ciddi yaralar aldığı dövüşten sonrasında bile adam akıllı ara vermiyor yine eğitime veriyor kendini. Luffy ve tayfadaki diğer adamlar kendilerine bu kadar yüklenmiyorlar.

Zoro'nun zorlu sert oluşu ile anlatmaya çalıştığım anlam bu. Yani Zoro azıcık dayanabilecek güçte olsa kendisine istirahat et denilmesine rağmen öyle yapmaz zora oynardı diyorum.

Nami ve Chopper''n muhabbeti de bu genel profile çok iyi uyuyor bana göre.
Adamın kendine ne kadar yüklendiğini de çözdün geçen de Mihawk'ın tek kollu Shanks'tan nasıl kaçtığını ve bunun Mihawk'ın ruh haline olan etkisini anlatmıştın, teşekkürler Reis sayende her bir şeyi biliyoruz :alkis:

Neyse önemli bir konu değil çeviri gayet açık benim açımdan o yüzden yine bir kelimeye takılıp uçmaya gerek yok :gamyon:

Beni fişleyen fişledi valla. Forumda olmadığım şey yok.

Oda, Morgans, Doktor, Yazaradamınhâlibaşkaoluyor, Arthur, Zoro fan'ı, Sanji hater'ı...
Sen sanji hateri değilsin. Sapık haterisin.
Sanji hateri olsaydın gitsin çiçek toplasın veya adama bak ayağı çatladı falan derdin.
Emin ol sen haterlardan çok daha iyisin :D

Adamın kendine ne kadar yüklendiğini de çözdün geçen de Mihawk'ın tek kollu Shanks'tan nasıl kaçtığını ve bunun Mihawk'ın ruh haline olan etkisini anlatmıştın, teşekkürler Reis sayende her bir şeyi biliyoruz :alkis:

Neyse önemli bir konu değil çeviri gayet açık benim açımdan o yüzden yine bir kelimeye takılıp uçmaya gerek yok :gamyon:
Bir tane mantıklı açıklama göremiyorum. Sadece laf atmaktan başka bir yorum yok. Genel de böyle olunca haksız çıkıyorsun Ferit. Bunu da bil.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 41)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık