Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Otorite güç anlamında da kullanılıyor, hem önce gelme sonra gelme gibi şeyler söylediğinden daha öncesinde de yardımcı kaptan olarak etiketlediğinden otorite olması çok normal geliyor, en azından bu sahnede zorlu durmasından diye çevirmekten daha mantıklı :hhh:
Evet sonra da otoritesinin karşılığı olarak da düşman tayfanın en güçlü 2. adamı ile dövüşür diyor.

Bir yanlışlık olmasın ? :fool:

Bulduğum boncuklarla hoş ediyorum gönlünü nankörrr!

Lan zannedersin çok dolu muhabbet ediyon. Nedense sulu muhabbetlerin de hep Mihawk-Zoro konularına denk geliyor. Madem o kadar boş muhabbetler dahil olup da konuyu sulandırma karşiiim. Senin boş gördüğünü başkası dolu görüp tartışıyor belki ? Saygısız yaa :artiz:

İki yıl sonraki Zoro'yu görene kadar herhangi bir konuda fark yediğini söyleyemeyiz ;)
Ha ayrıca bu muhabbetlerin hep Zoro-Mihawk a gelme nedeni forumun her konusunda bir pazarlayanı olması yüzünden. Kinemon ateş kesiyormuş bunu hemen Mihawk'a yamamalıyım dersen ben de bunun hakkında yorum yaparım ne var ki bunda.

Evet sonra da otoritesinin karşılığı olarak da düşman tayfanın en güçlü 2. adamı ile dövüşür diyor.
Düşman tarafından da ikinci kişi ile dövüşüyor işte gene otoriteden bahsediyor :byee:

Mihawk konularından mı öğrendin bu taktiği doğru söyle xD
Gerçekler bunlar, cümlenin verilişi belli, Zoro'ya ikinci kaptan dedikten sonra otorite olarak da ikinci durumda olduğunu söyleyip kendini pekiştiriyor zaten verilen tüm bilgilere bakarsan Vivre Card'larda güç sıralaması yapmaları olası değil, sıradan şeyler yazıyorlar ve benim çevirim diğerine göre daha sıradan ve daha olası :a:

En azından kartların kalbine güveniyor.
Durunnnnnnn! Ne oldu Hawkins-samaaaaaa ?

- İyi kart çehktim olummm ıhı hı... Zoro'yu ortadan ikiye yar goççum haydiii!

Tahmin et dedim sadece. Luffy>Zoro mevzusu resmiyete bağlandı ya hani o yüzden şeettim. :oops:
He gülüm. Kaçma konusunda baya bir çağ atlattı Zoro'yla arasına; hakkını yiyemem şimdi :fool:

Noldu la, sana senin gibi yazdım neden saygısız oldum ki şimdi :S

Yorumlarımı okursan olaya nasıl baktığımı anlarsın. Boş moş hikaye anlatma bana.
Senin bokunla ilgili birşey yazdığımı hatırlamıyorum ben. Yazdıysam göster; yoksa sen boş yapma :gamyon:

Ha ayrıca bu muhabbetlerin hep Zoro-Mihawk a gelme nedeni forumun her konusunda bir pazarlayanı olması yüzünden. Kinemon ateş kesiyormuş bunu hemen Mihawk'a yamamalıyım dersen ben de bunun hakkında yorum yaparım ne var ki bunda.
Luffy'nin geleceği görme muhabbetinden sonra her sahnesinde "aha geleceği gördü, vallaha da bu sefer gördü" tiplerine girenlere müdahil olduğunu göremedik @twei bey. Biz bir alanda en iyi olmuş adam şu tekniği biliyordur deyince birşeyler gözüne batıyorsa k. bakmiceksin. Hee bakıyorsun da bak önemli değil :oops:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 24)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık