Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Savunma olarak sunduğun sahnelerde geçen olayları bile kıvırmış dürmüşsün, yok zorlu görünmek için ayağını kesti de şöyle böyle oldu da falan demişsin, ben buna gülmeyip napayım ?

Hem bak bir sürü kişi geriliyor biz iki gülücük atak ne olacak ya :bilmem:
Zoro'nun genel tavrını bile anlayamamışsın kendine Zoro fanı diyorsun. Bu adam niçiin düşmanının sürekli yarasına saldırmasından sonra kendi o yarayı saldırdı peki? Bana bir açıklar mısın?

Neden tayfa ayılana kadar kendini zorlayıp sürekli ayakta kan revan içinde bekledi? Çünkü kendini her zaman en kotu durumda bile gereksiz zorluyzorluyan biri Zoro.

Zoro için düşman olup olmaması önemli değil. Genel anlamda kendini zorluyor adam. Luffy ise kendini salar. Gerektiği yerde sonuna kadar gider. Ama ortada bir tehlike yoksa da gevşek takılır.

Şimdi o sahne ile alakasını açıklayalım. Chopper gözünü bile açmadı diyor. Nami de o genelde en sert olanımızdır diyor.

Yani azıcık bile mecali olsa şu an böyle değil de ayakta olurdu ya getiriyor olayı. Ama benim de hatırlatıgım Mihawk'ta bile böyle bir duruma düsmedigiydi. Benim bakış açım bu olaya. Genel anlamda seride yaptıklarıyla uyuşturuyorum bu çeviriyi.

Ben tartışmayı değerlendirmemiştim, birisi sorunca belirttim ama. Forumun bana ihtiyacı yok zaten. Ben burda takılıyorum sadece ama sen garip bir şekilde sen herşeye alınıyorsun. Benim seni anlamam benim için değerli senin için bir değeri olması gerekmiyor. Çok canın istiyorsa görmemek için engelleyebilirsin basit.
Kimseyi engellemiyorum. Kendimce sebepleri var. Uzun uzun yazmayayım.
Benim senin yazdıklarından alınmamın sebebi, şaka yapıyor gibi değil de bariz dalga geçiyor gibi yazman. Yoksa trollük yapan, takılan çok insan var. Ama sen fazla agresifsin.

Diyebilirim ne var bunda. Sen diyemez misin? Diyemez isen neden? Adam yuma ile dövüşüyor sonra Oz ile sonra Kuma sonra Luffy'nin tüm acıları? Ve bu küçümseniyor öyle mi? Gerçekten çok ilginç. Şimdi bir et yer düzelir diyeceksin herhalde. Göğsüne yara alırken de et yeseydi ameliyata ne gerek vardı.
Valla bunu diyebiliyorsan haklısın diyeyim ne diyeyim yani.Ben düşünemiyorum.

Yok canım özürlük bir şey yok. Okuyup okumamak benim elimde sonuçta. Takılıyorum ben bakma. O kadar emek verip yazıyorsun. Ben teşekkür ederim asıl. Eğer yazmaya devam edersen, ben de zevkle okumaya devam edeceğim. :sapkali:
Dur hele. Beğeni de geliyormuş, bir güzel beğeni kasarım. Zohahaaha. İşsizlik banzaiaiaiaiaayyyayayamoo.

Teşekkürler. :sapkali:
Ahahah. Kendimi banlattığım zaman şu Kinemonların geçmişi açıklandı ve Momonosuke'nin Roger'ı hatırlaması olayı bile tamamen bağlandı ya. Ayağa kalkıp Hisoka tepkisi verdim belimi öne atarak :D
Ahahaha. Nokta atışı yapmışım resmen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 23)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık