Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mesela demiş ki.Mihawk ile kapışmasında tek kırılmayan kılıç ichimonji imiş.
Valla mükemmel bir bilgi yazmasa hiç farkında değildim.
Ya bunlar bildiğin okuyucu-anlatıcı yorumu gibi bişey ya :D

La İngilizce kıt ingilizce kapısına çıkan link atıyon :)

"rival" kelimesi geçiyorsa kılıçlarını keskinleştirme gibi saçma bir çeviri ne alaka ?
Ben bilmem ama adam biliyor ki çeviriyor.

Teşekkür ederim.

İrade gücü diyince aklıma kral haki geliyor. Özellikle rakibinle arasındaki güç farkını göstermesi açısından değerlendirecek olursak ve bu zamana kadar haki ile bayılan rakiplerin yine aynı sebepten devre dışı bırakıldığını düşünürsek daha da mantıklı geldi.

Hayırlısı.
Anladım. O zaman direkt irade değildir bence. İrade gücü=haki demek oluyor zaten. Zoro kılıç ustalarına özel sakki, şeytani aura neyse işte onu kullanmış sanırsam.
Haki kullanmadı dediğine göre şöyle bir şey çıkacak muhtemelen.

İşte bu ya :good: seni canı gönülden tebrik ediyorum.
Güç dediğimiz şey zırt pır değişir önemli olan karakterin kişiliği değişmesin.
EyvAllah. Zaten Zoro'nun karakterini bozarsa bırakırım seriyi. Şu sumo kesmeme muhabbetinin spoileri geldiğinde az daha bırakıyordum mesela. Neyse ki bölüm çıkınca basit bir şey olduğunu gördük. Kiku'yu hiç kurtarmıyor zaten, güçlü olduğu için falan.

Zoro’nun şeytanımsı aurası var artık lanet ile mi alakası var bilmiyorum ama onunla alakalı bir şey çıkar büyük ihtimal.

https://0imgur.com/gallery/aim4djI
Teşekkür ederim.

İrade gücü diyince aklıma kral haki geliyor. Özellikle rakibinle arasındaki güç farkını göstermesi açısından değerlendirecek olursak ve bu zamana kadar haki ile bayılan rakiplerin yine aynı sebepten devre dışı bırakıldığını düşünürsek daha da mantıklı geldi.

Hayırlısı.
@Raiden 'in dediği gibi bir şey çıkar bence. Özellikle haki kullanmadığı belirtilmiş çünkü.

EyvAllah. Zaten Zoro'nun karakterini bozarsa bırakırım seriyi. Şu sumo kesmeme muhabbetinin spoileri geldiğinde az daha bırakıyordum mesela. Neyse ki bölüm çıkınca basit bir şey olduğunu gördük. Kiku'yu hiç kurtarmıyor zaten, güçlü olduğu için falan.
Sanji ailesini geride bırakıp kaçtığında aynısı bende de olmuştu :D baya utanmıştım.
Neyseki ailesi zaten bizimkiler kaçsın diye kalmış orda. İşte dediğin gibi kişilik değişmesin gerisi önemli değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık