Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aslında şimdi o kartta tam olarak neden bahsediyorlar falan bilmek lazım, hani güç derken şimdi buna hız falan giriyor mu bence girmez yani girmemesi lazım, Zoro'nun bitiriciliği mesela çok fazla şimdi o girer mi yok bence girmez böyle şeyler olmaz yani, hee ne dedin, olmaz değil mi olmaz de la ahahaha :hhh:

Hem taaa iki yıl öncesinin kartı o zamandan sonra olaylar çok değişti çok, basamakları çok hızlı aştı Zoro eğitim alarak :artiz:
Profiline yazdığım gibi, bana değil itiraz edenlere yazacaksın böyle. :artiz:
Güldürdün ama. :/

@Roronoa Zoro
Mihawk mevzusunda üstüme gelmediğin için ben de gelmeyeceğim. :D

Zoro kılıçları kapatmıştır. Fiziksel güçtür o ;) Zaman atlamasından sonra da basamakları hızlı aşmıştır aynen :)
Ya arkadaş zaten burada organizasyon içindeki otorite gücünden bahsediyor, hani kaptandan daha mı otorite sahibi olsun Zoro öyle şey olabilir mi ya :artiz: Mesela bu dediğimin gerçekliğinin kanıtı da karşı taraftaki organizasyondan ikinci kişiyle çarpışması. Hem güç dedikleri şeyin de hani öyle çok geniş bir anlamı yok güç derken en fazla işte ev kaldırır araba kaldırır atar böyle şeyler yani. Böyle çelişkili ifadelerden dolayı bence bunları kale almamak en iyisi :oleyo2:

Profiline yazdığım gibi, bana değil itiraz edenlere yazacaksın böyle. :artiz:
Güldürdün ama. :/

@Roronoa Zoro
Mihawk mevzusunda üstüme gelmediğin için ben de gelmeyeceğim. :D
İtiraz edene ne yazacam ya sonra ciddiye falan alırlar kurtulamayız bin türlü :ehe:

Zoro'nun yeni kartı: https://orojackson.com/threads/one-...d-on-4th-september.53821/page-53#post-3636390

"Kılıç ustalığı oldukça iyidir (quite good), hatta birçok güçlü insanın yaşadığı Wano'ya göre bile."

Galiba Orochi Zoro'dan daha iyi bir kılıç ustası şu anlık. Zoro dengi kişiler görebiliriz. O kadar best, top, better varken kartlarda, good yakışmamış yeşile. :(
Ya nolacağdı? Eğitim aldı diye hemen Wano'nun en iyisi olacak hali yok ya. :/ Epey ciddi bir p-up alacak işte. Orochi'den önce başka birisiyle daha ciddi bir şekilde dövüşür mü onu bilemiyorum ama.

Ufak bilgi: Zoro Wano'da ulusal suçlu ilan edilmiş. Peşinden ardı ardına gelen suikastçileri hallediyormuş.

Zoro'nun yeni kartı: https://orojackson.com/threads/one-...d-on-4th-september.53821/page-53#post-3636390

"Kılıç ustalığı oldukça iyidir (quite good), hatta birçok güçlü insanın yaşadığı Wano'ya göre bile."

Galiba Orochi Zoro'dan daha iyi bir kılıç ustası şu anlık. Zoro dengi kişiler görebiliriz. O kadar best, top, better varken kartlarda, good yakışmamış yeşile. :(
Harbi good ne ya :( zaten kılıç ustası olmak için kılıcını iyi kullanmak gerekiyor yani bu bilgiyi verse ne olurdu vermese ne olurdu.

Ya bunlar bildiğin okuyucu-anlatıcı yorumu gibi bişey ya :D

Ben bilmem ama adam biliyor ki çeviriyor.
:bilmem:

Haki kullanmadı dediğine göre şöyle bir şey çıkacak muhtemelen.
https://0imgur.com/gallery/aim4djI

@Raiden 'in dediği gibi bir şey çıkar bence. Özellikle haki kullanmadığı belirtilmiş çünkü.
Burada kritik cümle.ne biliyor musunuz ?

"Logia olan rakibini haki bile kullanmadan saf irade gücü ile ezerek.... "

Şimdi.. Normalde logia olan bir rakibi silahlanma hakisi ile yenersin dimi ? Ama logia olan rakibine kral haki kullanmazsın. Alakasız çünkü. Ama arada Zoro ve Monette olduğu gibi çok büyük bir güç farkı varsa ???

O yüzden, "logia olan rakibine haki kullanmadan" cümlesi kral haki olarak değerlendirilebilir.

Diğer yandan... Zoro'nun logia halinde olan Monet'i kesmesinin haki kullanmadan mümkün olmadığı da açıktır. Malum sahnede, sakki gibi tahminlerle sınırlı kalan bir gücün logiaya dokunması gibi benzeri görülmemiş bir olayı örnek vermek yerine bilinen bir güç olan kral hakinin kullanılmış olması daha mantıklı. Özellikle kral hakinin rakiplerini baskı altına alan bir güç olduğu ve Monet'in bu baskı altında korkudan donup kalması göz önüne alındığında kral haki bana daha mantıklı geliyor.

Son olarak malum sahnenin kral haki efektleriyle bire bir aynı olarak yansıtılması da bu düşüncemi kuvvetlendiriyor.

Wano standartlarına göre bile iyi diyor zoro için yani wano’da zoro’dan iyi kılıç kullanan kişiler mevcut büyük ihtimal.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık