Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro'nun kılıç ustalığı Wano standartları için bile oldukça iyiymiş. Zoro'dan daha iyilerinin de olduğu anlaşılıyor gibi sanki. Zoro'nun bir şekilde bu adadan çıkarken adayı fethetmiş olması gerekecek galiba.

Ahaha o da iyiymiş. :D

@killz0ne
Fena cidden ya bizim forumdakilerde hiç iş yok farkındasın değil mi? :(
@Raiden
Ben zamanında mücadelemi verdim:a:.Artık yaşlandım içimden gelmiyor.Zaten yeni nesillerde Sanji fanı çıkmıyor :D

Oradaki anlamı gerçekten irade mi yoksa sakki gibi bir şey mi?
Force ve will kelimelerini görünce aklıma irade gücünden başka bir şey gelmedi açıkçası. :D Pek önemli değil orası bana kalırsa ya. Onu yaparken haki kullanmıyormuş işte sonuç olarak. Dediğin gibiyse bazı teorilere iyi malzeme çıkar buradan.

Beyler Luffy fanı arkadaşları tebrik ederim. Mangadan gördüğümüzü anladığımızı yazdık. Ama en azından Mihawk kartı ile beraber Zoro'nun da Yonkou seviyesi olacağı kesin gibi. Bu da benim için yeterli. Seri sonunda evrende 1.Luffy 2.Zoro olsun ki galiba öyle olur artık. Bizde artık buna göre okuruz :D

Bugüne kadar Zoro=Luffy'yi savundum. Kendimce sebeplerim vardı. En başta aralarındaki dövüş... Her neyse, uzatmayayım. Bugün, databookta Luffy>Zoro yazdığını öğrendik. Ben bu bilgiyi ve yanıldığımı kabul ediyorum. Bundan sonra ona göre okuruz ve yorumlarız. Yapacak bir şey yok. Her zaman söyledim, bilenler bilir; ben Zoro'yu gücü için sevmedim. Karakterini bozmasın yeter. :at:
İşte bu ya :good: seni canı gönülden tebrik ediyorum.
Güç dediğimiz şey zırt pır değişir önemli olan karakterin kişiliği değişmesin.

Force ve will kelimelerini görünce aklıma irade gücünden başka bir şey gelmedi açıkçası. :D Pek önemli değil orası bana kalırsa ya. Onu yaparken haki kullanmıyormuş işte sonuç olarak. Dediğin gibiyse bazı teorilere iyi malzeme çıkar buradan.
Databookta Zoro'da h.haki görünmüyor zaten. Haki kullanmış olsaydı görünürdü. Bu ilerleyen dönemde h.haki kullanmayacağı anlamına gelmez tabi. Mesela irade diyorsa, bu çok önemli.

Düşmanlarını saf irade gücüyle eziyormuş. Logia kullanıcısı rakibini, haki bile kullanmadan sadece irade gücüyle ezerek olduğu yerde donup kalmasını sağlamış ve aradaki güç farkını göstermiş.
Teşekkür ederim.

İrade gücü diyince aklıma kral haki geliyor. Özellikle rakibinle arasındaki güç farkını göstermesi açısından değerlendirecek olursak ve bu zamana kadar haki ile bayılan rakiplerin yine aynı sebepten devre dışı bırakıldığını düşünürsek daha da mantıklı geldi.

Hayırlısı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık