Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Alpamis
Sen tartışa dur benim o enerjim yok açıkçası. :D

@kuroashi.no.sanji1993
Olm tam trolsünüz ya. :ehe: Döt kadar Akainu'da yaratık Bigmom'ın fiziksel gücü ne gezer diyoruz alt tarafı ama onu bile sağa sola çekiyorsunuz. :/
Ben kaçıyorum. Tartışılacak bir şey kalmadı Manga sayfası var orda.

@RedTeroR

Hacı bütün malzemeler bir arada. Fujitora ( Bir amiral) ve Luffy. (G4'de değil g3 tekniği)

Tamam dağılabilirsiniz.

Çok doğru bir mantık.

Katakuri ile dövüşmeden önce Luffy'nin yaptığı atak. Bir Amiral'in yıkıcı saldırısı ile karşılaştırılabilecek çapta.

Fujitora'nın adanın etrafını saran kayalıklardan birini yokeden saldırısının Luffy'e yaptığı.

Luffy çizik bile almadı.

Katakuri'nin Luffy'e yaptığı saldırı ve Luffy'nin durumu.

Ne anlam çıkaralım burdan?:D

Akainu düz magmalı yumrukla Ace'de delik açtı ya da WB'ye zarar verdi.

Bu saldırıyla değil.

Orda akainu’nun saldırısına kaç kişi öldü haberin var mı :) o saldırı bir filoyu indirir :D o zaman o mızrak saldırısı katanın son saldırısından güçlü mü diyelim yani ?

Fujitora’nın amacı zaten luffy yi öldürmek değil ki orda. Kayalıkları paramparça eden bir saldırı neden kokasız luffy ye etki etmesin bas baya luffy yi hedef almıyor adam. Eğer hedefi luffy yi yenmek olsaydı o üsteki bütün gördüğün o kayaları falan kafasına indirirdi :)

İşte bak akainu nun düz yumruğu bile katanın son saldırısından etkiliymiş :D bu arada akainu’nun ace ve hele wb yi delmesi onun ne kadar iyi bir hakiye sahip olduğunu gösterir öyle her magma meyvesini yiyen wb ve acei delemez.

Bu arada çoğu karakter yıkıcı saldırılar yapar ben yıkıcılığı karşılaştırmadım orda. Katanın bütün saldırılarını hesaba kattım. Son saldırısı da cabası. Etkiye bakıyorum genel olarak. Akainu’nun her saldırısı ölümcül etki yaparken kata çok daha pasif kalıyor. Katayı küçümsemem ama bir amiralle de bir tutmam. Kata bound mani yenmiş birisi daha ne olsun.

Orda WB'nin hedef alması önemli değil, önemli olan o saldırının g4 kadar etkili olup olmadığı. Eğer g4 kadar etkili değildir diyorsan bir şey diyemem ama g4 kadar etkilidir.

WB tüm gücünü yükledi Akainu durdurdu falan demiyorum. Burda g4'e eş değer bir saldırı var ve Akainu rahatça durdurdu iddiam var.
Hmmm anladım tabi bana saygı duymak düşer öyleyse.

Orda akainu’nun saldırısına kaç kişi öldü haberin var mı :) o saldırı bir filoyu indirir :D o zaman o mızrak saldırısı katanın son saldırısından güçlü mü diyelim yani ?

Fujitora’nın amacı zaten luffy yi öldürmek değil ki orda. Kayalıkları paramparça eden bir saldırı neden kokasız luffy ye etki etmesin bas baya luffy yi hedef almıyor adam. Eğer hedefi luffy yi yenmek olsaydı o üsteki bütün gördüğün o kayaları falan kafasına indirirdi :)

İşte bak akainu nun düz yumruğu bile katanın son saldırısından etkiliymiş :D bu arada akainu’nun ace ve hele wb yi delmesi onun ne kadar iyi bir hakiye sahip olduğunu gösterir öyle her magma meyvesini yiyen wb ve acei delemez.

Bu arada çoğu karakter yıkıcı saldırılar yapar ben yıkıcılığı karşılaştırmadım orda. Katanın bütün saldırılarını hesaba kattım. Son saldırısı da cabası. Etkiye bakıyorum genel olarak. Akainu’nun her saldırısı ölümcül etki yaparken kata çok daha pasif kalıyor. Katayı küçümsemem ama bir amiralle de bir tutmam. Kata bound mani yenmiş birisi daha ne olsun.
Akainu dediğimiz adam aynı zamanda Fujitora, Kizaru felan mı oluyor? Akainu'nun yapabildiklerini seride kimse yapamadı zaten. WB dediğimiz adam bile yapamadı. Akainu gibi birinde delik açtığını gördüğümüz ikinci isim Katakuri.:D

Fujitora bas baya Luffy'e saldırdı. Ardındaki taşlar yıkıldı.:D O da güzelmiş kayalıklara saldırmak istemişti.:D O yüzden Luffy savruluyor.

Yıkıcılıktan bahsettin ben sana yıkıcı olan her saldırının aynı zamanda işlevsel olmadığını kanıtladım. Orda kaç kişi öldü ne demek ya? Luffy g3 gatling yapsa bir sürü kafası püre olacak korsan da var.

Anlatmaya çalıştığım şey bitirici olduğunu gördüğümüz atakların hepsi genellikle işlevsel ataklar oluyor. Yıkıcı atağı yoktu bir başkasını yenemeze getirdin olayı ben de sana 1 tanesi ada boyutunda taşı yok eden saldırı ile bir duvarda delik açan saldırıların Luffy'e verdiği zararları gösterdim. Sonuç ortada işte.::S

Shanks Akainu'nun Coby'yi kızartmak için attığı kıytırık yumruğu durdurunca vay be diyen arkadaşların Akainu'nun DEGA'nın attığı sıradan saldırıyı durdurmasına sıradan bir saldırı yapıyor demesi çok ilginç :/ Bana hiç objektif gelmiyorsunuz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık