Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bakın arkadaşlar hiç bir amiral saf haki ile böyle gülerek durduramazlar Luffyi bunu yapabilecek bi Kadio bide Big mom var bunun nedeni bunların insan değil saf canavar olmaları.

Luffy başkasının patlayacağı yer çekimi karşısında büzülüp daha sonra fırıldak gibi dönmüştü. Luffy'nin meyvesi deprem karşısında da böyle bir avantaj sağlar mı sizce?

Bana kalırsa elektrik gibi %100 savunma sağlamaz ama meyvesi deprem ve yer çekimi karşısında meyvesiz haline göre avantaj sağlar.

Shanks Akainu'nun Coby'yi kızartmak için attığı kıytırık yumruğu durdurunca vay be diyen arkadaşların Akainu'nun DEGA'nın attığı sıradan saldırıyı durdurmasına sıradan bir saldırı yapıyor demesi çok ilginç :/ Bana hiç objektif gelmiyorsunuz.
Sana demiyorum ama o olay hakkında bir şey demek istiyorum. Jinbei de başkasına atılan yumruğu durdurmuştu ama sonra delindi havada. :D

bakın arkadaşlar hiç bir amiral saf haki ile böyle gülerek durduramazlar Luffyi bunu yapabilecek bi Kadio bide Big mom var bunun nedeni bunların insan değil saf canavar olmaları.
Saf haki ile yapamaz ama adayı magma ile yok edebilir . Ya da koca okyanusu 7 gün erimeyecek şekilde buza çevirebilir.

Hep destekleyici, hem mütevazı :respect:
Luffy cezan bitiminde yazdıklarından sonra ikna oldum ben. :D

Luffy'e açtığı yarayı kendine açıp nerdeyse 2 saat daha dövüşen adam 30dkda yorulan Dof'tan dayanıklılık olarak az olamaz bana göre.Ki Kata g4 Boundman ile bile 2saat dövüşmüşken.
İyi de Dof kendini iyileştirdiğinde enerji yüklenmiyor ki. Sonuçta Fuji ile Law ile Smoker ile Kuzan ile aynı arc kapıştı adam.
Shounen serinin aldatıcılığına bakma sen, Kata tabi ki daha güç gösterilecek. Mesela; Sanji, Alabasta Luffy'i şuan bine katlar de mi. Ama Sanji vs Croco dövüşü çetin geçer.
Ya da şöyle diyeyim; Kata ve Dof işlendikleri gücüyle Mf'de olsalar ne olurdu. Dinamikleri heyecan için arttırmak zorunda, fazla takılmamak lazım.

Akainu dediğimiz adam aynı zamanda Fujitora, Kizaru felan mı oluyor? Akainu'nun yapabildiklerini seride kimse yapamadı zaten. WB dediğimiz adam bile yapamadı. Akainu gibi birinde delik açtığını gördüğümüz ikinci isim Katakuri.:D

Fujitora bas baya Luffy'e saldırdı. Ardındaki taşlar yıkıldı.:D O da güzelmiş kayalıklara saldırmak istemişti.:D O yüzden Luffy savruluyor.

Yıkıcılıktan bahsettin ben sana yıkıcı olan her saldırının aynı zamanda işlevsel olmadığını kanıtladım. Orda kaç kişi öldü ne demek ya? Luffy g3 gatling yapsa bir sürü kafası püre olacak korsan da var.

Anlatmaya çalıştığım şey bitirici olduğunu gördüğümüz atakların hepsi genellikle işlevsel ataklar oluyor. Yıkıcı atağı yoktu bir başkasını yenemeze getirdin olayı ben de sana 1 tanesi ada boyutunda taşı yok eden saldırı ile bir duvarda delik açan saldırıların Luffy'e verdiği zararları gösterdim. Sonuç ortada işte.::S
Hacım ben yıkıcı atağı yok yenemez mi dedim :( mesajımı iyice okusaydın keşke :(

G3 gatling ve akainu’nun saldırısını karşılaştırman da garip:(

Fujitora orda daha ne demesi lazım luffy yi sevdiğini söylemesi için. Adam gözlerim olaydı da keşke seni göreydim diyor la. Luffy o saldırının etkisiyle savruluyor ama saldırının hedefi olmuyor. G3 luffy zaten etki edemedi fujiye. Fuji istese kimse çıkamazdı adadan. İlk filoyu sonra bizimkileri indirirdi.

Kizaru da deldi wb yi. Kata kaç defa yenebilirdi orda luffy yi hatta yendi de ama Hadii mugiwaraa diye diye luffy kazandı. Son kez söylüyorum dostum kata güçsüz değil ama bir amiral de değil.

Acilen isim uydurmayı bırakmalısın:a: Ben de Dega kim diye araştırmaya başlamıştım. :oleyo:
DEGY var bir de :oleyo2:
Luffy başkasının patlayacağı yer çekimi karşısında büzülüp daha sonra fırıldak gibi dönmüştü. Luffy'nin meyvesi deprem karşısında da böyle bir avantaj sağlar mı sizce?

Bana kalırsa elektrik gibi %100 savunma sağlamaz ama meyvesi deprem ve yer çekimi karşısında meyvesiz haline göre avantaj sağlar.

Sana demiyorum ama o olay hakkında bir şey demek istiyorum. Jinbei de başkasına atılan yumruğu durdurmuştu ama sonra delindi havada. :D
Jinbei'nin bizim tayfaya layık olduğu oradan belliydi. Kutsal koruma vardı üzerinde. Başkaları o saldırıyla ölüyor :D

Saf haki ile yapamaz ama adayı magma ile yok edebilir . Ya da koca okyanusu 7 gün erimeyecek şekilde buza çevirebilir.
Hiç uğraşmayın boşuna.O teknikler Marco gibi bir adama etki etmeyecekse yahut kendileri alaşağı edecek gücü gösteremeyeceklerse böyle sirk gösterileri yapmalarının hiçbir anlamı olmaz seviye karşılaştırmaları için.7 gün erimemiş magma yağmış bize ne sağ kol gülüp geçtiyse o sadece diğer insanlar için korkutucudur bu seviyeler için değil.Yani sağ kollar bu meyveleri kendi meyveleriyle yada gelecek görme gibi güçlerle gayet dengeliyorlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık