Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Raiden

Fujitora Amiral değil.
Oradaki Fuji değil.
Oradaki Fujitora (ama hala Amiral değil) ama atağı yapan Luffy değil.
Onların hiçbiri ne Fuji ne Luffy

Seç beğen al.

Oradaki Fuji ( Amiral) ve karşısında g3 Luffy var.:D

Dayanıklılıkda Dof önde felan değil Biri toplasan 4+1 kkg yiyor.Diğeri 14-15 g4 darbesi yiyor+mızrak olayı var.Dof gibi kendisini de iyileştirme olayı yok.
Savunmaya Kata'yı ekledim zaten. Dof'a ekstra iyileştirme başlığı da açmadım. Dof'un savunması aşıldıktan sonra darbeyi manipüle edebiliyor, ki etti de. Hatta savaştan sonra vuruldukları zincirler de Tsuru'nun Dof'u ne kadar iyi tanıdığının bir göstergesi. Kata ise savunması b.hakisi ve meyvesiyle beraber fazla, ama dayanıklılık konusunda uyuşmuyoruz.

Savunmaya Kata'yı ekledim zaten. Dof'a ekstra iyileştirme başlığı da açmadım. Dof'un savunması aşıldıktan sonra darbeyi manipüle edebiliyor, ki etti de. Hatta savaştan sonra vuruldukları zincirler de Tsuru'nun Dof'u ne kadar iyi tanıdığının bir göstergesi. Kata ise savunması b.hakisi ve meyvesiyle beraber fazla, ama dayanıklılık konusunda uyuşmuyoruz.
Luffy'e açtığı yarayı kendine açıp nerdeyse 2 saat daha dövüşen adam 30dkda yorulan Dof'tan dayanıklılık olarak az olamaz bana göre.Ki Kata g4 Boundman ile bile 2saat dövüşmüşken.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık