Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ace bencilin tekidir. Teach'in sorumluluğunda olduğunu düşünen biri olarak nasıl benim emrimde böyle bir şey olur duygusuyla hareket edip çok sevdiği Babasının emirlerine karşı gelmiş, bu bencil duyguyla bir güzel dayağını yiyip aşağı oturmuş, sonrasında da WB korsanlarının sonunu getirecek savaşa sebep olmuş bir adamdır. Ace'in bencilliği kendisini MF'da da bırakmamış kendisi için ölen binlerin, arkadaşlarının fedekarlığını hibe edecek bir harekete de imzasını atmıştır.

Ace'in başına ne geldiyse hepsi bencilliği yüzünden gelmiştir.:S
Yemek yemeyeceğim ayağına yakalanan adamın fanı mı bencillikten yakınıyor xD

Arc'ın konsepti cansız nesnelerin canlanması üzerine.:D Güneşin bile kendi kendine hareket ettiğini görüyon da güllelerin mi rota çizmesine şaşırdın?
Tüm hareketler bizim ekibin yararına olunca haliyle bal diyoruz Hasan her objektif bakanın göreceği gibi.

Not: Ne kadarda objektif bir erkekim öyle :hhh:

Tüm hareketler bizim ekibin yararına olunca haliyle bal diyoruz Hasan her objektif bakanın göreceği gibi.

Not: Ne kadarda objektif bir erkekim öyle :hhh:
Koskoca okyanusta Sanji'nin Germa'nın oğlu çıkması ve Yonkou tarafından tehdit ediliyor olması çok şanslı bir olay.:D Daha bir benzeri var mı acaba.:D

Luffy yemek yemeği sonuna kadar isteyen biri la.:D Bu adam sırf Nakaması için Yonkou mekanında açlık yemini etmiş bir adam.
Sen ne dediğimi anlamadın heralde xD Sırf nakaması için açlık yemini edip kendisini yanındaki namiyi ve tüm ekibi riske atmış adamın fanı olarak bana bencillikten yakınamazsın diyorum, her şeyi böyle açıklayacaksan ohuu xD

Şans-şanssızlık konusu da.:D
Luffy oraya giderken durumu biliyordu yanı Sanji'nin gitmek zorunda olduğunu ve düşman bölgesinde olduğunu, bu yüzden söylediğin gibi şans ve şansızlıkla değil karar vermekle alakalı bir durum bu.

Sen ne dediğimi anlamadın heralde xD Sırf nakaması için açlık yemini edip kendisini yanındaki namiyi ve tüm ekibi riske atmış adamın fanı olarak bana bencillikten yakınamazsın diyorum, her şeyi böyle açıklayacaksan ohuu xD

Luffy oraya giderken durumu biliyordu yanı Sanji'nin gitmek zorunda olduğunu ve düşman bölgesinde olduğunu, bu yüzden söylediğin gibi şans ve şansızlıkla değil karar vermekle alakalı bir durum bu.
İyi de kendini feda ettiğini biliyor Sanji'nin. O yüzden onu kurtarmak adına bir yol bulmaya çalışıyor. Sonrasında Sanji neyi hatırlıyor da geri dönüyor? Luffy'nin kendisini yemek yemeden ve hiçbir yere ayrılmadan orada bekleyeceğim dediğini değil mi?

İyi de kendini feda ettiğini biliyor Sanji'nin. O yüzden onu kurtarmak adına bir yol bulmaya çalışıyor. Sonrasında Sanji neyi hatırlıyor da geri dönüyor? Luffy'nin kendisini yemek yemeden ve hiçbir yere ayrılmadan orada bekleyeceğim dediğini değil mi?
Bu yaptığı bir tayfa üyesi için kendisini ve tüm ekibi riske atmak orda ölebilirlerdi. Ordaki durumu bile bencillik olarak görmeyeceksen tartışmamıza gerek yok Hasan. Çünkü en son yaptığı olayda da nakama konuya dahil ama daha önceki davranışındaki bencillikle değil olgunlukla karşılayıp Jimbei'yi bırakıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık