Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bire bir dövüşme çoğu korsan da yok zaten. O çok sevdiğin Ace bile romanında bir Kadın teğmeni araya alıyor tayfasıyla birlikte.:D Ona rağmen bir şey yapamıyor.

Luffy 19 yaşında 5. İmparator olarak anılıyor. Ace bunu hayal dahi edemezdi. :D
Edemeyeceğini nereden çıkarıyorsun, adamın hayatının anlamı farklı, arzu ettiği şey farklı ve anılma işine gelirsek Buggy de sahip olduğu güce rağmen Shic olarak anılıyor yani ?

Senin beşinci yonkoun kaçmak için adamını arkasında bırakıyor.

Luffy'nin girdiği ve çıktığı arc ortada, bu arcyi neyi sayesinde atlattığı ortada. Net, bir dünya ballardan oluşan arc sonrası imparator olarak anılmış ha, sen bu işten keyif alabilirsin işin o kısmına bir şey demiyorum böyle bir karekter senin favorin de olsun, beni ilgilendirmiyor ama ben böyle işlerin alıcısı değilim.

Konuya attığım ilk yorumda olayı Luffy'e falan getirme derdim de yoktu sadece Ace'nin seride uzun zaman önce öldüğünü ve bu nedenle ödül kıyaslama işine sokulmasının doğru olmadığını söyledim.

Yazabileceğim her yorumu yazdım, konuyu daha fazla uzatmayacağım :good:

Edemeyeceğini nereden çıkarıyorsun, adamın hayatının anlamı farklı, arzu ettiği şey farkl ve anılma işine gelirsek Buggy de sahip olduğu güce rağmen Shic olarak anılıyor yani ?

Senin beşinci yonkoun kaçmak için adamını arkasında bırakıyor.

Luffy'nin girdiği ve çıktığı arc ortada, bu arcyi neyi sayesinde atlattığı ortada. Net, bir dünya ballardan oluşan arc sonrası imparator olarak anılmış ha, sen bu işten keyif alabilirsin işin o kısmına bir şey demiyorum böyle bir karekter senin favorin de olsun, beni ilgilendirmiyor ama ben böyle işlerin alıcısı değilim.

Konuya attığım ilk yorumda olayı Luffy'e falan getirme derdim de yoktu sadece Ace'nin seride uzun zaman önce öldüğünü ve bu nedenle ödül kıyaslama işine sokulmasının doğru olmadığını söyledim. Ben söyleyeceklerimi söyledim bu yorumdan sonra uzatmayacağım :good:
Luffy en azından WB gibi birinin gölgesi altında yetişmiyor.:D Luffy Kaptan gibi ilerliyor yolunda bir sığıntı olarak değil.:(

Ace a çok kızgınım ama manga kurallarında Ace ölmese Luffy hep onun 1 adım gerisinde kalacağı için öldürüldü

Luffy en azından WB gibi birinin gölgesi altında yetişmiyor.:D Luffy Kaptan gibi ilerliyor yolunda bir sığıntı olarak değil.:(
Hasan, Ace'nin yaşama amacı kendine bir aile bulmak ve denizlerde bulabileceği en sağlam adamı görüyor haliyle onun ailesine girmek istiyor buradan nasıl bir çıkarım yapıyorsun gerçekten şaşırıyorum.

İşin komik kısmı Luffy bu seriyi adamın birinin tayfasına katılmak için yalvarırken girdi, adam tayfasına almadı artı cesaret verdi ve bu sebeple, sırf bu yüzden kaptan olup denizlere açıldı. Kafasındaki şapkayı da o zamanlarda yaptıklarının hayrına edindi. Görende derki Luffy'nin Shanks gibi bir adamdan etkilenmişliği yok, tüm hayatı boyunca Shanks'la geçirdiği o kısacık zamana göre yaşamını şekillendirmişliği de yok. Shanks'ın tayfasına katılma arzusu yüzünden gözünü çıkarmışlığı hiç yok. Luffy Reis hiç kimsenin emrinin altına girer mi hiç peh :artiz:

Tekrar edeyim, Ace emir altına gireyim diye bir tayfaya katılmadı bunu ikimiz de çok iyi biliyoruz, aile istediği için bir aileye katıldı. Sen işin bu kısmını ne kadar gevşetirsin sağa sola çekersin bilmiyorum ama Ace, arkadaşı öldü diye tüm hayatını bir kenara bırakıp sorumlusunun peşinden giden adamdır, Luffy ise bizzat arkadaşını geride bırakıp yoluna devam eden adamdır. Adamlıkta Ace gökyüzü ise Luffy çukurun dibidir :artiz:

Hasan, Ace'nin yaşama amacı kendine bir aile bulmak ve denizlerde bulabileceği en sağlam adamı görüyor haliyle onun ailesine girmek istiyor buradan nasıl bir çıkarım yapıyorsun gerçekten şaşırıyorum.

İşin komik kısmı Luffy bu seriyi adamın birinin tayfasına katılmak için yalvarırken girdi, adam tayfasına almadı artı cesaret verdi ve bu sebeple, sırf bu yüzden kaptan olup denizlere açıldı. Kafasındaki şapkayı da o zamanlarda yaptıklarının hayrına edindi. Görende derki Luffy'nin Shanks gibi bir adamdan etkilenmişliği yok, tüm hayatı boyunca Shanks'la geçirdiği o kısacık zamana göre yaşamını şekillendirmişliği de yok. Shanks'ın tayfasına katılma arzusu yüzünden gözünü çıkarmışlığı hiç yok. Luffy Reis hiç kimsenin emrinin altına girer mi hiç peh :artiz:

Tekrar edeyim, Ace emir altına gireyim diye bir tayfaya katılmadı bunu ikimiz de çok iyi biliyoruz, aile istediği için bir aileye katıldı. Sen işin bu kısmını ne kadar gevşetirsin sağa sola çekersin bilmiyorum ama Ace, arkadaşı öldü diye tüm hayatını bir kenara bırakıp sorumlusunun peşinden giden adamdır, Luffy ise bizzat arkadaşını geride bırakıp yoluna devam eden adamdır. Adamlıkta Ace gökyüzü ise Luffy çukurun dibidir :artiz:
Ace bencilin tekidir. Teach'in sorumluluğunda olduğunu düşünen biri olarak nasıl benim emrimde böyle bir şey olur duygusuyla hareket edip çok sevdiği Babasının emirlerine karşı gelmiş, bu bencil duyguyla bir güzel dayağını yiyip aşağı oturmuş, sonrasında da WB korsanlarının sonunu getirecek savaşa sebep olmuş bir adamdır. Ace'in bencilliği kendisini MF'da da bırakmamış kendisi için ölen binlerin, arkadaşlarının fedekarlığını hibe edecek bir harekete de imzasını atmıştır.

Ace'in başına ne geldiyse hepsi bencilliği yüzünden gelmiştir.:S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık