Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu yaptığı bir tayfa üyesi için kendisini ve tüm ekibi riske atmak orda ölebilirlerdi. Ordaki durumu bile bencillik olarak görmeyeceksen tartışmamıza gerek yok Hasan. Çünkü en son yaptığı olayda da nakama konuya dahil ama daha önceki davranışındaki bencillikle değil olgunlukla karşılayıp Jimbei'yi bırakıyor.
Jinbei'nin ruhsal durumu ile o bir değil.:D Sanji etmeyeceği sözler ediyor. Luffy'nin ağzını burnunu kırıp gidiyor. Sanji'nin gerçekten böyle bir şey istemediğini zorunda bırakıldığı anlıyor. Jinbei ile durumlar farklı.

Jinbei'nin ruhsal durumu ile o bir değil.:D Sanji etmeyeceği sözler ediyor. Luffy'nin ağzını burnunu kırıp gidiyor. Sanji'nin gerçekten böyle bir şey istemediğini zorunda bırakıldığı anlıyor. Jinbei ile durumlar farklı.
Hasan seni kıracak değilim öyle diyorsan öyle olsun bu seferlik :gamyon:

Yollara baba aramaya çıkmanın neresi kötü ? Sen herkesi kendin gibi güç delisi mi sanıyorsun ? Bunun yanında Op dünyasında bir adaya sıkışıp yıllarca orada kalma gibi durumlar herkes için işleyebilir. O süreç tam olarak bilinmediğinden ne söylesen sallamasyon olur.

Dediğim gibi eğer güç konusunda atıp tutuyorsan Luffy'nin yeni dünyaya girmek için iki yıl hazırlanması ama diğerlerinin doğrudan girmesi gibi bir gerçek var. Artı Luffy'nin her adadan kurtulmasının en büyük sebebi hala bal. Bu yüzden ciddiye alamıyorum kusura bakma :flaugh:
Şimdi bir hesap edelim kafasına kaidou düşen tayfayı.Bu adamlar 2 sene Ray eğitimi almış adamlar olsaydılar böyle perişan olurlar mıydı ? Yani üçü birden aynı anda yamulup Kaido - sama diye tayfaya girip yağ çekecek kadar.Olmazlardı.Çifte standart burada başlıyor.Hem bu adamlara eğitim vermeden sokuyorsun hemde gökten üzerlerine canavar düşürüyorsun.

Birçok nova yonkou emrine girmiş deniyor.Yine çifte standartı mangaka burada yapıyor.Luffy eğitim almadan girse ya inadından ölecekti yada yonkou emrine girecekti.Bütün bir yeni dünyayı top kek adasında geçirebilirdik mesela. :D

Böyle olmasın şansla kk olsun diye eğitim verip soktu.Sonuçta dibine kadar balın da olsa pastanın yanında bomba da patlasa kraker ve katakuri gibi adamları geçemeyeceğin için artık şans olmaktan çıkar Oda kalemiyle tokatlar bu adamları öyle geçer giderdi.

O sebeple mangaka ana karakterine bütün imkanları sunuyor.Diğerleri işe yaramaz demenin manası yok Luffy'den çok daha fazla zorluklar yaşadılar ikinci yarıda.Luffy tıpkı Mario oyununda hileyle level atlamış gibi ilerliyor resmen yeni dünyada. :D Oyunda vardı gizli geçitlerden gidiyordun ona benzedi eğitim işi. O yüzden diğer novaların şu an olması gerekenden kat kat iyi durumda olduklarını düşünüyorum.

Şimdi bir hesap edelim kafasına kaidou düşen tayfayı.Bu adamlar 2 sene Ray eğitimi almış adamlar olsaydılar böyle perişan olurlar mıydı ? Yani üçü birden aynı anda yamulup Kaido - sama diye tayfaya girip yağ çekecek kadar.Olmazlardı.Çifte standart burada başlıyor.Hem bu adamlara eğitim vermeden sokuyorsun hemde gökten üzerlerine canavar düşürüyorsun.

Birçok nova yonkou emrine girmiş deniyor.Yine çifte standartı mangaka burada yapıyor.Luffy eğitim almadan girse ya inadından ölecekti yada yonkou emrine girecekti.Bütün bir yeni dünyayı top kek adasında geçirebilirdik mesela. :D

Böyle olmasın şansla kk olsun diye eğitim verip soktu.Sonuçta dibine kadar balın da olsa pastanın yanında bomba da patlasa kraker ve katakuri gibi adamları geçemeyeceğin için artık şans olmaktan çıkar Oda kalemiyle tokatlar bu adamları öyle geçer giderdi.

O sebeple mangaka ana karakterine bütün imkanları sunuyor.Diğerleri işe yaramaz demenin manası yok Luffy'den çok daha fazla zorluklar yaşadılar ikinci yarıda.Luffy tıpkı Mario oyununda hileyle level atlamış gibi ilerliyor resmen yeni dünyada. :D Oyunda vardı gizli geçitlerden gidiyordun ona benzedi eğitim işi. O yüzden diğer novaların şu an olması gerekenden kat kat iyi durumda olduklarını düşünüyorum.
Şimdi adamlar yakalandı diye ezik olur ama bizimkiler de yakalandı. Tüm olay sonuca bakıyor. İstediğin kadar saçma sapan hareketler yap, istediğin kadar yakalan eğer işin sonucunda kurtuluyor yada istediğini alıyorsan kralsın :bilmem: Gerçi 10-15 yaşındaki çocuklara yazılan şeyden çok fazla beklentiye giriyoruz galiba :a:

Şu sahneyi istiyorum umarım olur inşallah amin.
Eğer Kutsallara savaş açarlarsa bu vsye kesin gözüyle bakıyorum ben. Sabo' yu yener mi bilemedim şimdi. Ama sağ kol seviyesinde bir dönüş bekliyorum Lucci' den, en azından Luffy' le eşit dövüşebilecek seviyede bekliyorum.

Bu arada Lucci çok küçümseniyor forumda yav :(, hemen hemen Luffy seviyesi bir adamdır bence.

Eğer Kutsallara savaş açarlarsa bu vsye kesin gözüyle bakıyorum ben. Sabo' yu yener mi bilemedim şimdi. Ama sağ kol seviyesinde bir dönüş bekliyorum Lucci' den, en azından Luffy' le eşit dövüşebilecek seviyede bekliyorum.

Bu arada Lucci çok küçümseniyor forumda yav :(, hemen hemen Luffy seviyesi bir adamdır bence.
Evet çok küçümseniyor. Luffy ile dövüşleri berabere bitti denebilir. Luffy ve lucci hemen hemen aynı seviyenin adamları bence. Tabi sabo yu yenebilir mi bilemiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık