Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yollara baba aramaya çıkmanın neresi kötü ? Sen herkesi kendin gibi güç delisi mi sanıyorsun ? Bunun yanında Op dünyasında bir adaya sıkışıp yıllarca orada kalma gibi durumlar herkes için işleyebilir. O süreç tam olarak bilinmediğinden ne söylesen sallamasyon olur.

Dediğim gibi eğer güç konusunda atıp tutuyorsan Luffy'nin yeni dünyaya girmek için iki yıl hazırlanması ama diğerlerinin doğrudan girmesi gibi bir gerçek var. Artı Luffy'nin her adadan kurtulmasının en büyük sebebi hala bal. Bu yüzden ciddiye alamıyorum kusura bakma :flaugh:
Diğerlerinin Shabondy'e kadar 1 tane Shichi bile görmemiş olduğu gibi gerçek var.

Diğerlerinin Shabondy'e gelene kadar adam akıllı rakiplerle dövüşmemiş olması gibi bir gerçek var.

Diğerlerinin GrandLine'da ATEŞ logiası gibi bir meyveyle ilerlemiş olması gibi bir gerçek var.

Diğerlerinin Shabondy'de Koramiral'den tekme tokat dayak yemiş olması gibi bir gerçek var.

Diğer tarafta 6 aylık süreçte 3 tane Shichibukai, CP9 tarihinin en güçlü dövüşçüsü ve karşısına 2 tane Amiral çıkmış kişiler var.:D

Luffy yeni Dünya'ya girmek için 2 yıl eğitim aldı çünkü çocuk kafaya oynuyor. Geri durmuyor.

Sanırsın Ace Yeni Dünya'da WB'nin kanatları altında değildi.:D

Diğerlerinin Shabondy'e kadar 1 tane Shichi bile görmemiş olduğu gibi gerçek var.

Diğerlerinin Shabondy'e gelene kadar adam akıllı rakiplerle dövüşmemiş olması gibi bir gerçek var.

Diğerlerinin GrandLine'da ATEŞ logiası gibi bir meyveyle ilerlemiş olması gibi bir gerçek var.

Diğerlerinin Shabondy'de Koramiral'den tekme tokat dayak yemiş olması gibi bir gerçek var.

Diğer tarafta 6 aylık süreçte 3 tane Shichibukai, CP9 tarihinin en güçlü dövüşçüsü ve karşısına 2 tane Amiral çıkmış kişiler var.:D

Luffy yeni Dünya'ya girmek için 2 yıl eğitim aldı çünkü çocuk kafaya oynuyor. Geri durmuyor.

Sanırsın Ace Yeni Dünya'da WB'nin kanatları altında değildi.:D
Tabi canım o yüzden diğerleri girerken bizimkiler iki yıl eğitim alıyorlardı :a:

Yeni Dünyanın yarısı ve Denizcilerin tamamının olduğu yere ID gibi bi yeri talan edip gelmiş adama Yeni Dünya üzerinden laf sokmaya kalkıyorsun la.
İnsanda azıcık utanma olur.
Azıcık utanır gerçekten insan, bizim tayfa hazır değiliz eğitim alalım demiyor mu ?

Buna rağmen kalkıp bana hikaye döşüyorsunuz. Tamam hacı çok güçlülerdi o yüzden girmediler sizi mi kıracaz :hhh:

Tabi canım o yüzden diğerleri girerken bizimkiler iki yıl eğitim alıyorlardı :a:
Diğerleri farkında değildi çünkü.:D Adamlar daha Shichi görmemişler.:D Ki Shichi olmuş kişilerin çoğu da Yeni Dünya'nın dehşetini yaşamış da GL'ye geri dönmüş kişiler.:D

Yeni Dünya'ya girdilerde ne oldu? Ace gitti WB'nin adamı oldu. Bege Big Mom'ın adamı oldu. Kid ittifaklara sarıldı. Drake Kaido adamı oldu. Apoo müttefiğini sattı Kaido'nun adamı oldu böyle gider sırayla...

Diğerleri farkında değildi çünkü.:D Adamlar daha Shichi görmemişler.:D Ki Shichi olmuş kişilerin çoğu da Yeni Dünya'nın dehşetini yaşamış da GL'ye geri dönmüş kişiler.:D

Yeni Dünya'ya girdilerde ne oldu? Ace gitti WB'nin adamı oldu. Bege Big Mom'ın adamı oldu. Kid ittifaklara sarıldı. Drake Kaido adamı oldu. Apoo müttefiğini sattı Kaido'nun adamı oldu böyle gider sırayla...
Luffy girdi de ne oldu ? Daha Bigmom'u göremeden yakalandı daha öncekilerde söylediğim gibi hala tüm odak noktası bal. Kıraker, Dof ve Kata dövüşlerinde bire bir dövüşme (Neredeyse) yok, bir sürü olay var.

Bunun yanında adamlar girmiş ve hala yaşıyorlar hatta yonkou hedefliyorlardı en azından bizimkiler gibi kaçmak için tayfa üyesini geride bırakanı görmedik şimdiye kadar :hhh:

Luffy girdi de ne oldu ? Daha Bigmom'u göremeden yakalandı daha öncekilerde söylediğim gibi hala tüm odak noktası bal. Kıraker, Dof ve Kata dövüşlerinde bire bir dövüşme (Neredeyse) yok, bir sürü olay var.

Bunun yanında adamlar girmiş ve hala yaşıyorlar hatta yonkou hedefliyorlardı en azından bizimkiler gibi kaçmak için tayfa üyesini geride bırakanı görmedik şimdiye kadar :hhh:
Bir Yonkou bölgesinin bizimkilere bir beden büyük geleceğini düşünüyorum ben de şimdilik. Wano'ya kadar falan bu durum böyle devam eder, etmeli de.

Bire bir dövüşme çoğu korsan da yok zaten. O çok sevdiğin Ace bile romanında bir Kadın teğmeni araya alıyor tayfasıyla birlikte.:D Ona rağmen bir şey yapamıyor.

Luffy 19 yaşında 5. İmparator olarak anılıyor. Ace bunu hayal dahi edemezdi. :D

19 yaşında 5.İmparator olmak var. 20 yaşında boş kontejyandan sıraya girip 2. Komutan olmak var. :hhh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık