Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İyi akşamlar. Bundan sonraki kapak hikayeleri ne olur dersiniz?
Eski mesajlardan birinde görmüştüm oda hiç luffsiz arc yapmadı diye biri demiş.
Eğer öyle olursa reverieyi sizce kapak hikayelerinde mi gösterir?

İyi geceler. Bir tek Orlumbus kaldı filodan. Onun kapak hikayesi bittikten sonra Dof ve ailesinin kapak hikayelerini göstereceğini düşünüyorum. Zamanında Arabasta'dan sonra Croco ve adamlarına ne olduğunu kapaklarda göstermişti. Dof için de aynısını çizebilir. Reverie arc olacak kapaklarda yer vermez.

Kapak yikesinde tayfaya göstermesi daha mantıklı olur, çünkü Reverie önemli bir olay kapakta anlatıp ayrıntı vermemesi kimseyi tatmin etmez bence.

Kapak hikayeleri genellikler animede gösterilmiyor o yüzden reverie gibi önemli bir
toplantıyı kapaklarda işlemez.

İşte zaten o yüzden genellikle göstermiyorlar dedim :D corby 1-2 bölümlük birşeydi reverie ise belki serinin seyrini değiştirecek kadar önemli :)
Şuana kadar çıkan tüm kapak hikayelerinde belki de en iyisi Enel'indi. Ama animede göremedik ne yazık ki. İleride Enel tekrar ortaya çıktığında tıpkı Wapol'de yaptıkları gibi flashback olarak gösterirler umarım. Harika bilgiler barındırıyordu onun hikayesi.

Şuana kadar çıkan tüm kapak hikayelerinde belki de en iyisi Enel'indi. Ama animede göremedik ne yazık ki. İleride Enel tekrar ortaya çıktığında tıpkı Wapol'de yaptıkları gibi flashback olarak gösterirler umarım. Harika bilgiler barındırıyordu onun hikayesi.
Aynen çok güzel kapak hikayeler var malesef çoğu animeye yansıtılmıyor nedeni ne acaba. Mesela animeden takip edenler enelin aya varıp varmadığını bile bilmiyordur :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık