Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Film ova falan bişey yapsalar bari şu kapak hikayelerini ya :/

Edit : o da yetmez,

Akainu vs Aokiji'yi de isterim,
Bb tayfa vs Wb tayfayı da isterim,
Weevil'in nasıl tek tek Wb subordinate captains avladığını da göstersinler.

Son düzenleme:
Aynen çok güzel kapak hikayeler var malesef çoğu animeye yansıtılmıyor nedeni ne acaba. Mesela animeden takip edenler enelin aya varıp varmadığını bile bilmiyordur :)
Aynen. Ben de Baroque Works'e ne olduğunu manga okuyanlardan öğrenmiştim :) Kapak hikayelerinin yapılmaması animede büyük boşluklar yarattı. Hachi bir anda ortaya çıktı ve adam nasıl kurtuldu da Sabaody çevresine kadar gelebildi, CP9 adadan nasıl kaçtı ve CP0 oldu, Jinbe Koca Ana'ya poneglyph götürdü ama nasıl aldı götürdü, Jango denizci olmuş ama nasıl oldu, Ace Karasakalı arıyordu ama onun öncesinde ne oldu vs. hiçbiri yok. Sadece anime izleyenler için çok kötü bir durum.

O an yenilen karakterlere ne olduğu çok da önemli görülmediği için koymak istemediler herhalde :/

Aynen. Ben de Baroque Works'e ne olduğunu manga okuyanlardan öğrenmiştim :) Kapak hikayelerinin yapılmaması animede büyük boşluklar yarattı. Hachi bir anda ortaya çıktı ve adam nasıl kurtuldu da Sabaody çevresine kadar gelebildi, CP9 adadan nasıl kaçtı ve CP0 oldu, Jinbe Koca Ana'ya poneglyph götürdü ama nasıl aldı götürdü, Jango denizci olmuş ama nasıl oldu, Ace Karasakalı arıyordu ama onun öncesinde ne oldu vs. hiçbiri yok. Sadece anime izleyenler için çok kötü bir durum.

O an yenilen karakterlere ne olduğu çok da önemli görülmediği için koymak istemediler herhalde :/
Sen sayınca şimdi baya gösterilmeyen şey varmış animede :) aynen toei onları animeye koyacak kadar önemli görmüyor demekki.

Zoro'nun gözü olmamış. :/
ZORO reis gelecek gelecek, onu alacak adam sanki yok gibi, kendini de en hızlı geliştiren karakterde zoro reis, çünkü BİG MOM adasından ayrılırken tayfa beraber ayrılacak, demedi demeyin. Reis gelsin sıkıntı biter. YONKOU tayfasıda mugiwara yı onaylıcak arc bittikten sonra. Sağ kol olmak boru değil. Zoro gelse kim durduracak ?? smotyn mi oven mi cin mi ? sanmıyorum o kalıpta adam yok. O yüzden tayfa toplanacak sonra gidecekler. Ki luffy kata ile dövüşünde artık bitmişti ve yaşam kağıdı da yanmaya başlamıştı, bu gören tayfa durmaz 5 dk. Eminim sabo yaralı yada tutsak falan değilse o da gelecek. Arc sonunda bir uzayımsı olay olmazsa arcın tadı kalmaz. Arc 85-90 sayfalarda tam hatırlamıyorum, bir 120-130 bulur. Şimdi pasta bitti BM yedi ana tema tamamlandı. Zıkkım yiyesice. Şim di BM damlar gelir toparlanma olur. Güzel bir savaş başlar yada...... işte burası da ODA beyin zihin gücene kalmış:at:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık