Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yanlış bir şey yok ama söylediğimde. Haki sertlik değil mi? Luffy sert şeyleri daha kolay aşıyorsa rakiplerine karşı kafa kafaya vuruşmada daha avantajlı demek oluyor o açıdan bakarsak :/
Tamam da, Luffy birçok konuda rakiplerine karşı avantajlı olabilir. Bunun Zoro vs Luffy ile alakası ne?

Lastikle çeliği kıramazsın zaten. Lastik o kadar elektriği yediğinde yanar mesela. Luffy'nin lastikliği bildiğin lastik gibi olsaydı şu an ölüydü.

Çeliğin sertliği arttıkça kırılgan olur. Ayrıca 5cm çeliği kırmak ile 90cm çeliği kırmak aynı şey değil. Mr.1 komple çelik. Bunu da görmezden geliyorsun.

Bu forumdan çık, One piece'le alakası olmayan insanlara bir çeliği kırmanın mı yoksa kesmenin mi daha zor olduğunu sor. Başka diyecek bir şeyim yok.
Ne demeye çalışıyorsun Lastik gelişir mi hiç :of:

Lastikle çeliği kıramazsın zaten. Lastik o kadar elektriği yediğinde yanar mesela. Luffy'nin lastikliği bildiğin lastik gibi olsaydı şu an ölüydü.

Çeliğin sertliği arttıkça kırılgan olur. Ayrıca 5cm çeliği kırmak ile 90cm çeliği kırmak aynı şey değil. Mr.1 komple çelik. Bunu da görmezden geliyorsun.

Bu forumdan çık, One piece'le alakası olmayan insanlara bir çeliği kırmanın mı yoksa kesmenin mi daha zor olduğunu sor. Başka diyecek bir şeyim yok.
Ben olayın Zoro Luffy'sinden geçtim.:D Bu arada Zoro'da bildiğimiz kadarıyla MR1' ikiye yarmıyor. Yüzeysel kesik atıyor.:D

Yıldırım olayı için direk yalıtkan demiş kurtulmuş. Sertlik ile bağdaştırmamış.:D Ciddi olmak gerekirse herhangi birisi daha zor olsa şaşırmam. Ama ben gerçek ile bunu bağdaştırınca kütük örneği ile anlatmak istediğimi anlattığımı düşünüyorum.:D

Tamam da, Luffy birçok konuda rakiplerine karşı avantajlı olabilir. Bunun Zoro vs Luffy ile alakası ne?
Hiç. Her açıdan kıyas yapılıyordu ben de başka bir açıdan baktım olaya. Zoro'nun aşamadığı bir şeyi çok önceden aşabiliyormuş dedim manga onaylı. Aradaki tartışmalar kişisel kalıyor.

Yanlış bir şey yok ama söylediğimde. Haki sertlik değil mi? Luffy sert şeyleri daha kolay aşıyorsa rakiplerine karşı kafa kafaya vuruşmada daha avantajlı demek oluyor o açıdan bakarsak :/
Bu arada Luffy lastik :/ yani çeliği kesmeye çalışan Zoro'nun kılıcından yumuşak bi madde.

Ben olayın Zoro Luffy'sinden geçtim.:D Bu arada Zoro'da bildiğimiz kadarıyla MR1' ikiye yarmıyor. Yüzeysel kesik atıyor.:D

Yıldırım olayı için direk yalıtkan demiş kurtulmuş. Sertlik ile bağdaştırmamış.:D Ciddi olmak gerekirse herhangi birisi daha zor olsa şaşırmam. Ama ben gerçek ile bunu bağdaştırınca kütük örneği ile anlatmak istediğimi anlattığımı düşünüyorum.:D
Zoro ikiye yarmıyor ama kırmıyor da. Çeliğin özüne ulaşıp kesiyor. Nasıl oluyorsa artık. :D Mr.1 kırılsaydı vücudunda parçalanmalar görürdün. Çatlaklar falan.

İşte bildiğin lastik değil diyorum ben de. Kütük örneği yanlış demiştim. Kütüğü sen de kesersin, Zoro da keser, Usopp da. Alakası yok yani.

@RedTeroR Artık gelişmiş mi, sapıtmış mı bilmem ama fiziğe aykırı.

Luffy lastiği çocukken yedi ve sonra bu lastik adam büyüdü. Demek ki lastik gelişebiliyor. Şu an dünyadaki en iyi lastik Luffy'de.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık