Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ne gelişmesi la? Luffy'nin lastiği mi güçlendi bunca zaman boyunca? :/ Meyve gelişmesi teknikle alakalıdır. İyice uydurmaya başladın. :/ Kaldı ki sen Luffy'nin kolu kalınlığındaki lastikle markette bulduğun incecik lastiği kıyaslamaya kalktığın için iyice garip bir hal almaya başlıyor olay. :(

@Ned Low
Haklısın.
Bak hele bak, Zoro çeliği mi kesiyor yoksa çelik meyvesiyle 30 yıl boyunca kendini geliştiren adamı mı kesiyor ?

Neyse herşey ortada isteyen istediğini seçer hacı :artiz:

Zoro'nun ağzından çıkanlara bakarsak çeliği kesiyor. Ama sen Zoro yalan söylüyor diyorsan onu bilemem. :/
Zoro'nun neyi kestiğini görmedin mi ? Bir daha mı atalım vs'yi.

Zoro'nun kestiği, çelik meyvesine sahip belli bir seviyenin üzerindeki bir adamdı. Bakmayacaksan yazayım dedim :bilmem:

Zoro çeliği kesiyor. Çeliğin nesini geliştirecek?
Ciddi ciddi mi söylüyorsun bunu ? Yani çelik adam gelişemez mi, vay canına daha neler neler görecez bakalım.

Yermek için kulllanmıyorum ama siz o sahnenin amacını atlıyorsunuz.:D Zoro bile vücudum beni dinlemeyecek diyor ve kellesini sunmak ile işi çözebilir diye anlıyor anca. Zoro çoktan sınırına gelmiş. Vücut artık alabileceğinden fazlasını almaya başlamış ama yine de bir şekilde hayatta kalıyor en azından Chopper'In tedavisine kadar. Fakat o tedavi olmasa Zoro için yaşayabilirdi de diyemeyiz. Sahnenin en başta vermek istediği Zoro'nun dayanıklılığı değil fedekarlığı ki Chopper olsun Zoro'nun daha önce böyle bir duruma düşmediğini de söylüyorlar. Adam bu kadar ağırını ilk defa yaşıyor ki bunun etkisini anlatabilmek için herhalde Oda, Zoro'yu 3 arc boyuna öyle sakat çiziyor. Benim anladığım budur kardeşim. Onun dışında Zoro zaten dayanıklı adam zaten.

Ayrıca Zoro Kuma ile dövüşmeye başladığı sıra nefes nefese kalıyor. Ki bunu Usopp belirtiyor. Yani aldığın hasarlarla dövüşmeye devam etmekle sadece hali hazırda olan bir acıya sadece dayanmaya çalışmakta farklı şeyler.
Ben anlatamıyorum galiba. Zoro savaşamayacak, hareket edemeyecek duruma gelmiş ama bayılmamış. Ve üstüne Luffy'nin acılarını alıyor. Vücudunun kaldırabileceğinden fazlasına dayanmış oluyor yani. Sonuç olarak kapı yine dayanıklılığa çıkıyor. Dayanamasaydı ölürdü ya da baştan bayılırdı ve o acıları alamazdı.

Aynen Zoro dayanıklı ama Luffy daha dayanıklı. Çünkü kaptan.

Neyse, ben Wano'yu bekliyorum. Eğer beklentilerim karşılanmazsa zaten artık bu tarz iddialarda bulunmayacağım.

Red artık saçmalamakta çığır açtı yemin ediyorum :D
Tabi çelik adam kendini geliştiremez diyen saçmalamaz.
Zırh olarak çelik giyen adamı, çelik adamdan üstün görenler saçmalamaz.

Ama ben saçmalarım yeter ya ne diye bu saçma olayı devam ettiriyorum. Ahanda bu son olsun :artiz:

Not: Kaçıncı son oldu la bu :hhh:

Ben anlatamıyorum galiba. Zoro savaşamayacak, hareket edemeyecek duruma gelmiş ama bayılmamış. Ve üstüne Luffy'nin acılarını alıyor. Vücudunun kaldırabileceğinden fazlasına dayanmış oluyor yani. Sonuç olarak kapı yine dayanıklılığa çıkıyor. Dayanamasaydı ölürdü ya da baştan bayılırdı ve o acıları alamazdı.

Aynen Zoro dayanıklı ama Luffy daha dayanıklı. Çünkü kaptan.

Neyse, ben Wano'yu bekliyorum. Eğer beklentilerim karşılanmazsa zaten artık bu tarz iddialarda bulunmayacağım.
Tamam.:D

@RedTeroR

Biz Don Krieg'in vücudunu testere gibi kullanabildiğini görmedik. Çelik adamın özel olan yanı vücudunun zaten zırh olması. Çeliği en güçlü çeliktendir diyebilirsin. Ama gelişen çelik ilk defa senin yorumunda gördüm Ferit. Çeliğin şertliği arttı mı zaten çelik olmaktan çıkar o.:D Zoro Kuma'nın vücuduna vurunca diyordu ki bu çelikten bile daha sert.:D Bu da çeliğin de bilinen bir sertliği olduğu anlamına geliyor. Ve kesemediği için çelikten sert diyor.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık