Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kalınlık mevzusunu neden geçiyorsun? Siz kıyas yapmadınız mı? Ben diyorum ki zırhı kırsa bile Mr.1 e zarar veremeyebilir. Neysei ben de kapattım konuyu.

Çünkü mangaka Zoro çeliği kesemiyor dedi, kalın çelik falan demedi. Daz gerektiğinde parmaklarını falan jilet inceliğine getirip Zoro'nun saldırılarını tanklıyordu. O zaman kesseymiş, ya da çizik atsaymış. Sanki çeliği aştı da zarar vermesi kaldı.

Ama benim hatam. Zoro önceden de çeliği kesebiliyordu, mangada tersinin yazdığına bakmayın. Zoro'nun derdi galın çelikleydi. Hocasına da "Hocaaa galın çelik kesebilen adamlar varmış." diyordu. Dövüş bitince de Mr 1'a teşekkür ediyor artık sayende en kalın çelikleri bile kesebilen adamım artık diye. Ha bu arada Daz'ın deri kalınlığı da rahat 50 cm var gibi.

Çünkü mangaka Zoro çeliği kesemiyor dedi, kalın çelik falan demedi. Daz gerektiğinde parmaklarını falan jilet inceliğine getirip Zoro'nun saldırılarını tanklıyordu. O zaman kesseymiş, ya da çizik atsaymış. Sanki çeliği aştı da zarar vermesi kaldı.

Ama benim hatam. Zoro önceden de çeliği kesebiliyordu, mangada tersinin yazdığına bakmayın. Zoro'nun derdi galın çelikleydi. Hocasına da "Hocaaa galın çelik kesebilen adamlar varmış." diyordu. Dövüş bitince de Mr 1'a teşekkür ediyor artık sayende en kalın çelikleri bile kesebilen adamım artık diye.
Kes be pis Luffy fanı seni! Video'yu atmışlar zaten tekrar açıp izle.

Bu arada bu Jinbei salatası ne zaman kendini gösterecek :( Arlong olsaydı Shark on Darts yapardı denize atlayıp. Bizimki hep feda peşinde...

Kes be pis Luffy fanı seni! Video'yu atmışlar zaten tekrar açıp izle.

Bu arada bu Jinbei salatası ne zaman kendini gösterecek :( Arlong olsaydı Shark on Darts yapardı denize atlayıp. Bizimki hep feda peşinde...
İzledim. Oradaki fanlar eksik konuşmuş ama. Luffy bakışı ile yatırır imparatorları. Bu abdiler eksik okumuş mangayı. :/

Ama benim hatam. Zoro önceden de çeliği kesebiliyordu, mangada tersinin yazdığına bakmayın. Zoro'nun derdi galın çelikleydi. Hocasına da "Hocaaa galın çelik kesebilen adamlar varmış." diyordu. Dövüş bitince de Mr 1'a teşekkür ediyor artık sayende en kalın çelikleri bile kesebilen adamım artık diye. Ha bu arada Daz'ın deri kalınlığı da rahat 50 cm var gibi.
Şaka yapıyon değil mi, la aklı pazara mı gönderdin ? Ne oldu sana böyle hacı kendine gel :hhh:

Ve beyin Teach gibi kaçar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık