Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Senin dediğine göre WB önceden kadında olabilirdi neden olmasın? İvankov el atmıştır erkek olmuştur? Neden olmasın.

Bazı şeyler ortadadır diye düşünüyorum yoksa senin tarzınla hiçbir şeyden emin olamayız zaten.
Ben adamı olmadı adaya getirip kafesle cebelleştirmiyorum, varsayımlar yapıp kendi doğrusunu dikte eden sensin şuan :bilmem:

Ben adamı olmadı adaya getirip kafesle cebelleştirmiyorum, varsayımlar yapıp kendi doğrusunu dikte eden sensin şuan :bilmem:
Ben sana mantıklı olarak bazı şeylerin diğerine göre daha zor olacağından bahsediyorum. WB kafesi itse mi daha çok zorlanır yoksa depremle yıkmaya çalışsa mı? WB Noah'ı itebilir miydi yoksa depremle kolayca yok mu ederdi?

Bunların cevapları ortadadır. Ki bazı şeyleri yapıp yapamayacağı da ortadadır. Ama sen bazı şeyler işine gelmediği için trol cevap veriyorsun. Hadi hepsini yapabilecek çapta olsun. Yine de Noah'ı ya da kafesi çekmesi ya da itmesi ,yok etmesinden çok daha zorlayıcı olurdu.Bu açıktır bence.

Ben sana mantıklı olarak bazı şeylerin diğerine göre daha zor olacağından bahsediyorum. WB kafesi itse mi daha çok zorlanır yoksa depremle yıkmaya çalışsa mı? WB Noah'ı itebilir miydi yoksa depremle kolayca yok mu ederdi?

Bunların cevapları ortadadır. Ki bazı şeyleri yapıp yapamayacağı da ortadadır. Ama sen bazı şeyler işine gelmediği için trol cevap veriyorsun. Hadi hepsini yapabilecek çapta olsun. Yine de Noah'ı çekmesi yok etmesinden çok daha zorlayıcı olurdu.Bu açıktır bence.
Tamamen varsayım yapıyorsun hacı :) Kafesin yok edildiğini bile görmedik önce yok edilebileceğini sonra da bunun durdurmaktan kolay olacağını söylüyorsun, bunların her hangi birini kanıtlayacak kadar delil yok seride.

Zaten fiziksel bir şey gibi de gözükmüyor. Kesilir, kırılır bir şey olsaydı Dof'un ipleri vs zarar verirdi ama o da yok.
Aynen Dof'un kafesi ve itenler arasında zarar görmesi gerekirdi. Şu ana kadar gördüklerimizle Barto'nun önünde mutlak bir engel oluşturuyor gibi gözüküyor. Belki ilerde aksini görebiliriz ama şimdilik böyle gözüküyor..

Kılıcının zarar görmesi aşıp asamayacağını göstermiyor. Kılıcı çizilse bile savunmasını aşabilir sadece tekniğinden gelen gücüyle.Siz b.hakiyi sihirsel bir güç yaptınız. Ama b.haki koka olarak kullanıldığında sadece sertliğe katkı yapıyor. Dolayısıyla iki sene öncesinde bile Zoro çeliği tekniğiyle saf tekniğiyle aşabiliyorduysa Mihawk'ın b.haki kullanmadan Tashigi'nin savunmasını asamayacağını söylemek desteksiz olur.
Ben yenemez demedim zaten. Her harekette Haki kullanıyor dedim, zira kendisi demişti kılıçta çentik olmamalı diye.

Tamamen varsayım yapıyorsun hacı :) Kafesin yok edildiğini bile görmedik önce yok edilebileceğini sonra da bunun durdurmaktan kolay olacağını söylüyorsun, bunların her hangi birini kanıtlayacak kadar delil yok seride.
Kafes yok edilebilir edilemez bilmiyoruz. Yok edilemezse o zaman WB gelse de yine farketmez.Ama WB kafesi yıkamayacagı halde Dof'un ondan güçlü olduğunu soylemezsin. Bunu biliyoruz. Neden Fuji'den güçlüdür diye çıkarım yapıyorsun? Kafes yıkılmaz ise kimse yikamaz. Mutlaktir o zaman.Kafesi yıkmaya çalışmak mantıksız . Kimse zaten yıkamaz. O zaman geriye yapabilecek tek şey kalıyor durdurmak ya da direk Dof'a karşı savaşmak. Görünen kadarıyla Dof'u o durumda Fuji kolayca yenerdi hatta sana göre Zoro'da yenerdi bundan eminim. O zaman neden o kadar zorlanarak kafesi durdurmaya çalışıyorlar? Kafesi yapan adamı indirmesi daha kolayken? Yani işine gelmeyen şeylere sadece varsayım deyip atlatmaya çalışıyon. Ya çok açıktır WB vurdu mu gemiyi dağıtır depremle. Kimsenin bundan daha kolay eforsuz şekilde gemiyi itebilecek olduğunu savunacagını sanmıyorum. Bu mantığı kafese uygula.

Kafes yok edilebilir edilemez bilmiyoruz. Yok edilemezse o zaman WB gelse de yine farketmez.Ama WB kafesi yıkamayacagı halde Dof'un ondan güçlü olduğunu soylemezsin. Bunu biliyoruz. Neden Fuji'den güçlüdür diye çıkarım yapıyorsun? Kafes yıkılmaz ise kimse yikamaz. Mutlaktir o zaman.Kafesi yıkmaya çalışmak mantıksız . Kimse zaten yıkamaz. O zaman geriye yapabilecek tek şey kalıyor durdurmak ya da direk Dof'a karşı savaşmak. Görünen kadarıyla Dof'u o durumda Fuji kolayca yenerdi hatta sana göre Zoro'da yenerdi bundan eminim. O zaman neden o kadar zorlanarak kafesi durdurmaya çalışıyorlar? Kafesi yapan adamı indirmesi daha kolayken? Yani işine gelmeyen şeylere sadece varsayım deyip atlatmaya çalışıyon. Ya çok açıktır WB vurdu mu gemiyi dağıtır depremle. Kimsenin bundan daha kolay eforsuz şekilde gemiyi itebilecek olduğunu savunacagını sanmıyorum. Bu mantığı kafese uygula.
Kim Fuji'den güçlüdür diye çıkarım yaptı ?
Kim kafes yıkılmaz dedi ?

Önce söylemediğim şeyleri söylemişim gibi yapma :D

Yok edildiğini görmedik yani nasıl yok edilir bilmiyoruz diyorum yok edilemez dememişim. Yok ediliyor olsa bile bunun durdurmaktan daha kolay olacağını da bilmiyoruz demişim.

Zaten Fuji'den güçlüdür çıkarımını yaptığım hiç bir yorum atamazsın buraya :D
La işin gücün kalmadı söyledikleri mi çarpıtmaya başladın ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık