Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bana da Sanji Zoro zarar veremez gibi geldi. Ama bunu dediğin gibi ilerde anlarız muhtemelen. Filo katıldığı bir savaşta falan.

Bana'da öyle geliyor işte. Kafese bariyeri itiyordu ama parçalanmıyordu. Pica'nın yumruğu konusu ilginç ama Pica'nın yumruğu kırar anlamına da yoran olabilir tabi. Yada yapılan baskıya kendisinin dayanması gerekiyordu. Bırakmak zorunda kalıyor olabilir. Kalkan tutma gibi : S
O kadar büyüklükteki bir şeyi durduramayacağını söylüyor. Bariyerim yok olur tarzı bir şey demiyor. Büyük bir şey çarparsa bariyeri sürükler ama parçalayamaz anlamı çıkardım ben.

Konu benim açımdan Dof'un kafesi yapması, Dof'u etkilemiş midir ? Yani önemsenecek kadar enerji ve güç harcamış mıdır ? dı. Sonra Amiral'i araya attılar ama sen de ben de biliyoruz ki Fuji değişik bir tip ne yaptığını çözmeye gerek yok.

Fuji istese neler yapar bunu bilemiyorum ama meteor atması ve itmesi bir işe yaramıyordu diyebilirim.
İşte insan her şeyini kullanmayınca öyle oluyor.İtme veya yok etme konusunda neler yapabileceği belirsiz adamın.Mangadan sahneleride bu yüzden attım yukarıda.

O kadar büyüklükteki bir şeyi durduramayacağını söylüyor. Bariyerim yok olur tarzı bir şey demiyor. Büyük bir şey çarparsa bariyeri sürükler ama parçalayamaz anlamı çıkardım ben.
Benimde -bariyerden- beklentim o yönde. Bakalım zaman ne gösterecek : ))

Bu arada Luffy'nin bayrak sahnesi derken Davul adasındakini kast etmiştim.
Başka bir filler varmış galiba ondan hiç haberim yok zaten : ))

Tartışma yok zaten, kendi kendine bir şeyler kurguluyorsun sonuçta sence öyle olsun Hasan :good:
Senin dediğine göre WB önceden kadında olabilirdi neden olmasın? İvankov el atmıştır erkek olmuştur? Neden olmasın.

Bazı şeyler ortadadır diye düşünüyorum yoksa senin tarzınla hiçbir şeyden emin olamayız zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık