Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Herhangi bir şeyden yapılmış gibi görünmüyor. Kırılmaz ama itilebilir Bartolomeo'nun bariyeri. Pica'nın yumruğunu durduramayabileceğini söylüyordu. Demek ki büyüklük önemli.

Kavunu ben en fazla mf Luffy ayarı falan görüyorum.Sanji'den daha da alt bir seviyede o yüzden kavunun saldırıları da bence pek anlam ifade etmiyor.Zoro'nun Sanji'nin o bariyere saldırı yapıp görmemiz lazım.Ki bence ikisi de kırar bariyerini.Belki zorlanır ama yine kırar.

Tabii bu işin bencesi.Senin dediğinde gibi de olabilir.
Bana da Sanji Zoro zarar veremez gibi geldi. Ama bunu dediğin gibi ilerde anlarız muhtemelen. Filo katıldığı bir savaşta falan.

Herhangi bir şeyden yapılmış gibi görünmüyor. Kırılmaz ama itilebilir Bartolomeo'nun bariyeri. Pica'nın yumruğunu durduramayabileceğini söylüyordu. Demek ki büyüklük önemli.
Bana'da öyle geliyor işte. Kafese bariyeri itiyordu ama parçalanmıyordu. Pica'nın yumruğu konusu ilginç ama Pica'nın yumruğu kırar anlamına da yoran olabilir tabi. Yada yapılan baskıya kendisinin dayanması gerekiyordu. Bırakmak zorunda kalıyor olabilir. Kalkan tutma gibi : S

herhangi bir logia türü meyve uyanışla beraber yerden bir bariyer çıkardığını düşünelim veya uyanış olmadan.bu bariyer kırılabilir mi?soru bu olmalı
ama mangaka bu adama herhangi bir meyve değil doğrudan bariyer meyvesi yedirmiş.
bu açıdan bakarsak kırılabilen bir şey değil mantıken

İyi de birde terleyip, yere mi düşecekti yani ?
Koskoca Amiralleri ne hale getirdin Fujitora :D
Hayır konunun açılış sebebi Fujitora'nın kafesi yokedip edemiyeceği değilmiydi, kafesi terlemeden iten bir adam için şunu yapamaz bunu yapamaz gibi deyimlerin kafası ilginç geldi."Madem çok güçlüydü neden yok etmedi." konu buydu benmi yanlış anladım konuyu.Tartışmanın en baş noktası buydu sanırım.

herhangi bir logia türü meyve uyanışla beraber yerden bir bariyer çıkardığını düşünelim veya uyanış olmadan.bu bariyer kırılabilir mi?soru bu olmalı
ama mangaka bu adama herhangi bir meyve değil doğrudan bariyer meyvesi yedirmiş.
bu açıdan bakarsak kırılabilen bir şey değil mantıken
Bana da öyle geliyor. İlerde netleşecektir muhtemelen Barto'nun sınırları.

Hayır konunun açılış sebebi Fujitora'nın kafesi yokedip edemiyeceği kafesi terlemeden iten bir adam için şunu yapamaz bunu yapamaz kafası ilginç geldi "madem çok güçlüydü neden yok etmedi" konu buydu benmi yanlış anladım konuyu.
Konu benim açımdan Dof'un kafesi yapması, Dof'u etkilemiş midir ? Yani önemsenecek kadar enerji ve güç harcamış mıdır ? dı. Sonra Amiral'i araya attılar ama sen de ben de biliyoruz ki Fuji değişik bir tip ne yaptığını çözmeye gerek yok.

Fuji istese neler yapar bunu bilemiyorum ama meteor atması ve itmesi bir işe yaramıyordu diyebilirim.

Konu benim açımdan Dof'un kafesi yapması, Dof'u etkilemiş midir ? Yani önemsenecek kadar enerji ve güç harcamış mıdır ? dı. Sonra Amiral'i araya attılar ama sen de ben de biliyoruz ki Fuji değişik bir tip ne yaptığını çözmeye gerek yok.

Fuji istese neler yapar bunu bilemiyorum ama meteor atması ve itmesi bir işe yaramıyordu diyebilirim.
İtmek ve yok etmenin farkını öğrenmen lazım Ferit. WB bile gelse iterek durduramazdı o kafesi.:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık