Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Uzun zaman sonra bir yorumuna katılıyorum :gamyon: Ace iyi adamdı. Sırf Roger'ın oğlu diye göçtü bu dünyadan. Ondan daha tehlikeli yüzlerce korsanı hapse atıp Ace'i öldürüyor hükümet. 6. seviye mahkumlarının hepsi tehlikeli ama hayret verici bir şekilde öldürmüyorlar onları.
Yorumlarıma, katıldığını görsem, hemen o an bi durup düşünürüm :hıh:

Babalık'ın son emrini çiğnemeseydi ''>'' demeseydim bile güzel bir yere koyabilirdim Ace'yi ama maalesef. :(

Ama senin için Ace'nin önde olduğunu biliyorum. :D
Ace babasını savaş meydanında bırakıp topuklayacak bi adam değil biz onu bu yüzden seviyoruz :cool:

Ben de yazayım lan :) Zoro'nun Luffy'den iyi olduğu alanlar:

- Dayanıklılık
- Fiziksel güç
- Silahlanma hakisi
- Bitiricilik
Madem herkes yazıyor ben de yazayım

İki yıl aradan sonra tayfa ilk toplandığında her şeyde Zoro öndeydi.

Şimdi geçen arclerle beraber, Luffy yavaş yavaş yakalıyor reisi :bilmem:

Yorumlarıma, katıldığını görsem, hemen o an bi durup düşünürüm :hıh:

Ace babasını savaş meydanında bırakıp topuklayacak bi adam değil biz onu bu yüzden seviyoruz :cool:

Madem herkes yazıyor ben de yazayım

İki yıl aradan sonra tayfa ilk toplandığında her şeyde Zoro öndeydi.

Şimdi geçen arclerle beraber, Luffy yavaş yavaş yakalıyor reisi :bilmem:
Zoro'yu bu yüzden saklıyor ki, tayfa ona yetişsin, daha güç artışı yaşamadı. Yonkou için onu hazırlamıyor.

Keşke sıradan bir korsan olsaydı :( Bir de bazıları öyle bir konuşuyor ki Ace bu yolu seçti de öldü gibi. Sanki her korsanı idam ediyorlar. Roger'ın oğlu ve WB tayfasında olduğu için idam ettiler. Atıyorum Crocodile gibi biri olsaydı sadece hapse atarlardı.
@RedTeroR Bozuk saat misali :ehe:
Ace'nin yaşadığı bir seri olsa Rosa'ya Sakazuki bizzat gelirdi, tüm adayı yok ederdi. Lufy için gitmiş Fuji'yi yollamış, sanki amiralinin ölmesini istemiş gibi ya da Lufy'de o potansiyeli görmedi. Ace için Wb gibi yonkouların bile ismini bir başka söylediği efsaneyi karşılarına alma pahasına kıydılar. Ace başkaydı.

Ace'nin yaşadığı bir seri olsa Rosa'ya Sakazuki bizzat gelirdi, tüm adayı yok ederdi. Lufy için gitmiş Fuji'yi yollamış, sanki amiralinin ölmesini istemiş gibi ya da Lufy'de o potansiyeli görmedi. Ace için Wb gibi yonkouların bile ismini bir başka söylediği efsaneyi karşılarına alma pahasına kıydılar. Ace başkaydı.
Marine'de devrecilik varmış, ondan alt devreyi göndermişler Rosa'ya. Yoksa Kizaru gelse içinden geçerdi herkesin.

Ace'nin ayağına Dünyanın En Güçlü adamı geliyor, yanlış hatırlamıyorsam çocuğun yaptıklarına bakarak Roger'in evladı olduğunu öğreniyorlar.

Yeni dünyaya girmek için birilerinin eğitimine falan ihtiyaç duymuyor. Çocuk başlı başına efsane ve Ace'nin yenildiği BB, Shanks'ın gözünü çizmiş bi hayvanat üstelik bariz bir meyve avantajına da sahipti dövüştü.

İşin özeti Ace gibi kibar, eğlenceli ve asi bir elamanın hikayesi senin benim gibilerin hoşuna gitse bile 10 yaşındaki çocuğun hoşuna cıvıtık bir lastik gidiyor ne yaparsın dünya işte :bilmem:

Aslında herkesi öldüreceği için Sakazuki'yi göndermedi Oda :D Çok tehlikeli biri Sakazuki. Şu roman çıksa da okusaydık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık