Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@F.M. Dostoyevski

Dayanaklılık konusu neyse de B.haki konusunda üstün olduğunu sana ne düşündürüyor merak ettim açıkçası.Karşılaştırma için bir sahne de yok elimizde.
Bir sahne yok zaten canım. Olsa koyardım. Oda'nın SBS'de söylediği mevzudan dolayı her zaman Luffy'nin h.hakide, Sanji'nin k.hakide, Zoro'nun b.hakide diğerlerinden üstün olacaklarını düşünüyorum. Üstüne bir de ''hakin benden iyiyse seni kesemem,'' lafı eklenince, kendimce emin oldum. Bu zaten işin ''bence''si.

@Alpamis Yeşili mi diyorsun? O tamamen renkten ötürü. :D Bu alemde tek yeşil Zoro. :mincika:

Bana kalırsa Luffy daha üstündür b. haki ve dayanıklılık konusunda.(Dayanıklılık tartışılabilir.Meyveyi etkisiz bırakan delici ve ısı yüklü saldırılarda Zoro daha dayanıklıdır.Fakat düz darbeden-Jozunun yumruğu misal-Luffy daha az etkilenir.)
Fakat Luffynin tayfadaki özelliklerin en üstü olmasına gerek yok seri sonunda.Robin bariz daha zeki mesela.Sanji (şuan çok geride kalmış olsada) daha hızlı,Zoro daha dayanıklı olabilir.En güçlü Luffy kalacak zaten hep,çeşitlilik olması daha hoş olur.

Bir sahne yok zaten canım. Olsa koyardım. Oda'nın SBS'de söylediği mevzudan dolayı her zaman Luffy'nin h.hakide, Sanji'nin k.hakide, Zoro'nun b.hakide diğerlerinden üstün olacaklarını düşünüyorum. Üstüne bir de ''hakin benden iyiyse seni kesemem,'' lafı eklenince, kendimce emin oldum. Bu zaten işin ''bence''si.

@Alpamis Yeşili mi diyorsun? O tamamen renkten ötürü. :D Bu alemde tek yeşil Zoro. :mincika:
Ben de bir şey mi kaçırdım diyorum :D o haki yüksekse kesemem işi yaş.Bizim sığır yanlış anlamış o mevzuyu muhtemelen.Hakinin eklendiği materyal ve haki seviyen diğerinin yüklediği haki ve hakinin yüklendiği materyalin sertliğinden yüksekse kesmesi veya üstün gelmesi lazim.Yani mantiken tabi.Yoksa Jozu çöp :D

Ben de bir şey mi kaçırdım diyorum :D o haki yüksekse kesemem işi yaş.Bizim sığır yanlış anlamış o mevzuyu muhtemelen.Hakinin eklendiği materyal ve haki seviyen diğerinin yüklediği haki ve hakinin yüklendiği materyalin sertliğinden yüksekse kesmesi veya üstün gelmesi lazim.Yani mantiken tabi.Yoksa Jozu çöp :D
Bizim sığır. :ehe:

Aslında orası karışık bir mevzu. Ben de Zoro gibi anlayamıyorum galiba. :D Kessin de gerisi önemli değil gerçi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık