Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kurtarmak içindi o tabi sen anlamazsın, sana kalsa Luffy yemek yiyip, bir öküzün sırtında Dof'a ulaşıncaya kadar handikapa giriyor :hhh:

Luffy tek başına birini yenerse ne yapacaksınız çok merak ediyorum, adam yüz kişi ile yenince bile karşısındakinden güçlü oluyor sonuçta :hoo:
Evet güçlü oluyor. :d

Kurtarmak içindi o tabi sen anlamazsın, sana kalsa Luffy yemek yiyip, bir öküzün sırtında Dof'a ulaşıncaya kadar handikapa giriyor :hhh:

Luffy tek başına birini yenerse ne yapacaksınız çok merak ediyorum, adam yüz kişi ile yenince bile karşısındakinden güçlü oluyor sonuçta :hoo:
Bowling topu gibi fırlatıldı diyorum.:D Pica'yı iki gündür yenemeyen adam bowling topu gibi fırlatılıyor Pica sırf arkasından geliyor diye farkedemiyor o yüzden dezavantaja düşüyor. Onda bile zorlama bir yenilgi alıyor. Zoro'nun dövüşleri hep oldu bittiye gelen dövüşlerdir. Çünkü önemi yok.

Zoro vurur vurur zarar veremez. Ama bir anda tek teknikle rakibin işini bitirir. Siz de gaza gelirsiniz. Boss ile karşılaştırmaya başlarsınız. Oysa Zoro bossun inmesi için Luffy'e güvenmektedir. Manga'da olan bellidir. Sizin yazdığınız farklıdır. Siz yazar siz oynarsınız anlayacağın.:D

@Jacques

Öyle deme yoksa boşluğa düşerler.:D

Bowling topu gibi fırlatıldı diyorum.:D Pica'yı iki gündür yenemeyen adam bowling topu gibi fırlatılıyor Pica sırf arkasından geliyor diye farkedemiyor o yüzden dezavantaja düşüyor. Onda bile zorlama bir yenilgi alıyor. Zoro'nun dövüşleri hep oldu bittiye gelen dövüşlerdir. Çünkü önemi yok.

Zoro vurur vurur zarar veremez. Ama bir anda tek teknikle rakibin işini bitirir. Siz de gaza gelirsiniz. Boss ile karşılaştırmaya başlarsınız. Oysa Zoro bossun inmesi için Luffy'e güvenmektedir.
Ciddi ciddi Zoro ve Pica'yı mı kıyaslayacaksın, Yazarken harcadığın zamana yazık.

Luffy önce CC'yi yenseydi tek yemeden :hhh:
Hody'i yenseydi ölme kıvamına gelmeden :hhh:
Dof'u yenseydi tüm ada bunun için uğraşmadan :hhh:

Neyse fazla yazmayalım bitmeyecek çünkü daha kırakeri var şuyu buyu var:hoo:

Ciddi ciddi Zoro ve Pica'yı mı kıyaslayacaksın, Yazarken harcadığın zamana yazık.

Luffy önce CC'yi yenseydi tek yemeden :hhh:
Hody'i yenseydi ölme kıvamına gelmeden :hhh:
Dof'u yenseydi tüm ada bunun için uğraşmadan :hhh:

Neyse fazla yazmayalım bitmeyecek çünkü daha kırakeri var şuyu buyu var:hoo:
CC'yi yenseydi diyonda senin adamın Zoro CC'nin yarattığı smile dan nasıl kaçıyordu gördük. Yine senin adamın Luffy'nin teklediği Yeti Kardeşler tarafından da öldürülüyordu. Senin adamın Zoro aslında deniz altında yakalandıkları halde kafese tıkılan Brook sayesinde ordan kurtulan biriydi

Unuttuğun şey Luffy'nin yenildiği adamların daha düşük leveline Zoro'nun yenildiğidir. Dof ile Pica'yı kıyaslıyor.:D

Pica'yı tartışamazsın zaten. Pica'yı iki saattir yenemeyeyim. Sonra arkasından fırlatılayım bowling topu gibi de o şekilde yeneyim. Onda bile zorlama bir şekilde adam Zoro'nun önüne atıyor kendini. Hakisine güvenerek. Hepsi zorlama.:S

Zoro neredeyse çoğu rakibine zarar veremez. Son bir teknikle yener. Hep te böyle basit şekilde biter dövüşleri. Mr1, Kaku, Pica olsun.:S

Yine terör, yine KF'de en boş tartışmalar listesinde zirveyi zorlayacak yazılar. :( Her gün bir adet görmesem kendime gelemiyorum artık o derece alıştırdı sağ olsun :d

Adamlara bak ya ben bi olay anlatıyorum cevap olarak ama senin adam diyorlar :) Cevap olarak ama seninki de şöyle böyle diyecekseniz hiç tartışmayın hacılar boşa zaman harcıyoruz :hhh:

@Raiden tartışacak çapın yok yeşillik yapma bari :artiz:

Adamlara bak ya ben bi olay anlatıyorum cevap olarak ama senin adam diyorlar :) Cevap olarak ama seninki de şöyle böyle diyecekseniz hiç tartışmayın hacılar boşa zaman harcıyoruz :hhh:

@Raiden tartışacak çapın yok yeşillik yapma bari :artiz:

İyi kaçıyor ama di mi?

CC'nin yeteneklerinden biri işte.:D Adam bulunmadığı yerde bile oluşturduğu şey ile Zoro'yu nasıl kaçırtıyor.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık