Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yeti kardeşlerle atılan bir vs yok, Zoro'nun vs atıp kaybettiği bir dövüşten bahset bari örnekler arasında tutarlılığı sağla :artiz:
Çünkü farkedemeden bayılmıştı. Aynısı Luffy için de oldu. Farkedemeden oksijnei kesildi. Yani bunun arasındaki ilişkiyi de ben mi kurup vereyim sana? Ayrıca vs atamaz tabi. Luffy de kaçsın bir şeylerden vs atamasın. Zoro'yu kaçırtan bir canavarın CC ile birleşip Luffy'e yenildiğini gösteriyorum. Sen hala anlamıyorsun.:D Çünkü Zoro vs atmadı. Tabi atmadı kaçıyordu çünkü nasıl atacak.

Arkadaşlar uzun zamandan beri düşünüyorum .Luffy zaten buradan kurtulur da Kaido arkında bence Lufyy ölecek kurtaracak olanda Law olacak büyük ihtimalle ...Oda boşu boşuna çok önemli bir mevzuyu anlatmaz hele ki Doffy bunu Law dan istedikten sonra ...

Arkadaşlar uzun zamandan beri düşünüyorum .Luffy zaten buradan kurtulur da Kaido arkında bence Lufyy ölecek kurtaracak olanda Law olacak büyük ihtimalle ...Oda boşu boşuna çok önemli bir mevzuyu anlatmaz hele ki Doffy bunu Law dan istedikten sonra ...
Çok gösterdi ya, artık öyle yapmaz. Hem Law kimse için kendini feda etmez. Yediği yere ihanet eden adam Lufy'yi ilk fırsatta satar. Kaido tek başına hepsiyle savaşırken ölür. Narutodan alır işte onu da 3. Raigake gibi gece gündüz savaşır, son vuruşu Lufy yapar.

WB niye efsane çünkü uyurken bile Ace'i indirebiliyor.Mihawk potansiyeli yüksek gösterildi ama eski çağın efsaneleri başka boyuttalar.Ray-sanında lakabını hakiden aldığını düşünüyorum.3 hakide usta efsane diğer şıklardan ayrılır hemen benim için.
Mihawk da efsanedir.

In SBS volume 73:
Oda: True, that is a vital area. Just imagine legends among men--Whitebeard, Shanks, Mihawk--staring each other down, bearing their weighty ideals...and trying to whack each other in the balls! IS THAT THE KIND OF MANGA YOU WANT TO READ?!

Mihawk da efsanedir.

In SBS volume 73:
Oda: True, that is a vital area. Just imagine legends among men--Whitebeard, Shanks, Mihawk--staring each other down, bearing their weighty ideals...and trying to whack each other in the balls! IS THAT THE KIND OF MANGA YOU WANT TO READ?!
Yanlış çeviri. Öyle bir şey yazmıyor gerçeğinde.

Japonca bilmiyorum.
Reddit ve Wikia gibi yerlerde rastladım.
Doğrudur. Biz de öyle biliyorduk uzun bir süredir ama değilmiş. Zaten Mihawk'ı geçtim de Shanks'a da efsane demem ben. Ne yapmışlar da efsane olmuşlar? Efsane dediğin Wb'nin ta kendisidir. Diğerleri gitsin kumda oynasın.

@RedTeroR
Valla hiç uğraşamam şimdi. :S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık