Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Senin odun gibi baktığın sahnelerde bende duygular şelale olabiliyor Selim. :oops: Alpa'nın verdiği örnek bile yeterli. Dövüş bitimindeki Luffy'nin Robin'e beraber dönelim diye bağırması bile benim için o dövüşü efsane yapmaya yeterli oluyor.
Sen süper lig izlerim ama İngiltere İspanya dan iyidir derim diyorsun. Duygusallığı bırak. Bir seride merak edilen dövüşler sadece söylenip geçilenlerse, kaliteli dövüş yoktur. Arlong falan iyi başladı, sonra o seviyeyi daha yakalamayadı. Koca Mf den 1 tane dövüş sayamazsın. Duygusal bakmayın, sonra Shanks kazanıyor.:D

Luffy'e ne kadar kızsam da serideki ikinci adamım benim Zoro'dan sonra.
Hatta yazmamışsam yazayım. Zoro, Guts, Luffy'dir benim için.
Bölüm yorumuna yazamamıştım ama Luffy'nin o aynayı yemesi vs baba adam valla. Kata dövüşünü kazabileceğini sanmıyorum ama sağlam geçirmeden de bırakmaz bizim oğlan.

Gitsin Pica'yı tek başına yensin ahaha. :)

Bowling topu gibi bakın orda topu gibi diyorum fırlatılan adamı fazla övüyonuz.
Kurtarmak içindi o tabi sen anlamazsın, sana kalsa Luffy yemek yiyip, bir öküzün sırtında Dof'a ulaşıncaya kadar handikapa giriyor :hhh:

Luffy tek başına birini yenerse ne yapacaksınız çok merak ediyorum, adam yüz kişi ile yenince bile karşısındakinden güçlü oluyor sonuçta :hoo:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık