Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
-Impel Down'u izliyorum bu ara. Luffy Ivankov'un lafıyla Craco ile müttefikliği kabul ediyor. Luffy Vivi'ye yaptıklarından dolayı kabuletmeyecekken Ivankov ikna ediyor onu bize lazım olan bir müttefik diyor Ace'i kurtarma ve ID'den kaçmak adına. Yine o bölümler de yer yer Jinbei'nin sözünü dinliyor. Bu arc'da yine birini kurtarmak ve kaçmak var ve yine Pekoms'a yapılanlardan dolayı kabuletmeyecekken bir şekilde ikna oluyor ve müttefik olmayı kabul ediyor.

-BM peşlerin de yakalanmak üzereler kaçmaları lazım kendilerini Wano'da bekleyenler var. Luffy Zeus'a bakıp gözleri parlıyor binmek istiyor. ID'de Magellan peşlerinde. Ace'idam edilecek yetişmesi lazım. Mr3'ün kendisine yaptığı mumdan el ve ayaklara heyecanlanıp heyecandan ağlayıp teşekkür ediyor. Mr3 uyarıyor şimdi zamanımı bunun diye falan.

Aşağı yukarı bildiğimiz Luffy pek bir değişiklik yok karakter yönünden ve ben/biz bu Luffy'i böyle seviyoruz.
Aynen hocam onh anlatmaya çalışıyorum. Değişen şey çizimleri oldu. Bu da benim beğenmediğim tarz da bir değişiklik oldu.

İşte onu diyorum BB nasıl yendi dokunamadığı adamı. keşke gösterselerdi o sahneyi...
Bir sürü adam kaçmıştı o kargaşada. Magellan'ı nötrleyecek meyveye sahip biri olabilir aralarında. Bir de Teach'in tayfasına kattığı 6. seviye mahkûmlarının güçleri hakkında da bir bilgimiz yok. Onlardan biri de yapmış olabilir. Bir sürü ihtimal var.

Bence sanılanın aksine Roger'den çok Garp'a benziyor. Garp sinirlendiği zaman da aynı tepkileri veriyordu. Luffy aynı dedesi bana göre.
İkisine de benzediği yönler var ama illa birisini seçecek olsam Roger derdim ben. Yemek yemesi, verdiği tepkiler, aniden uyumular falan tıpkı Garp. Davranışları ise birebir Roger. Luffy'nin dünya görüşü Roger'ınkine benziyor, Garp'a değil. Mesela Garp'ın görev duygusu üst düzeyde. Ailesinden birisi olsa bile suçlu olduğu için Ace'i kurtarmamıştı. Aynı durumda Luffy olsa hiçbir şeyi umursamaz dünyayı birbirine katardı orada. Şu durum Garp ile Luffy'nin bazı yönlerden ne kadar farklı olduklarını anlatır nitelikte bir örnek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık