Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Op'un dövüşleri pek çekmiyor beni. Gintoki'nin tahta kılıçla yaptığı dövüşler neredeyse bütün Op'dövüşlerinden iyidir benim için : ))

OP'un dövüşlerini sadece o hikayeyi, o karakterleri ve o dövüşlerin neden yaşandığını bilenler sever. Görsellik yok ama verdiği duygu hissi çok yüksektir.

İşte onu diyorum BB nasıl yendi dokunamadığı adamı. keşke gösterselerdi o sahneyi...
bb yeteneği diğer yetenek kullanıcıları yetenekleirni etkisiz kıldığı gibi bünyesinde barındırabiliyorda ve bb orda yeni nakamalarının yardımıyla çıkmıştır düşüncesi var fakat onlarda zayıf kalırlar diğer ihtimal büyük ihtimal bb yetenegini kullanarak insanları nasıl karanlık bataklığından firlattiysa aynı şekilde zehiride o karanlık batakligina batırmıştır veya direk yeteneğini etkisiz kılmıştır.

Magellan ile ilk karşılaşmada yeniliyor nakamalarindan biri onları kurtarıyor panzehir alarak daha sonra kalkıp devam ediyor fakat olayın asli şu çıkışta tekrar karşılaştığında nasıl yendi dersen bu videoya iyi bak karanlık girdap insanları nasıl içine hapsedip atabiliyorsa ikinci roundta magellan bu durumda olmuştur tahminimce :mincika:

Bleachin dövüşleri çizim açısından iyi ama mantık açısından berbat. Daha yeni Shinigami olan İchigonun Byakuyayı, Renjiyi, Kenpachiyi, İkkakuyu yenmesi daha da önemlisi 5-10 saatte power up alıp Aizeni dövmesi... :( Narutonun dövüşlerine şapka çıkartırım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık