Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Biz Luffy'nin aynayı kırmasını, sevdiklerine zarar gelmesin diye en güçlüye göz koymasını, didinmesini sevdik; dövüşleri değil. Diğer güzel karakterler ve yüzyıllık kara geçmiş de cabası...

bb yeteneği diğer yetenek kullanıcıları yetenekleirni etkisiz kıldığı gibi bünyesinde barındırabiliyorda ve bb orda yeni nakamalarının yardımıyla çıkmıştır düşüncesi var fakat onlarda zayıf kalırlar diğer ihtimal büyük ihtimal bb yetenegini kullanarak insanları nasıl karanlık bataklığından firlattiysa aynı şekilde zehiride o karanlık batakligina batırmıştır veya direk yeteneğini etkisiz kılmıştır.

Magellan ile ilk karşılaşmada yeniliyor nakamalarindan biri onları kurtarıyor panzehir alarak daha sonra kalkıp devam ediyor fakat olayın asli şu çıkışta tekrar karşılaştığında nasıl yendi dersen bu videoya iyi bak karanlık girdap insanları nasıl içine hapsedip atabiliyorsa ikinci roundta magellan bu durumda olmuştur tahminimce :mincika:

Bunları biliyorum. Fakat cizelse gayet iyi olurdu çok hızlı işledi o kısmı oda.
BB saf dışı etmek için ace i yakaladığı gibi tutup çekmesi gerekiyor.
O sırada hyra ları salsa herkes pert olur. Yani menzilli menzilsiz veya gaz adam çok yönlü bilemiyorum.
Seri içerisinde yeni dünyada görmek istediğim bir karakterdi Magellan gerçekten meyvesi çok güçlü ve meyvesine hakim zeki birisi. Oda nin yediği karakterlerden biri oldu. Yeni dünyaya eklemeliydi.

Lucci vs'sindeki o sondaki duygu patlamasını çalan müzik olsun Robin'in sahneleri olsun hiç mi hissetmediniz yani?

O sırada hyra ları salsa herkes pert olur. Yani menzilli menzilsiz veya gaz adam çok yönlü bilemiyorum.
Seri içerisinde yeni dünyada görmek istediğim bir karakterdi Magellan gerçekten meyvesi çok güçlü ve meyvesine hakim zeki birisi. Oda nin yediği karakterlerden biri oldu. Yeni dünyaya eklemeliydi.
adamın yeteneği aynı magellan gibi kendisi gelmeden önce geliyor karasakalda öyle attı yeten yetenek sahiplerinin yeteneklerini etkisiz kılma ve ölen kişilerin meyveleri çalma zararı vücudun acısını azaltıyor bana göre karasakal aptallikta luffy geçemez fakat her wsde önce dayak yiyip sonra dayak atan kişi magellan fazla büyütmemek gerekir :ehe:

Hiç görmediğimiz 10 gün süren dövüşleri mi örnek verelim yani.:D 10 tane vs çıkmaz.
Senin odun gibi baktığın sahnelerde bende duygular şelale olabiliyor Selim. :oops: Alpa'nın verdiği örnek bile yeterli. Dövüş bitimindeki Luffy'nin Robin'e beraber dönelim diye bağırması bile benim için o dövüşü efsane yapmaya yeterli oluyor.

Son düzenleme:
belkide 2. mf savaşına hazırladı hemen karamsar olma impeldown yardımcısına boşuna bırakmadı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık