Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kesinlik yok ama ihtimal kuvvetleniyor. Mihawk gümbür gümbür geliyor zaten, bu kesin. Şimdi düşündüm de; ilk gördüğümüz Shichibukai Mihawk ve adamın amacını, neden lordluğu kabul ettiği belli değil ama son gözüken de dahil geriye kalan bilinen tüm lordların amacı veya neden lord olduğu belli. Bu bir güç göstergesi değil ancak Mihawk'ın ne kadar saklandığını gösteriyor. Küçük bir şey çıkma ihtimali yok.

@ch3rl0b11n
Animeden takip ettim o bölümleri. (Mangada böyle bir konuşma yoksa bilemem tabi. :()
Yanlış hatırlıyorsun, Beyazsakal önce Shanks'ın miçoluk döneminden bahsedip sonra basamakları çok hızlı tırmandın diyor, kol mevzusu ise araya Mihawk düellosu muhabbeti falan girdikten sonra konuşuluyor, arada bir bağlantı olmadığı gibi tam tersine öncesinden bahsediyor olması gidişat açısından daha mantıklı;

"Miçoluk -> hızlı yükselme -> düello -> kol kaybı"

http://mangaspoil.com/manga/one-piece/434

@ch3rl0b11n
Aldın mı cevabını Rayden. :(

30 milyonluk Luffy tekliyordu beyazsakalın sofrasına meze bile olmaz. :D Cidden Shanks geleceği görüp kol vereyim ben etkili olacak demediyse büyük saçmalık.Haki,koka bunların ölüsüne bile dişleri geçmemesi lazım.
Editörün işi abi, çok da şey etmemek lazım. :D

@straw-hat
Tamam öyleyse. Bana +1 diyenleri de yaktım xD Özür dileyerek yazdıklarımı unutun diyorum. :D
Hacı yorumunda bir yanlışlık görmüyorum belki hatalar olabilir ama genel düşüncene katılıyorum. Shanks ozamanlar yonkoysa kolunu nasıl balığa kaptırıyor. BM bile zeus ve g4 den hasar almıyor bir canavar mı etki edecek yonkoya. O canavar 50 km öteden kaçmaya başlaması gerekirdi shanks yonko olsaydı.

Doğru yahu, büyük korsan lafı 10 yıl sonra söyleniyordu. Onu es geçelim. :/
Yine de diğer veriler güçlü.

Shanks, Roger öldükten hemen sonra maceraya başlıyor. Ondan 13 yıl sonra Luffy'nin yanında. 13 yıl bile basamakları tırmanmak için uzun süreyken ben 20 yılda geldiği yere hızlı tırmandın yorumunun yapılacağını sanmıyorum.
Bu konuda kıstas yapabileceğimiz tek kisi Roger. O da 52 yil önce çaylakmis. 25 yıl once falan da KK olmus. Yani KK bu kadar hızlı davranamamış, Shanks'in 10 yıl civarında buralara gelmesi mümkün ama bana olası gelmiyor. O balı, o kıyağı anca Luffy'e gecer Oda bence.

Hacı yorumunda bir yanlışlık görmüyorum belki hatalar olabilir ama genel düşüncene katılıyorum. Shanks ozaman yonkoysa kolunu nasıl balığa kaptırıyor. BM bile zeus ve g4 den hasar almıyor bir canavar mı etki edecek yonkoya. O canavar 50 km öteden kaçmaya başlaması gerekirdi shanks yonko olsaydı.
Serinin ilk bölümü.

Gerçi ben Oda'nın yerinde olsam Shanks'ın o dönemki haline gene yonkou demezdim. Bugün gördük yonkouyu. Devasa yıldırım yedi ve tık yok. Bizim Shanks da gitmiş Luffy'nin tek attığı yaratığa kol vermiş. Acayip bir sıvama yav bu.

@SPISPW
Tamam hacı @straw-hat doğrusunu atmış zaten. Yanlış biliyormuşum o konuşmayı.

@Historia
Bence de öyle hacı. Bakalım artık belki netliğe kavuşur ileride.

@ch3rl0b11n
Çok pis aldım hem de. :(

Aslında sonradan düşündüm de Shanks geleceği gördü.Ama önceden dediğim gibi çok uzak kk olduğu geleceği değil.Kolu verdikten sonra Luffy'nin söyleyeceklerini gördü ve kolu vermeye karar verdi.Katakuri'nin aksine alternatif gelecekleri de görüyor olabilir.

Öbür türlü dediğim gibi mezeden ibaret o sahneyi okumadım ve izlemedim varsayıyorum. :D

Kesinlik yok ama ihtimal kuvvetleniyor. Mihawk gümbür gümbür geliyor zaten, bu kesin. Şimdi düşündüm de; ilk gördüğümüz Shichibukai Mihawk ve adamın amacını, neden lordluğu kabul ettiği belli değil ama son gözüken de dahil geriye kalan bilinen tüm lordların amacı veya neden lord olduğu belli. Bu bir güç göstergesi değil ancak Mihawk'ın ne kadar saklandığını gösteriyor. Küçük bir şey çıkma ihtimali yok.

Şimdi önceden düşündüğüm gibi şöyle olabilir ihtimali var.Weevil Teach'e bileniyor onla kapışacak Mihawk Shanks ile nasıl kapıştıysa.Bu ikisi yonko dengi olabilir.Arkalarından da hemen Doflamingo geliyordu sıralamaya göre zaten.Bana göre bu kadar havalı dediğine göre lordların güç açısından sağlam olması lazım komutanları falan geçenler olması lazım.

Aslında sonradan düşündüm de Shanks geleceği gördü.Ama önceden dediğim gibi çok uzak kk olduğu geleceği değil.Kolu verdikten sonra Luffy'nin söyleyeceklerini gördü ve kolu vermeye karar verdi.Katakuri'nin aksine alternatif gelecekleri de görüyor olabilir.
Shanks'tan H. Haki şov bekliyorduk, K. Haki'yi işin içine kattın. :oleyo:

Bu konuda kıstas yapabileceğimiz tek kisi Roger. O da 52 yil önce çaylakmis. 25 yıl once falan da KK olmus. Yani KK bu kadar hızlı davranamamış, Shanks'in 10 yıl civarında buralara gelmesi mümkün ama bana olası gelmiyor. O balı, o kıyağı anca Luffy'e gecer Oda bence.
Roger son sefer diye bir şey yapıyor ve üç yılda sona ulaşıyor. Bana kalırsa adam zaten iyiydi, sadece bir amacı yoktu. Hastalığını ve D meselesini öğrenince böyle bir işe kalkıştı. Onu kıstas almak doğru olmaz sanırım.

@ch3rl0b11n
Çok pis aldım hem de. :(
:(:(:(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık