Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Shanks'tan H. Haki şov bekliyorduk, K. Haki'yi işin içine kattın. :oleyo:
K.haki Ray gibi tarihin en iyilerinden biri olacaktır.Adam daha Wb sake kabını parmaklarında gezdirirken pozisyonununu değiştiriyordu.Çok aşırı tetikte birisi Shanks.Bence bu zamana kadar o şekilde basamakları tırmanmış.Yoksa ezik zamanlarında harcarlardı elbet bu adamı.

Bu konuda kıstas yapabileceğimiz tek kisi Roger. O da 52 yil önce çaylakmis. 25 yıl once falan da KK olmus. Yani KK bu kadar hızlı davranamamış, Shanks'in 10 yıl civarında buralara gelmesi mümkün ama bana olası gelmiyor. O balı, o kıyağı anca Luffy'e gecer Oda bence.
Bence denize açıldığı dönemde de güçlüydü Brook'un kulağına gitmemiştir.

K.haki Ray gibi tarihin en iyilerinden biri olacaktır.Adam daha Wb sake kabını parmaklarında gezdirirken pozisyonununu değiştiriyordu.Çok aşırı tetikte birisi Shanks.Bence bu zamana kadar o şekilde basamakları tırmanmış.Yoksa ezik zamanlarında harcarlardı elbet bu adamı.

Animedekinden hatırladığını mı söyledin emin olamadım da yana sıyrılıyor.

Animedekinden hatırladığını mı söyledin emin olamadım da yana sıyrılıyor.

Animeden de hatırlıyorum bu sahneyi yanlış değilse epey güzel aktarmışlardı.Shanks oturur pozisyonda konum değiştiriyordu saliselik şekilde.

Bunları geç basit bir tastan bile işkilleniyor adam çok açık radarı sürekli biçimde.Zaten beyazsakal adamlarını bayıltması da buna verdiği önem yüzünden.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık